WIFI – איך להשיג חיבור אינטרנט איתן

/
/
/
30 Views

בתור טכנאי מחשבים עם למעלה מ-35 שנים בעסק, ראיתי הרבה בעיות בחיבור לאינטרנט. זה נכון במיוחד עם WIFI.

הבעיה הנפוצה ביותר היא ביצירת חיבור 'טוב' בין המחשב המרוחק לנתב האלחוטי. אנשים רבים לא מבינים שרק בגלל שאתה מקבל אות מהנתב האלחוטי שלך, (AP) ייתכן שעדיין לא תוכל להתחבר לאינטרנט. הנה הבעיה.

חיבור אינטרנט חלש או רועש נגרם בדרך כלל על ידי מנות נתונים שאבדו או מקושקשות. חבילות פגומות אלו נשלחות כל הזמן מחדש בין הנתב למחשב המקבל. זה יאט את החיבור שלך במידה ניכרת ואף יכול למנוע ממך להיכנס לאינטרנט בכלל.

ישנן מספר דרכים בהן תוכל לשפר את אותות WIFI חלשים אלו. הכי קל זה להעביר את הנתב האלחוטי. אם אפשר, נסה לאתר את הנתב שלך ליד מרכז הבניין. קלטתי אותות WIFI ממרחק של עד 1,000 רגל כשלא היו מכשולים שחסמו את השידור. מצד שני, גם לי היה קשה לקבל רק את האות לעבור מקצה אחד של בית לקצה השני. זה יכול להיות נכון במיוחד אם הנתב ממוקם בקומה שונה מהמחשב המקבל. ככל שהאות עובר יותר קירות ורצפות, כך הוא נחלש.

אם אינכם מצליחים לאתר את הנתב בקרבת מרכז הבניין, ישנם מספר דברים נוספים שתוכלו לעשות. ראשית, נסה להעביר את המחשב המקבל למיקום אחר. אפילו הפיכתו לכיוון אחר עשויה לעזור. לרוב, במחשבים ניידים יש את אנטנת ה-WIFI המובנית בצג, כך שפשוט סיבוב קל של המחשב הנייד עשוי להיות כל מה שתצטרך לעשות כדי לשפר את הקליטה.

באופן כללי, גיליתי שמתאמי אינטרנט USB עובדים הרבה יותר טוב ממקלטים פנימיים של מחשב נייד. הסיבה היא…המתאמים החיצוניים האלה מגיעים עם כבל של שלושה עד מטר וחצי המאפשר למקם את המתאם גבוה באוויר והרחק ממכשולים שעלולים לחסום את אות ה-WIFI. לרוע המזל, זה אומר לגרור מכשיר נוסף וזה לא מה שאני באמת רוצה לעשות. למרבה המזל, ברוב המקרים מכשיר ה-WIFI הפנימי שלך יעשה את העבודה בסדר גמור.

אם אתה צריך להגיע ל-AP שנמצא במרחק של מאות או אפילו אלפי רגל, תצטרך לחקור הוספת אנטנה בעלת עוצמה גבוהה ומתאם אינטרנט USB. זו למעשה טכנולוגיה ישנה. חובבי רדיו שינקן בונים אנטנות גבוהות במשך עשרות שנים המאפשרות להם לקבל אותות מרחבי העולם. ישנם עיצובים שונים של אנטנות זמינים שכמעט כל אחד יכול לבנות. תמורת כמה דולרים, אתה יכול להגדיל את הטווח שלך באופן ניכר.

שיא העולם לחיבור WIFI באמצעות 'רק' אנטנה גבוהה הוא 238 מיילים! אתה כנראה לא מתכנן לערער על שום רשומה, אבל זה די נפוץ לראות אנשים מתחברים לנתבים אלחוטיים במרחק של עד קילומטר או יותר, רק על ידי שימוש באנטנות עשה זאת בעצמך.

אם אינך מרוצה מחיבור האינטרנט האלחוטי שלך, נסה כמה מהדברים שציינתי. הם צריכים לעזור. אם אתה עדיין נתקל בבעיות, הייתי בוחן לבנות אנטנת WIFI גבוהה משלך. זה יספק את הביצועים האלחוטיים האולטימטיביים. תמצא הוראות בספר בשם "אינטרנט בחינם" הזמין באתר Amazon.com.Source by Randy Benjamin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved