4 האיומים המובילים על הרשת האלחוטית שלך

/
/
/
32 Views

אם אתה כמו רוב בעלי העסקים המקוונים המשתמשים ברשת אלחוטית, סביר להניח שאינך מודע לסכנות הפוטנציאליות הן לעסק שלך והן לבטיחות הנתונים שלך ושל הלקוחות שלך. במאמר זה, אני הולך לדון ב-4 איומים שונים שעליכם להיות מודעים אליהם כאשר מדובר בהפעלת עסק ברשת אלחוטית.

רבים חושבים שאם יש להם את הנתב העדכני ביותר, בשילוב עם העדכנית ביותר בתוכנת האבטחה, כולם מסודרים ואין להם מה לדאוג. למרבה הצער, זה לא המקרה. כל סוג של ציוד או אמצעי אבטחה שאתה נוקט רק משמשים כאמצעי הרתעה. אם מישהו באמת רוצה לפרוץ לרשת שלך, הוא ימצא דרך לעשות זאת. החדשות הטובות הן שרוב ההאקרים ילכו אחרי אתרים שיש להם נהלי אבטחה רופפים.

4 האיומים המובילים על הרשת האלחוטית שלך שאתה צריך להיות מודע אליהם כוללים:

1. רחרוח

סוג זה של איום כולל האקרים שמשתמשים בתוכנות הנקראות sniffers המסוגלות לסרוק את התעבורה ברשת. כל מה שההאקר שיש לו את התוכנה הזו צריך לעשות הוא להשתמש בה באזורים עם רשתות רבות עד שהם ננעלים על רשת אלחוטית לא מאובטחת.

2. נהיגה במלחמה

עם האיום הזה, ההאקר צריך רק מכשיר אלחוטי – כמו מחשב נייד או PDA. הם פשוט נוסעים מסביב עד שהם קולטים אות אלחוטי לא מוגן מהבתים של העסקים שלנו. אנשים אלה יתעדו את פרטי המזהה האלחוטי שלך, יחד עם הכתובת הפיזית שלך ויפרסמו אותו במאגרי מידע מקוונים, כך שאחרים יידעו היכן יש רשת לא מאובטחת, בשלה לביצוע.

3. תאום רע

באיום זה, הגישה שלך לנקודת גישה אלחוטית לגיטימית חסומה. לאחר מכן, מבלי שאתה יודע זאת, אתה מופנה לנקודת גישה שנייה המנוהלת על ידי האקר. כל מידע שאתה משדר נגיש להאקר. ניתן גם ללכוד הקשות, מה שאומר שכל הסיסמה שתקליד נמצאת כעת בידי ההאקרים. סוג זה של איום נפוץ ביותר בנקודות גישה ציבוריות, כגון מסעדות ושדות תעופה.

4. דיג Wi-Fi

זה דומה לאיום התאומים המרושע בכך שהוא לוקח אותך למה שנראה כמו נקודת גישה בטוחה. על ידי שימוש ב-SSID נפוצים של נקודות Wi-Fi ציבוריות, המחשב שלך יתחבר אוטומטית לרשת של ההאקר. אותו מצב עם הגדרת התאום הרשע – ההאקר יכול לתפוס את כל המידע שלך שאתה מקליד תוך כדי חיבור לרשת שלו.

מיותר לציין שהאיום האמיתי עם איומי רשת אלחוטית אלו ואחרים הוא שהסיכון לשורה התחתונה שלך בסכנה. בעוד שחלק מהאקרים עושים רק מה שהם עושים כדי לראות אם הם יכולים לעשות את זה, או כדי להיות פשוט מטרד, גנבים שמסתבכים באיומים אלחוטיים אינם מהזן הלא מזיק. הם יכולים לעלות לך הרבה.Source by Warren Barnes

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved