3 טיפים לבחירת הרמקולים האלחוטיים הטובים ביותר

/
/
/
22 Views

אז אתה מחפש רמקול אלחוטי חדש לשימוש אישי אולי בידור או כל דבר אחר. כיום, רמקולים אלחוטיים מגיעים בסוגים שונים ובטווחי מחירים עצומים. איך תדעו מה מתאים לכם? עיין בשלושת העצות האלה שיעזרו לך להחליט על בחירת הרמקול האלחוטי המתאים לך.

טיפ מס' 1: בואו נתחיל כאן – בלוטות', WiFi או שניהם?

– רמקול Bluetooth: אנחנו רואים את זה בכל מקום והם כנראה הסוג הפופולרי ביותר של רמקולים אלחוטיים להזרמת המוזיקה שלך.

יתרונות: קל לנשיאה ויכול לקחת אותו איתך לכל מקום. Bluetooth עובד עם מגוון רחב של מכשירים. דוגמה: אנדרואיד, אייפון, סמארטפונים של גוגל וכו'. המחיר! Bluetooth בדרך כלל זול יותר מרמקולי WiFi.

חסרון: חלקם יכולים להיות מגושמים, ואתה יכול להזרים רק מכשיר אחד בכל פעם. טווח מוגבל שהוא עד 33 רגל.

– רמקול WiFi: יש לך רשת ביתית? גדול! אתה יכול לנצל את זה על ידי חיבור רמקול WiFi אליו.

יתרונות: חיבור חזק ויציב יותר. אתה יכול להזרים למספר רמקולים ויש לו גם טווח ארוך יותר מאשר בלוטות'. בדרך כלל הם יכולים להגיע לגובה של 200 רגל בערך, אבל הייתי שומר את זה פחות מזה. אתה לא רוצה לדחוף את זה יותר מדי.

חסרון: רוחב פס! כן אם אין לך רוחב פס אמין זה יכול להשפיע על הרמקולים שלך. אם יש לך טונות של מכשירים המחוברים ל-WiFi, זה יכול להרוס הרבה מרוחב הפס, מה שיפחית את איכות השמע שלך. חלקם יכולים להיות די יקרים.

– גם בלוטות' וגם WiFi: אם אתה רוצה הכל, טוב ששניהם יכולים להיות בשבילך.

יתרונות: יותר גמישות עם שניהם. השתמש ב-WiFi אם אתה מסתובב בבית עם הטלפון שלך ולא רוצה לאבד את החיבור או אם אתה בדרכים ורוצה לקחת אותו איתך אז חבר בלוטות'. יש אנשים ומישהו רוצה לנגן מוזיקה? הדרך הקלה ביותר כאן היא לגרום להם להתחבר ל-Bluetooth, והם מוכנים לשימוש.

חסרון: זה מסתכם במחיר. אתה הולך לשלם יותר כי יש לו יותר תכונות מאשר אפשרות Bluetooth בלבד או WiFi בלבד.

בסדר, עכשיו אחרי שקראתם את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, זה לוקח אותנו לטיפ הבא.

טיפ מס' 2: בשביל מה תשתמש ברמקול? זו שאלה מצוינת להתחיל איתה. מה השימוש העיקרי ברמקול שלך? האם זה לחוץ על הסיפון, בתוך הבית, לטיולים וכו'.

אם אתה בחוץ על המרפסת או צולה, או Bluetooth או WiFi יכולים לעבוד כאן. ישנם רמקולי WiFi המיועדים לחוץ, או אם אתה רוצה משהו לידך על השולחן או המעקה ורוצה להזיז אותו, Bluetooth תהיה האפשרות הטובה ביותר. אם אתם מתכוונים להסתובב בחצר, לטייל או לטייל, לכו עם רמקול בלוטות' וחפשו משהו שהוא עמיד במים או עמיד למים ומחוספס למקרה שתפילו אותו. אני מוותר על הכל…

אם אתה מתכוון להאזין לאודיו בעיקר בפנים, הייתי הולך עם רמקול WiFi. לא תצטרך לדאוג לגבי האות כי ל-WiFi יש מרחק ארוך יותר וחפצים לא ישפיעו על האות. עם Bluetooth, קירות ישפיעו על אות ה-Bluetooth. אם אתה עובר שלושה חדרים מרמקול ה-Bluetooth שלך, האות צריך לעבור דרך הקירות האלה שיחליש את האות. זה יכול לגרום לו ליפול פנימה והחוצה או להתנתק מהמכשיר שלך. עם WiFi, לא תצטרך לדאוג לגבי זה רק תדאג לשמור אותו מתחת לגובה של 200 רגל. כל מה שאתה צריך לדאוג לגבי זה אם הנתב או ה-WiFi שלך יכולים להתמודד עם זה.

עכשיו זה אמור לגרום למוח שלך לנוע קצת יותר לכיוון מסוים. בוא נלך לטיפ מספר שלוש.

טיפ מס' 3: פונקציונליות! יש דברים מסוימים שאנחנו בהחלט או היינו רוצים ברמקולים האלחוטיים שלנו.

– קול ושלט רחוק: קול יכול להיות כיף, אתה לא צריך לעזוב את המקום שלך אבל יכול גם להיות כאב אם הוא לא מבין אותך. לפעמים מבטאים יכולים להשפיע על זיהוי הקול. עם שלט שיכול להיות שלט בפועל או אפליקציה במכשיר שלך יכול להיות דרך יעילה יותר לשלוט ברמקול האלחוטי שלך.

– שירות מוזיקה מקוון: דוגמה טובה כאן לרמקולי WiFi היא Amazon Echo. כאן אני יכול לגשת לחשבון המוזיקה שלי כדי לנגן מוזיקה כגון Spotify, Pandora ועוד הרבה יותר.

– מיקרופון מובנה או דיבורית דיבורית – פונקציונליות זו נהדרת. תכונה זו זמינה רק ברמקולי Bluetooth מסוימים כגון Anker Soundcore 2. כאשר אתה מחובר לרמקול ה-Bluetooth שלך ומישהו מתקשר אליך, לא תצטרך להתנתק מהרמקול כדי לקבל את השיחה.

– קלט ויציאה: כמעט כל רמקול אלחוטי מגיע עם יציאת עזר. כאן תוכלו לחבר אליו מכשירים אחרים כמו טלוויזיה. יש כמה רמקולים בחוץ כמו לרמקול Anker Soundcore Boost יש יציאת USB שבה אתה יכול לחבר את הטלפון שלך ולהטעין את הטלפון שלך. הפלט יכול לשמש להוספת סאב וופר בעת צפייה בסרט או כאשר אתה מבדר ורק רוצה יותר לשמע שלך.

אם חיפשתם רמקול אלחוטי מעולה, אני מציע לעקוב אחר שלושת הטיפים הבאים. זה יעזור לך לצמצם את מה שאתה צריך ולא בסופו של דבר לקנות משהו שאתה לא צריך ולחסוך כסף.Source by Brody Lando

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved