3 חוקי אינטרנט מוזרים אבל אמיתיים

/
/
/
27 Views

יש כל מיני חוקי אינטרנט; טובים, רעים, וכמה שהם פשוט מוזרים. חוקי האינטרנט המוזרים אך האמיתיים הם מה שאנחנו הולכים להתמקד בו היום. שלושת החוקים האלה מגיעים מכל רחבי העולם, ויכולים באמת לגרום לך לנענע בראשך בפליאה על הטירוף המוחלט של הכל.

מס' 1: זה לא חוקי במדינת טנסי (ארה"ב) לפרסם/לשלוח תמונות "מטרידות" באמצעות האינטרנט

כן, שמעת את זה נכון. החל מאמצע 2011 זה לא חוקי "לשדר או להציג תמונה" בכל מקום באינטרנט שעלול (כן, סביר) "להפחיד, להפחיד או לגרום למצוקה רגשית" לכל מי שרואה אותה. כן, כל אחד, לא משנה אם האדם המדובר היה היעד של התמונה או לא. זה לוקח את הכתר עבור חוקי האינטרנט המגוחכים ביותר שנעשו אי פעם! לפי החוק הזה, כל אחד, מכל מקום בעולם, יכול לראות תמונה, ולא משנה מה התמונה מתארת, או אם למעלה העלה היה אפילו מניע נסתר לפרסם אותה, אם ניתן לאתר את התמונה אל המשתמש שלה, הם עלולים לעמוד בפני עד שנת מאסר וקנסות של למעלה מאלפיים דולרים.

מס' 2: זה לא חוקי להחזיק מודם "לא רשום" בבורמה

ממשלת בורמה לוקחת את האינטרנט ברצינות רבה… עד כדי כך שיש להם אחיזת חנק בגישה לאינטרנט בכל רחבי המדינה. הגישה לאינטרנט מוגבלת באמצעות הגבלות חומרה ותוכנה, כלומר מודמים לא רשומים. מבקרים מחוץ למדינה עשויים להביא עמם מחשב נייד בודד, אך יהיה צורך להצהיר על כך עם הגעתם, וניתן לשער כי כל לחיצת עכבר שתבצעו איתו נבדקת בקפידה.

מס' 3: באוקסברידג', אונטריו זה לא חוקי לחיבור אינטרנט מהיר מ-56 אלף!

זהו מועדף פופולרי באינטרנט וניתן לאמת אותו במספר מקומות. זהו אחד מאותם מקרים מוזרים של חוקים מיושנים מאוד שעדיין ניתנים לאכיפה טכנית. זה קומי לחשוב על מקום שבו זה לא חוקי להחזיק חיבור לאינטרנט מהיר יותר מאשר חיוג! מתוך שלושת חוקי האינטרנט המוזרים האלה, זה חייב לזכות בפרס על האבסורד ביותר.

ואלה רק קצה הקרחון; יש עוד הרבה חוקי אינטרנט מוזרים אבל אמיתיים על הספרים בכל רחבי העולם שגורמים לאנשים רבים לשבת ולתהות מה לעזאזל המחוקקים האלה חשבו כשכתבו אותם והפכו אותם לחוק.Source by Frances K Johns

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved