3 דרכים יעילות לתיקון בעיות חיבור לאינטרנט של PS3

/
/
/
31 Views

היו לי בעיות בחיבור PS3 לאינטרנט לפני כמה ימים. כל הזמן צצה הודעת שגיאה על המסך שלי בעת החיבור. עם זאת, המחשב הנייד שלי יכול לקבל גישה לאינטרנט בצורה טובה מאוד דרך אותו נתב. למרבה המזל, לאחר מחקר שגוזל זמן, אני מוצא את הדרך לתקן את בעיית החיבור לאינטרנט של PS3. הנה מה שעשיתי…

ראשית, עדכן את הנתב האלחוטי שלי. כפי שאתה ודאי יודע כי תוכנת מנהלי התקן של נתבים צריכה להשתדרג מעת לעת על מנת לתפקד במיטבם. ודא שהוא מעודכן לגרסה המתמשכת כדי למנוע כל הפרעה אפשרית.

שנית, שנה את סיסמת ה-SSID וה-WEP. SSID (Service Set Identifier) ​​הוא השם של הרשת האלחוטית שלך. אתה עשוי לגלות רשת אלחוטית אחרת הרשומה שם, בחר אחת משלך. זכור להנמיך את האבטחה אם אתה משתמש בהצפנת WEP מכיוון שאבטחה גבוהה עלולה לגרום לבעיית אינטרנט ב-PS3. והוסף את ה-PS3 שלך כמכשיר מקובל אם מכשירי ה-WAP שלך מוגדרים לסנן כתובת MAC.

שלישית, עבור אל הגדרות חיבור לאינטרנט. בעיות חיבור לאינטרנט של PS3 נפתרות לרוב על ידי שינוי הגדרות הרשת. בצע את השלבים המפורטים להלן:

א) שנה את כתובת שרת ה-DNS שלך לשרתי OpenDNS: 208.67.222.222, וודא שהגדרות ה-PS3 שלך פועלות אוטומטית/קלה.

ב) אתר את כתובת ה-IP של הנתב שלך.

ג) פתח דפדפן אינטרנט (Firefox זה מה שאני משתמש בו) במחשב המחובר לראוטר שלך (כדי שהדפדפן של ה-PS3 לא עבד אתה צריך להשתמש במחשב).

ד) הקלד ידנית את כתובת ה-IP של הנתב שלך בשורת הכתובת.

ה) הקפד להזין את שם המשתמש והסיסמה הנכונים שהגדרת אי פעם אם תתבקש. אם מעולם לא הגדרת אחד, עליך להזין את שם המשתמש והסיסמה המוגדרים כברירת מחדל. אתה יכול למצוא אותם במדריך של הנתב שלך. נסה את שם המשתמש "אדמין" ללא סיסמה למקרה שלא תוכל לקבל שם מידע כלשהו. אבל יש רק סיכוי קטן שתצליחו לעבור.

ו) לאחר שנכנסת, הזן ידנית "DNS Primary and Secondary". הזן את כתובת ה-DNS 208.67.222.222 כראשי ו-208.67.220.220 כמשני.

ז) בדוק וראה אם ​​בעיית החיבור לאינטרנט של PS3 עדיין קיימת.

מקווה שהם מועילים.Source by Jack A Bush

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved