12 עובדות Bluetooth מדהימות

/
/
/
61 Views

בלוטות' היא טכנולוגיה אלחוטית המאפשרת למחשבים אישיים, מחשבים ניידים, טלפונים סלולריים ומכשירים אלקטרוניים אחרים מאפשרת למכשירים לתקשר זה עם זה על פני מרחקים קצרים של כ-10 מטרים כדי להעביר מידע/קבצים ממכשיר אחד למשנהו. הוא משתמש בגלי רדיו ונועד להיות דרך בטוחה וזולה לחיבור והחלפת מידע בין מכשירים באופן אלחוטי.

להלן כמה מהעובדות האינפורמטיביות ביותר על Bluetooth מארסנל האלפים.

עובדה מס' 1: "בלוטוס" מתייחס להרולד בלאטנד שהיה מלך דנמרק מהמאה העשירית ואיחד את הנורבגים והדנים.

עובדה מס' 2: הצוות הנודע Andretti Green Racing תקשר במהלך המירוץ באמצעות מכשירי Bluetooth

עובדה מס' 3: על פי מחקר של, משתמשי המכשיר הזה היו צפויים לעלות יותר ממיליארד עד שנת 2006.

עובדה מס' 4: אנליסטים צופים כי שליש מכל המכוניות החדשות בעולם יהיו עם חיבורי Bluetooth אלחוטיים מובנים.

עובדה מס' 5: הרבה ציוד רפואי Bluetooth חדיש ביותר, מיוצר ונפרס על ידי בתי חולים כדי לשפר את הטיפול בחולה.

עובדה מס' 6: המכשירים העדכניים ביותר התומכים בתקשורת אלחוטית מאפשרים לך לצפות בתמונות על מסך הטלוויזיה שלך. ניתן להשיג זאת באמצעות מחשב נייד או טלפון נייד דרך חיבור אלחוטי למציג מדיה.

עובדה מס' 7: הדפסה יכולה להתבצע באופן אלחוטי עכשיו! אפשר לשלוח קבצים להדפסה ממחשב התומך בלוטות' או גאדג'ט נייד ישירות למדפסת. ישנן גם מדפסות קטנות לשימוש ביתי שפשוט מדפיסות תמונות צבעוניות על ידי לקיחת קלט אלחוטי מהטלפון הסלולרי או המחשב.

עובדה מס' 8: הממשק העדכני ביותר ל-Multi Point Pairing Bluetooth מאפשר לך להתחבר ליותר ממכשיר בלוטות' אחד, לדוגמה, ניתן לחבר את הטלפון הסלולרי שלך לאוזניות סטריאו בלוטות' ולמחשב שלך בכל פעם

עובדה מס' 9: אחד המכשירים הצומחים ביותר ב-"Bluetooth hands free" והאפליקציה השנייה בגודלה הכוללת, ממש מאחורי הידיים החופשיות היא "שמע סטריאו".

עובדה מס' 10: שימוש נרחב ב-Bluetooth מסוכן לבריאות. Blue tooth משתמשת בגלי רדיו מיקרו-וור בטווח התדרים של 2.4 GHz עד 2.4835 GHz ותפוקת ההספק מרדיו Blue tooth היא 100 mW, 2.5 mW ו-1 mW עבור התקני Class 1, Class 2 ו- Class 3 בהתאמה. מחלקה 1 נמצאת כמעט באותה רמה כמו טלפונים סלולריים, בעוד ש-class2 ו-class 3 נמוכים בהרבה מדרגה 1 ונחשבות פחות מסוכנות מאשר טלפונים סלולריים.

עובדה מס' 11: Future of Blue tooth צפויה להכיל נקודות מידע עבור ערוצי שידור, זה יתחיל את השימוש האמיתי בחיבורים אלחוטיים בתוך הניידים ויאפשר מודלים של פרסום המבוססים על משתמשים השואבים מידע מנקודות המידע, ולא על בסיס מודל דחיפה מוגבל של אובייקטים הנוכחי. אחת מחברות אוזניות הסטריאו בלוטוס הטובות ביותר שצפויה להצטיין בתחום זה היא מוטורולה ובלקברי

עובדה מס' 12: מכשירי התקשורת האלחוטיים העדכניים ביותר יכולים כעת למלא תפקיד של ה"מאסטר" ויכולים לתקשר עם עד 7 מכשירים לכל היותר כ"עבד". קבוצה זו של 8 מכשירים (1 מאסטר + 7 עבדים) נקראת Piconet. בכל זמן נתון, ניתן להעביר נתונים בין המאסטר לעבד אחד; אבל המאסטר עובר במהירות מעבד לעבד בצורה סיבובית כדי לראות אם יש בקשה נוספת להעברת קבצים.Source by Ronniee Williams

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved