12 עובדות שהופכות את Draytek 2710Vn לנתב מודם שבולט מהקהל!

/
/
/
30 Views
 1. הוא תומך ב-ADSL/2/2+ כך שלא משנה איזה סוג שירות יש לך ה-2710Vn יידע להפיק ממנו את המרב.
 2. ארבע יציאות LAN לחיבור 4 מחשבים שונים ובאמת לפתוח את הקישוריות לרשת, נהדר עבור רשת ביתית או משרד קטן.
 3. מאפייני חומת אש ואבטחה שאין שני להם, חוסמים ומונעים מפני כל מיני התקפות מהאינטרנט. בין אם אתה חדש לגמרי או מקצוען ותיק, תכונות חומת האש ירשימו.
 4. יציאת USB המאפשרת לך להכניס דונגל USB 3G כדי לתת לך אלחוטי באזורים מרוחקים של ADSL וגם כדי למנוע נפילה ולתת לך שירות ללא הפרעה במקרה שחיבור ה-ADSL נופל.
 5. ניתן להשתמש ביציאת ה-USB לחלופין לתמיכה במדפסת, מה שמאפשר לרוב מדפסות ה-USB להפוך למדפסת רשת וכל אחד ברשת יוכל לגשת אליה.
 6. חסוך כסף עם VoIP. יציאת FXS תאפשר לך לחבר את שפופרת הטלפון הקיימת שלך ולבצע שיחות דרך האינטרנט חוסכת לך טונות של מזומנים בשיחות טלפון ארוכות אלו.
 7. N Wireless היא העדכנית ביותר בתחום המהירות והטכנולוגיה האלחוטית. זה ישדר בצורה חלקה את חיבור הפס הרחב המהיר שלך בכל הבית שלך, מהיר יותר, ברור וחזק יותר מאי פעם. נהדר עבור כל המכשירים האלחוטיים שלך, הכל מהטלפון הנייד שלך למחשבים וקונסולות משחקים.
 8. מתקני VPN, ל-2710Vn יש את היכולת להקים רשת פרטית וירטואלית המעניקה למשתמשים לפי בחירתכם גישה לנתונים מרחוק. יש לו שתי מנהרות VPN, כלומר בכל עת אתה יכול לקבל שני מחשבים נוספים לחייגים מרחוק כדי להתחבר לרשת, לשתף קבצים, מוזיקה, סרטים, כניסה לבסיסי נתונים, הרשימה עוד ארוכה. זו יכולה להיות רשת שהוקמה בין משרדים, מדינות או אפילו מדינות, המרחק אינו יודע גבולות.
 9. שדרוגי אנטנה, שמגיעים עם שלוש אנטנות 2dBi זה נהדר עבור הבית ובסביבתו, אבל אם אנחנו רוצים לעבור קצת יותר מרחק נוכל לבצע שדרוג קל ופשוט לאנטנות 5dBi או אפילו 7dBi המעניקות לך הרבה יותר טווח וכיסוי.
 10. ממש קל לשימוש ולהגדרה, ה-2710Vn מוכן לצאת ישירות מהקופסה. מתוכנת מראש לזהות אוטומטית את רוב ההגדרות שלך כל מה שאתה צריך לעשות הוא להכניס את שם המשתמש והסיסמה שלך ואתה מחובר.
 11. אמינות ואמינות אולטימטיבית הם מה שמעניין Draytek עם שיעור כשל נמוך במיוחד. זהו המודם שאתה רוצה בבית או בעסק שלך.
 12. סגנון ועיצוב וגלם את הערכה המסודרת הזו מבית Draytek. זוהי יחידה למראה נהדר ומתאימה ישירות לבית עם ה-Mac או PC שלך. פנטסטי עבור הבית או המשרד ועם כל התכונות שהוזכרו לעיל ה-2710Vn הוא נתב מודם שבולט לחלוטין מהקהל.Source by Paul Jeffrey Warren

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved