10 טיפים פשוטים להפיכת הפס הרחב של Wifi Fiber שלך למהיר יותר

/
/
/
32 Views

מבוא

אינטרנט אלחוטי סיב איטי יכול להיות מתסכל להפליא חוץ מזה שכדאי לדעת שמהירות שירות הפס הרחב שלך אינה תלויה רק ​​בחבילה שנרשמת אליה ובספק ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP), אלא יכול להיות שיש דברים אחרים מספר סיבות לכך שהחיבור לאינטרנט שלך עשוי להיטען לאט. לפעמים זה דורש רק פתרון בעיות קלות או כמה שינויים פשוטים כדי להפוך את חיבור ה-WiFi שלך למהיר יותר בהגדרת הרשת הביתית.

טוב לציין שמהירות השירות בפס הרחב לא תלויה רק ​​בחבילה ובספקית האינטרנט שבהישג יד, אלא ישנן סיבות רבות אחרות שאולי צריך לטפל בהן. לכן, הנה 10 טיפים כיצד לשפר הן את המהירות והן את השירות;

אני. קח שליטה מלאה על תוכניות מחשב אחרות להפעלה

אתה אמור להיות מסוגל לזהות ולציין אילו תוכניות כבר פועלות בכל פעם באתחול המחשב האישי שלך. מבלי לעשות זאת, אתה עלול להיות מופתע ממספר התוכניות שמגדירות את עצמן באופן אוטומטי ומופעלות בעת הפעלת המחשב או חיבור הסיבים. כמה משני האשמים המתסכלים ביותר שמאטים לחלוטין את פסי ה-WiFi שלך בסיבים הם Java ו-iTunes. לכן, תוכנית ניקוי הרישום החינמית יכולה לשמש כדי לנתח מה פועל אוטומטית כשאתה מחבר את הפס הרחב של Wi-Fi עם סיבים או נכנסים למחשב האישי שלך. התוכניות יפסיקו לפעול מעצמן.

ii. עדכן באופן קבוע את תוכנת האנטי וירוס ודפדפן האינטרנט

כל סוג של תוכנת אנטי-וירוס שפג תוקפן מפסיק לעדכן את הספרייה שלה. המשמעות היא שהמחשב שלך יהיה רגיש לכל תוכנת ריגול חדשה שנוצרה, סוסים טרויאניים, תוכנות זדוניות ווירוסים מגעילים אחרים. עם זאת, אלה יכולים להאט את הפס הרחב של Wi-Fi ואת המחשב באופן כללי, ובמספר מקרים עשויים להשתמש ברוחב הפס שהוקצה לך כדי להוריד או להעלות נתונים נוספים.

לכן, על מנת להפוך את הפס הרחב של ה-WiFi שלך מהר יותר, ודא תמיד שהמחשב שלך מוגן באופן מלא על ידי וודא שתוכנית האנטי-וירוס שלך מעודכנת. בנוסף, זכור שתוכנת אנטי-וירוס ישנה שאינה רשומה מתחילה לבלוע את רוחב הפס היקר שלך מכיוון שהיא תמשיך לנסות לעדכן את עצמה במספר מעגלים עד שתמחק אותה ידנית או תתקין אותה מחדש.

iii. בחר את התדר והערוץ הנכונים

לנתב WiFi יש ערוצים. לפעמים, רק על ידי שינוי הערוץ בנתב זה יכול לעשות עולם של הבדל. זה נראה בעיקר בדירות עם הפרעות רבות מאותות פס רחב של WiFi אחרים. טכנולוגיות אחרות כמו מיקרוגלים וטלפונים אלחוטיים יכולים גם להפריע ל-WiFi. נסה את הערוצים 11, 6 או 1 ואם הם לא עובדים, עבור אל 2 או 10 הבא. נקרו וצוד עד שתרגישו שמהירות ה-WiFi שלכם משתפרת.

עם זאת, גם נתבי WiFi מודרניים משדרים בתדרים שונים; כגון 2.4 גיגה-הרץ ו-5 גיגה-הרץ. במילים פשוטות, 2.4 גיגה-הרץ הוא הרבה יותר טוב עבור בתים גדולים יותר ועם מספר קומות, מכיוון שהאות נוסע רחוק יותר וחודר בקלות דרך/מחיצות קירות. אחרת עבור בתים או חדרים קטנים יותר, 5 GHz היא הדרך הטובה ביותר ללכת מכיוון שהוא מציע מהירויות מהירות יותר, אם כי בטווח קצר יותר.

iv. זהה את מהירות הפס הרחב המקסימלית של WiFi

לפני שתדאג לבעיה בשירות הפס הרחב שלך, מומלץ לבדוק את מהירויות האינטרנט המקסימליות המוקצות לחבילת הפס הרחב שלך WiFi. לדוגמה, אם נרשמתם לעסקת פס רחב חיונית שעשויה להיות בעלת מהירויות של עד 8Mbps, אז זה לא ריאלי לצפות לאינטרנט מהיר. אבל אם אתה מבחין באי התאמה עצומה בין המהירויות ה'ממשיות' וה'עד' שלך, אז יש בעיה שצריך לפתור.

פתרון זה דורש אחד; אפס את הנתב, נקה את המטמון של דפדפן האינטרנט ושטוף את הגדרות ה-DNS. אלו השלבים הבטוחים שיפנו ביעילות כל תקלה ויאפסו את החיבור ומכאן פס רחב WiFi מהיר יותר.

v. הגדר סיסמה ייחודית לנתב ה-WiFi שלך

הגדרת סיסמה ייחודית חשובה מכיוון שכל אחד יכול לגשת לרוחב הפס שהוקצו לך, ומכאן לגרום למהירויות האינטרנט ה-WiFi שלך להאט בהדרגה. גרוע מכך, כל רשת אלחוטית לא מוגנת או לא מאובטחת פגיעה מאוד להתקפות האקרים שעלולות לגשת אליה כדי לבצע פעילויות לא חוקיות או לאחזר את המידע האישי שלך. לכן, תמיד ודא שאתה משתמש בסיסמאות מורכבות, למשל שימוש באותיות קטנות וגדולות ותווים מספריים שלא ניתן לנחש.

vi. רכוש מרחיב רשת.

זה זול יותר מנתב חדש; למארחי רשת יש את היכולת להגביר את אות רשת הפס הרחב של ה-WiFi במיוחד בפינות הקשות לגישה של הדירה/בית שלך. נתבים ישנים יכולים לשמש אפילו כמרחיב רשת.

vii. החלף את ספק הפס הרחב של ה-WiFi שלך

טיפ נוסף להפיכת הפס הרחב של סיבים WiFi שלך למהיר יותר הוא על ידי מעבר לספק פס רחב WiFi שונה, אתה צפוי לשפר את המהירויות שלך באופן מסיבי. כדאי להשתמש באחת מטבלאות השוואת הפס הרחב לזהות אילו חברות מציעות את המהירויות המהירות ביותר באזור שלך. לפני שעושים זאת, כדאי לדבר, לשלוח הודעות טקסט, לשלוח דוא"ל ולצייץ לקוחות אחרים שאולי השתמשו בפס רחב פשוט של WiFi. מעבר על הביקורות שלהם עוזר גם בזיהוי ספק הפס הרחב הטוב ביותר של WiFi.

viii. מקם מחדש את נתב ה-WiFi שלך במיקום אידיאלי

חשבו על מקום גבוה ומרכזי. זה עשוי להיות מדף גבוה ממש באמצע דירה/חדר. אם לנתב ה-WiFi שלך יש את האנטנות, ואתה דורש שהאות יחדור דרך קיר, מקם את האנטנות בזוויות ישרות כדי שהן יעברו ממש דרך הקיר. זכור שהאותות שעוברים על פני קירות בזווית מסוימת יכולים להפחית מאוד את מהירויות ה-WiFi.

יתר על כן, חשוב להסתגל באופן מלא לסביבה שלך בידיעה שגודל החדר, גובה התקרה וחומרי בניין מסוימים יכולים להשפיע לרעה על מהירויות ה-WiFi. לכן, ודא שהנתב שלך רחוק מקירות עבים במיוחד מאלה העשויים מבטון או לבנים ושהמים והחלונות עדיין עומדים באויב הגדול ביותר של WiFi. מכשירים אחרים שיכולים להאט את הפס הרחב של ה-WiFi שלך הם צינורות וצמחים מכיוון שיש מים בשניהם.

ix. רשתות WiFi של השכנים

זהו המקור הגדול ביותר להפרעות WiFi כיום עבור מספר לא מבוטל של אנשים. הבעיה היא שרוב ציוד ומכשירי ה-WiFi הקיימים פועלים על פס 2.4GHz הצפוף והצפוף. המשמעות היא שאם אתה משתמש בנתב 2.4GHz באזור מאוכלס בצפיפות, אז בהחלט רשתות ה-WiFi של השכנים עלולות להפריע מאוד לפס הרחב של WiFi, להפריע לטווח הרשת האלחוטית ולביצועים שלך.

לכן פתרון בר-קיימא כאן הוא לקנות כבל נתב דו-פס הפועל בו זמנית בתדרים של 2.4GHz ו-5GHz. מכיוון שרצועת הנתב 2.4GHz נחוצה בעיקר לתמיכה במכשירי WiFi ישנים יותר. חשוב לציין שמכשירי ה-WiFi החדשים יותר, כגון טאבלטים כמו Motorola Xoom ו-Apple iPad, קונסולות משחקים, מחשבים ניידים לעסקים וטלוויזיות מוכנות לאינטרנט עם WiFi מובנה, כולם דו-פס.

איקס. קנה ראוטר חדש יותר.

לנתבים חדשים יש טכנולוגיה חכמה והטובה ביותר המסוגלת לשלוח אותות WiFi ישירות למכשירים. זוהי חלופה להקרנת אותות באופן אקראי באזור החדר. נתבים חדשים מציעים גם תדרים מרובים, מהירויות מהירות יותר וטכנולוגיות בית חכם המזהות לאילו מבין ה-gazillion הכלים המחוברים שלך לתת עדיפות. הכוונה היא למכשיר שבו אתה שוטף את נטפליקס.

סיכום

החדשות הטובות הן שכרגע כמה חברות פס רחב עושות את שלהן ושכמה ספקי כבלים גם מציעות כעת מהירויות אינטרנט מהירות בזק. זה ידרוש רק שנתב ה-WiFi שלך מוגדר כהלכה. עם זאת, WiFi היא טכנולוגיה בעלת טמפרמנט, ומכאן שכל פיקוח פשוט יכול להשפיע לרעה על מהירויות הגלישה. מצער ששינוי הגדרות הנתב שלך אינו כיף לעתים קרובות. עם זאת, נתבי WiFi רבים מגיעים עם אפליקציות שמוציאות בקלות הרבה גירוד ראש מתהליך זה.Source by Alfred Leong

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved