תיקון שגיאות של Windows – כיצד לתקן את שגיאת החיוג 718 באופן מיידי

/
/
/
72 Views

שגיאה 718 היא שגיאת אינטרנט רגילה שניתן לראות בה בעת חיבור לאינטרנט יחד עם חיבור בחיוג. שגיאה זו נגרמת בעצם כאשר המחשב שלך לא מצליח לגשת לחיבור לאינטרנט. כאשר פרוטוקול Point-to-Point לא מצליח לתפקד כהלכה, קוד שגיאה 718 מתעורר. PPP מכיל כמה הוראות מוגדרות, שבהן המחשבים המרובים מתחברים באמצעות מודם או התקן טורי. זה משמש בעיקר כדי לסייע למחשב שלך להתחבר לשרת. כאשר הפונקציונליות הזו לא עובדת, לעולם לא תוכל לגשת לחיבור האינטרנט לצורך שימוש.

שגיאה 718 צצה בפורמט הבא: "המחשב שאליו אתה מחייג לא הצליח להגדיר חיבור רשת בחיוג. אנא אמת את הסיסמה שלך ונסה שוב". שגיאה זו עלולה להתרחש מסיבות מרובות כולל הנזק של קישוריות האינטרנט, פונקציונליות לא תקינה של המודם, פרטי התחברות שגויים ולבסוף רישום Windows שלך עלול להינזק. אם אתה שוקל לפתור בעיה זו, תחילה עליך לבדוק ולאשר שהמערכת שלך אינה מחוברת לאינטרנט.

רבים מאיתנו לא יצליחו לבדוק אם המערכת כבר מחוברת לאינטרנט או לא וכתוצאה מכך לעולם לא תוכל להתחבר לאינטרנט שוב ​​כדי לפתור את הבעיה. אתה יכול לאשר זאת על ידי פתיחת Mozilla או IE שלך והקלד אתר באופן אקראי ולגלות אם האינטרנט עובד או לא. כאשר אתה מאשר שהמחשב אינו מחובר לאינטרנט, בדוק ואמת את פרטי הכניסה שהזנת. משתמשים רבים אפילו לא מגיעים למסקנה ששם המשתמש והסיסמה שהם נתנו שגויים, אלא אם כן טכנאי מתקן זאת. מכיוון שמדובר בחיבור אינטרנט בחיוג, יש לציין את שם המשתמש והסיסמה בצדק בתיבת הכניסה. אם אתה עדיין לא מוצא את זה עובד, אז אתה צריך להתקין מחדש את המודם המחובר למחשב שלך. רענון מנהלי ההתקן והתקנה מחדש של המודם יהיו פתרון לתיקון שגיאה זו.

לצד התקנה מחדש של מודם, עליך לתקן את הרישום של Windows כדי להיפטר מהשגיאות והבאגים שבו. ניתן לנקות את הרישום באמצעות כלי הנקרא כלי לניקוי הרישום. המנקה סורק את המכשיר שלך ומזהה את השגיאות במסד הנתונים. יתר על כן, זה מתקן את כל השגיאות הללו ומאיץ את המהירות והביצועים של המכשיר שלך. מכיוון שהרישום משמש כמרכיב היסודי של המחשב, הוא משמש כאחסון המרכזי לשמירת קבצים, הגדרות שמערכת ההפעלה דורשת לביצוע.Source by Ruimin Huang

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved