שירותי אינטרנט – בחר את הטוב ביותר עבור העסק שלך

/
/
/
42 Views

עסק צריך סוגים שונים של משאבים כדי להרכיב את התקדמותו ושגשוגו. מתוך כל המשאבים הדרושים לעסקים מודרניים, אולי אין משאבים חיוניים יותר מהאינטרנט, מכיוון שהוא עוזר לעסקים לתקשר פנימית וגם חיצונית. הביקוש המוגבר שלה הוביל מגוון אפשרויות להתפתח. למרות שזה נהדר, אבל המגוון הזה בחלופות גם קצת מקשה על בחירת הטוב ביותר עבור עסקים. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיה כזו היא לקבל כמה שיותר מידע על נושא. זו הסיבה ששירותי האינטרנט הגדולים הזמינים כיום מפורטים להלן:

קווי PRI T1

PRI T1 פירושו 'ממשק קצב ראשי'; מונח המשמש לתיאור קו טלפון דיגיטלי המסוגל לשאת כמויות גדולות של נתונים בקו בודד. קווי T1 היו בשימוש במשך שנים, במיוחד בעסקים. זהו קו שמעביר קול, נתונים או וידאו על אותו קו. מה שהיא עושה זה לפצל את הקו הבודד הזה ל-24 רוחבי פס תקשורת נפרדים של 64 ק"ג. לכן, אם לעסק שלך יש מרכז שירות לקוחות גדול, הטכנולוגיה הזו מעניקה לך הרבה יותר רוחב פס ומהירות בעלויות נמוכות למדי.

קווי T3

קווי T3 הם אוסף נפוץ של 28 נתיבי TI המניבים 44.736 מגה-ביט לשנייה לכל רוחב הפס של הרשת. הוא משמש לתקשורת למרחקים ארוכים.

שירות אינטרנט סיבים אופטיים

זהו שירות אינטרנט שניתן על גבי קו סיבים אופטיים. קווי סיבים אופטיים הם הטכנולוגיה העדכנית ביותר בתעשיית הטלקומוניקציה. אלה הם בעצם חוטי זכוכית טהורה שדקים כמו שערה אנושית ונושא מידע דיגיטלי למרחקים עצומים. טלפון, טלוויזיה ואינטרנט מוחלפים כולם בקווי סיבים אופטיים. בסופו של דבר, כל קהילה קטנה או גדולה ככל שתהיה, תהיה מחוברת לקווי סיבים אופטיים.

Metro Ethernet

העסקים של היום מתמודדים עם אתגרים רבים, כמו הגדלת דרישות רוחב הפס, שווקים שהתרחבו בכל העולם, צוות IT מוגבל ותקציבים קטנים. Metro Ethernet מקשר בין משרדים אזוריים ומקומיים תוך שימוש במומחיות מוכרת ומבוססת המשמשת ברשתות מקומיות רבות כיום. הוא תומך באינטרנט, נתונים במהירות גבוהה, קול על IP, וידאו ושימושים אחרים במהירויות של עד 10 ג'יגה-ביט לשנייה. באמצעות Metro Ethernet, כל עסק מסוגל לייעל את ממשק הנתב הנוכחי שלו, מה שמונע את הצורך ברכישת כל ציוד נוסף.

כדי לקבל מידע נוסף על המשמעות של מונחים טכנולוגיים חדשים רבים, אתה תמיד יכול לפנות לגורם אמין שירות Ethernet בתוך הסביבה שלך.Source by Emily J Jayden

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved