שינוי מערכת בית ספר כפרית עם אינטרנט לווייני

/
/
/
28 Views

כל אחד רוצה שלילדיו יהיו ההזדמנויות הטובות ביותר להצלחה בחייהם. תלמידים צריכים את החינוך הטוב ביותר שהם יכולים לקבל אם הם הולכים להצליח בעולם המודרני התחרותי של היום. יסודות החינוך עשויים עדיין להיות קריאה, כתיבה וחשבון; אבל זה ממעיט בחשיבות של למידה על אופן הפעולה של מידע וטכנולוגיה כיום. האינטרנט חולל מהפכה בבסיס הידע הדרוש למשרות. אם לכולם תהיה הזדמנות שווה לעבוד בעבודות האלה ההשכלה שלהם תדרוש גישה לאינטרנט מהיר. חיבורי אינטרנט בפס רחב בלוויין יכולים לאפשר זאת עבור כל בית ספר, לא משנה היכן הוא ממוקם.

עבודות רבות בעולם המודרני דורשות הרבה יותר מהיכולת להוסיף ולחסור או לקרוא ולכתוב. אנשים צריכים לדעת איך לתקשר עם עמיתיהם או המתחרים שמשרדיה הראשיים עשויים להיות בכל מקום מניו יורק ועד בנגלדש. עובדים צריכים להיות מסוגלים להחליף מידע באינטרנט, לפרסם נתונים באינטרנט ולהשתמש באינטרנט לצורך מחקר. הרשתות החברתיות הפכו להיות המקום לחפש בו עבודה. יש ללמד את המיומנויות הללו בבתי ספר.

הרשת העולמית היא רשת מסובכת מלאה במידע. בעבר ניתן היה להחליף נתונים דרך קווי טלפון עם חיבורי חיוג. עם זאת, גודל הקבצים וכמויות הנתונים שהוחלפו גדולים בהרבה כעת. מידע מועלה ומוריד 24 שעות ביממה בפורמטים של וידאו, אודיו וטקסט. יש צורך בחיבור מהיר כדי לנצל זאת. ניתן להשיג חיבורים אלה באמצעות אינטרנט בכבלים, DSL או לווין.

בתי ספר ותלמידים רבים עשויים להיות מסוגלים לבחור את סוג החיבור שהם מרגישים שהוא הטוב ביותר. עם זאת, באזורים כפריים או דלילים, אנשים עשויים להיאמר שאין תשתית לתמוך בחיבור כבלים או DSL. למרבה המזל, אין הגבלות על המיקום הדרוש להקמת חיבור לווייני. לא משנה היכן הם ממוקמים, התלמידים ראויים להזדמנות לגשת למשאבים הטובים ביותר. אינטרנט לוויני מאפשר זאת.

לאחר התקנת חיבור לווייני, בתי ספר יכולים לנצל זאת. תלמידים צריכים מלכתחילה חינוך אינטרנטי. הם צריכים להיות מסוגלים לנווט באינטרנט, לעשות מחקר, להעלות ולהוריד חומר, ולהשתמש בדוא"ל וברשתות חברתיות. אפשר גם לגשת לחומרים חינוכיים ואפילו להירשם לשיעורים באינטרנט. סטודנטים מסוימים יכולים להשתמש באינטרנט כדי להירשם לקורסים בקולג' ואפילו לקבל תואר אוניברסיטאי מוסמך, מה שיאפשר להם להיות תחרותיים באופן מלא בכלכלה העולמית. ללא חיבורי האינטרנט המהירים האלה קל מאוד להישאר מאחור, תקוע בעבודות גרועות ולא כשיר להזדמנויות עבודה טובות יותר. לכל התלמידים מגיעה גישה להזדמנויות אלו, מה שאומר שהם זקוקים לחינוך אינטרנטי.

בתי ספר בכל מקום בארצות הברית (ואפילו בעולם) יכולים להגדיר חיבור לאינטרנט לווייני. בכך הם פותחים את תלמידיהם לעולם חדש לגמרי של מידע, כזה שהוא חלק הכרחי מהחינוך שלהם.Source by Moira Jansen

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved