שימוש ב-Bluetooth כדי לחבר את המשרד שלך

/
/
/
22 Views

עבור מצבים רבים, Bluetooth היא האפשרות הטובה ביותר בכל הנוגע לחיבור המשרד או המשרד הביתי. מכיוון שהטכנולוגיה שולבה בכל תעשיית האלקטרוניקה, היישום נעשה הרבה יותר קל. למרות של-BT יש טווח משמעותי ונמוך למרחקים קצרים, הוא מרכיב בתחומים רבים אחרים כגון מהירות חיבור, אבטחה ויישום שדרוגים.

אחד ההיבטים, או הדרישות, של טכנולוגיית BT שיצרן חייב לעמוד בהם כדי לאפשר BT במכשירים שלו, הוא שהמכשיר חייב להיות ניתן לשדרוג בקלות עם גרסאות חדשות וכו'.

בלוטות' התחיל כטכנולוגיית תקשורת בסיסית. הממציאים רצו תקן שניתן לחבר בקלות זה לזה או לרשתות. אבל מכיוון שקל ליישם, BT הפך מותאם היטב על ידי יצרני אלקטרוניקה רבים ומגוונים, והוכח כאמצעי מוכח ויעיל לקישוריות.

השימוש הפופולרי ביותר בבלוטות' הוא אוזניות ומכשירי נייד, סלולר, מחשב כף יד. הפשטות של חיבורי BT הופכת קל להפעיל אוזניות עם הטלפון הסלולרי שלך, עם מעט אינטראקציה של המשתמש כדי ליצור את החיבור.

למרות שהטכנולוגיה הזו אידיאלית לשימושים ניידים, היא הוכיחה שהיא כלי משרדי מוכח. חיבור התקנים התומכים ב-BT לרשת דורש אינטראקציה מועטה ובגלל טווח המרחקים הקצרים שלו, הוא הוכיח את עצמו כצורת חיבור מאובטחת. זוהי דרך מצוינת להגדיר רשת משרדית לשיתוף קבצים, הדפסה וסריקה. הטווח עבור BT 1.0 הוא כ-33 רגל, אם כי 3.0 הוא עד 300 רגל.

בכל הנוגע לשיתוף קבצים, אתה יכול לחבר במהירות מספר מחשבי כף יד ו/או מחשבים כדי להעביר כמעט כל סוג של קובץ. שימוש נהדר בהעברת קבצים הוא בהעברת מוזיקת ​​ה-MP3 שלך לטלפון החכם שלך. גם אם במחשב שלך אין כרגע Bluetooth מופעל, זה יכול בקלות להפוך לכזה על ידי חיבור דונגל USB כדי להפעיל את BT.Source by Andy Sellars

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved