שיטות עבודה מומלצות להתקנה של כבל סיב אופטי

/
/
/
21 Views

כיום, חברות דורשות חיבור אינטרנט מהיר ורשת מחשבים חזקה. למרות שניתן ליצור חיבור טוב באמצעות כבלי נחושת, שום דבר לא יכול להחליף כבלי סיבים אופטיים. בעיקרון, כבלי נחושת מעבירים מידע באמצעות זרם חשמלי. למרות שכבלי נחושת יכולים לעבוד היטב, יש להם גם כמה חסרונות. לדוגמה, ייתכן שהם לא יפעלו כראוי כאשר יש אותות רדיו בסביבה. לכן, זה רעיון מצוין להחליף אותם עם כבלים סיבים אופטיים. במאמר זה, אנו הולכים להסתכל על כמה שיטות עבודה מומלצות שיכולות לעזור לך להתקין כבלי סיבים אופטיים. המשך לקרוא כדי לגלות.

קבע את אורך הכבל

קודם כל, אולי תרצה להחליט על אורך הכבל שאתה צריך עבור כל ההתקנה. אנו ממליצים להזמין אורך נוסף כדי לוודא שבסופו של דבר לא תעכב את הפרויקט בגלל מחסור בכבלים מספיקים.

בתרחישים מסוימים, תזדקק לכבלים אלה בכמה כיוונים. כתוצאה מכך, תצטרך הרבה כבלים. לדוגמה, בבניינים מסוימים, ייתכן שלא כל נקודות החיבור יהיו באותו כיוון. לכן, ייתכן שיהיה עליך להתקין כבלים אלה בכיוונים שונים.

צור מפת נמל

עבור התקנת עשה זאת בעצמך, אנו מציעים שתהיה לך מפת נמל מפורטת. למען האמת, אם אתה הולך לשכור את שירותיו של איש מקצוע, ייתכן שהוא עדיין צריך מפת נמל. למעשה, סוג זה של מפה ישמש כהנחיות ההתקנה וגיליון המלאי שלך.

ישנם חלקים רבים של מפת נמל. זה כולל את החומרה הנוספת, לוחות התיקון, מיקום ארון הרשת והחיבורים. העניין הוא שמפת יציאות יכולה לעזור לך בתור אסמכתא ולשפר את היעילות. מלבד זאת, זה יכול לעזור לך לפתור בעיות רשת על בסיס קבוע.

היצמד לדירוג ה-Pull Load

חשוב לזכור שכל כבל סיב אופטי מיועד לעמוד במתח ובעומסים ספציפיים. לכן, עליך להקפיד על דירוגים אלה. כפי שנאמר קודם לכן, יש לוודא שהכבל אינו חבל מתוח.

אם הוא הדוק מדי, הוא יהיה בסיכון גבוה יותר להישבר. מלבד זאת, ייתכן שתרצה להשתמש במחלצי כבלים על מנת להפריד את הכבלים על פני הבניין שלך. אם לא תיזהר, אתה עלול לגרום נזק לכבלים.

השתמש בכבל קצר במידת האפשר

למרות שכבלי סיבים אופטיים יכולים להיות בחירה טובה עבור חיבורים ארוכי טווח, אנו מציעים לך לשמור על המרחק קצר ככל האפשר. קודם כל, כבל למרחקים קצרים יאפשר העברה מהירה יותר של מידע. חוץ מזה, זה יקטין את האורך, וזה חיוני כדי להפחית את הסיכון לשבירת הכבל.

ואולי לא תרצו לשכוח להשתמש בחומר הסיכה כדי למנוע משיכה והתקלות. לכן, ייתכן שתרצה לבצע את ההוראות האלה אם אתה רוצה לוודא שהכבל מותקן כהלכה.

בקיצור, אנו מציעים שתפעל לפי ההנחיות הללו אם ברצונך להתקין כבלי סיבים אופטיים על פני הבניין שלך מבלי לעשות טעויות נפוצות.Source by Arthur Huang

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved