קורא אלחוטי – קשרים בלתי נראים לגן עדן ספרותי?

/
/
/
16 Views

למרות שסוני הייתה הראשונה שהוציאה את קורא הספרים האלקטרוניים הדיגיטליים, זה היה Kindle שהוציא את הקורא הראשון המאפשר קישוריות אלחוטית והמכשיר הספציפי הזה הפך לזעם בקרב המשתמשים. יש סיבה מרכזית אחת לכך שהקורא האלחוטי פופולרי הרבה יותר מאלה שאין להם מתקנים אלחוטיים. עם קוראי הספר האלקטרוני האחרונים המשתמשים צריכים להוריד תחילה את הקבצים הדיגיטליים של עיתונים, מגזינים ועיתונים למחשב האישי שלהם באמצעות חיבור האינטרנט שלהם. לאחר מכן יש להעביר את הקובץ לקורא באמצעות יציאת ה-USB שלו. זה יכול להיות כאב ראש עבור מי שמטייל ומעוניין לגשת לחומרי הקריאה שלהם תוך כדי תנועה.

הקורא האלחוטי שינה את כל התרחיש בכל הנוגע לבעיה זו. עכשיו רק צריך לבחור אחד מתוך אלפי הכותרים הזמינים ולהוריד אותו לספר האלקטרוני הכף יד שלהם מכל מקום שהם נמצאים כל עוד הם נמצאים בטווח של ספק השירות האלחוטי שלהם. האם אתה יכול להבין את ההבדל העצום שזה עושה? נניח שאתה סטודנט ואתה מטייל ולומד את הספרים שלך בקורא האלחוטי. פתאום אתה מבחין שאתה צריך עוד חומר עיון שאינו זמין על הספרים שיש לך איתך על הקורא.

אתה יכול בקלות להתחבר לספרייה עם קורא הספרים האלקטרונים, לבחור את הספר שאתה צריך מהרשימה ולהוריד אותו מיד לקורא האלחוטי שלך. סוני לא ישנה על ההתפתחויות הללו וההצעה האחרונה שלה מכילה גם קישוריות אלחוטית. אם בדקתם את התפוצה של עיתונים ומגזינים, אולי שמתם לב שהתפוצה שלהם הולכת ופוחתת עם כל שנה ושנה שחולפת. לפני שקוראי הספרים האלקטרוניים היו זמינים, הספרים והמגזינים הללו היו זמינים בפורמט.pdf שמנויים יכלו להוריד ולהציג במחשביהם.

הקורא האלחוטי העלה את הקצב ואיפשר למשתמשים להוריד את מה שהם רוצים תוך כדי תנועה. למרות שניתן לעשות את אותו הדבר גם באמצעות מחשב נייד עם חיבור Wi-Fi, הצורה דמוית הספר של הקורא האלחוטי והרקע הלבן שלו יחד עם טקסט שחור כהה נותן לו את התחושה המדויקת של ספר אמיתי. תוסיפו לכך את היכולת לאחסן מאות ספרים במקום אחד שניתן לאחזר באופן מיידי ותבינו מדוע קורא הספרים האלחוטי האלחוטי כל כך פופולרי בקרב ההמונים. אם זה לא מספיק, כל אלה שמשתמשים בקוראות אלחוטיים ממלאים את חלקם האישי בשיפור האקולוגיה של העולם.

ככל שמספר הפרסומים שפורסמו קטן יותר, כמות הנייר הנדרשת קטנה יותר. המשמעות היא שמספר קטן יותר של עצים ייכרת. טכנולוגיית E Ink המשמשת את הקורא האלחוטי מספקת טקסט שחור חד על רקע לבן ומכאן שאין צורך בתאורה אחורית. הכוח שצורך המסך הוא מינימלי. הגימור המאט של המסך מבטיח שלא תהיה השתקפות של אורות ממקורות מול המסך. כל אלה ביחד מבטיחים שהקורא האלחוטי הוא אחת ההמצאות הפופולריות ביותר בתקופה האחרונה.Source by Jamie Noone

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved