פתרונות מובילים לחסימת מודעות בעלי אתרים יכולים להשתמש כדי לעקוף את חסימת המודעות

/
/
/
38 Views

615 מיליון מכשירים.

כן, שמעתם נכון! 615 מיליון מכשירים גלובליים משתמשים כעת ב-adblock וזה עלייה של 30% משנה לשנה, על פי דו"ח Adblock של Pagefair לשנת 2017, השימוש בחסימות מודעות לנייד גדל ב-108 מיליון והגיע ל-380 מיליון מכשירים פעילים, בעוד ששימוש ב-adblock של שולחנות עבודה גדל ב-34 מיליון והגיע ל-236 מיליון פעילים מכשירים. אימוץ Adblock במחשבים שולחניים ומחשבים ניידים ממשיך לגדול למרות העברת המשתמשים לכיוון האינטרנט הנייד. השימוש בחסימות מודעות לנייד עלה באסיה-פסיפיק ב-40% ב-2016.

חסימת מודעות הפכה מגירוי קל למשבר מלא ללא סימני אכזבה. העלייה הדרמטית של חוסמי הפרסומות ממשיכה לטפס ללא סוף באופק. המגמה הופכת מפחידה, ויוצרת צורך גדול בפתרונות חסימת פרסומות.

3 מתוך 10 משתמשי אינטרנט בארצות הברית צפויים להשתמש בפתרונות אנטי חסימת מודעות עד 2018, אומר eMarketer. בעלי אתרים צריכים להתמודד עם הבעיה ולהחזיר לעצמם את השליטה במודעות המקוונות שלהם לגבי המודעות המוצגות ובאיזה מחיר כדי להשלים את הפסדי ההכנסות שלהם.

בעלי אתרים צריכים להילחם בחוסמי פרסומות: 21.8 מיליארד דולר אובדו הכנסות מפרסומות

חוסמי פרסומות עלולים לעלות מוערך של 21.8 מיליארד דולר באובדן הכנסות בשנה לעסקי הפרסום המקוון, על פי דוח pagefair של חסימת פרסומות. "זהו משבש גדול עבורנו כמו שהאינטרנט היה כשהוא הגיע", אמר דארן גולדסבי, קצין טכנולוגיה ראשי, Hearst Magazines UK.

חסימת מודעות מוערכת לעלות לבעלי אתרים יותר מ-75 מיליארד דולר עד 2020, וגם אם הכל ילך כשורה עבור בעלי אתרים, היא עדיין צפויה לעלות יותר מ-16 מיליארד דולר, אומר digiday. בעלי האתרים נדרשים כדי להבין מה ניתן לעשות כדי לנצח את חוסמי הפרסומות המזיקים האלה ולהחזיר את השליטה על ההכנסות שלהם ותשומת לב הקהל בו זמנית. מפרסמים צריכים לאזן בין הדרישות המתחרות לעתים קרובות של מה שסוכנויות ומותגים מעריכים.

לפי digiday, בכל תיק ההשקעות של דניס, שיעור חסימת הפרסומות נשאר עקבי בסביבות 23%. עם זאת, בנייד, שיעורי חסימת המודעות עלו מ-2% ל-4% במהלך 12 החודשים האחרונים, וזה מדאיג מכיוון שרוב התעבורה מגיעה מנייד, ולכן החשש הוא ששיעור זה עלול לעלות. דניס הפחית את שיעורי חסימת הפרסומות מ-30% ל-19% על ידי חסימת תוכן למשתמשים חוסמי פרסומות, ולאחר מכן ביקש מהם לרשום את האתר ברשימה הלבנה.

פורבס מבטיח למשתמשים חוסמי פרסומות שהם יזכו לחוויית פרסומות אם הם יכבו את חוסמי הפרסומות, מדווח BBC. פורבס אמר שאם הקוראים ייענו, לא יוצגו להם מודעות קבלת פנים, לא מודעות וידאו מוכנסות בין פסקאות, ולא פרסומות בין פוסטים. אם הם לא יצייתו, תימנע מהם גישה לתוכן האתר.

חסימת פרסומות לנייד תתרחב ב-2018

על פי דו"ח Adblock של Pagefair לשנת 2017, המניע הגיאוגרפי הגדול ביותר לשימוש בחוסמי פרסומות לנייד היה באסיה-פסיפיק, שם מתרחשת 94% מחסימת הפרסומות לנייד. השימוש בחסימות מודעות לנייד התרחב במהירות ל-59% מהסמארטפונים בהודו. חסימת מודעות לנייד מוכנה כעת להתרחב לצפון אמריקה ואירופה. נמצאו למעלה מ-600 מיליון מכשירים המריצים תוכנת adblock ברחבי העולם, 62% מהם היו במכשירים ניידים בדצמבר, 2016.

השנה, 13.8% ממשתמשי הסמארטפונים ו-31% ממשתמשי הדסקטופ/מחשב נייד צפויים להשתמש בפתרונות חסימת פרסומות, מדווח eMarketer.

תחזיות 2018 לחסימת מודעות

נמצא כי 24.4% ממשתמשי האינטרנט בארה"ב חסמו פרסומות במכשירים שלהם בשנת 2016. נתון זה צפוי לגדול ל-30.1% בשנת 2018, אומר "שיעור חדירת משתמש חסימת פרסומות בארה"ב מ-2014 עד 2018' מדווח מאת stastita .

כמעט 1 מכל 10 משתמשי סמארטפונים בארה"ב, כ-9.6% ישתמשו בחוסמי פרסומות בשנה הבאה, לעומת 7.9% השנה. בסך הכל, יותר מרבע ממשתמשי האינטרנט בארה"ב, כ-27.5% או 75.1 מיליון אנשים, ישתמשו בחוסמי פרסומות ב-2018, מדווח eMarketer.

לפי eMarketer, 89% מ-11.4 מיליון האנשים יחסמו פרסומות במחשבים שולחניים/מחשב נייד, בעוד ש-33.8% יחסמו פרסומות בסמארטפונים. במבט קדימה ל-2018, הצמיחה הכוללת תאט ל-8.1%, ותגיע ל-22.2% מ-12.3 מיליון משתמשי אינטרנט בבריטניה. הפער בין חסימת פרסומות למחשבים שולחניים/מחשב נייד וחסימת סמארטפונים יתחיל להיסגר ב-2018, אבל אימוץ התוכנה עדיין יהיה הרבה מאחור במובייל.

ככל שהלחץ גובר על מפרסמים, הביקוש לפתרונות אנטי בלוק פרסום עשוי לעלות באופן אקספוננציאלי. פתרונות רבים לחסימת פרסומות למניעת פגיעה בעסקי הפרסום המקוון של בעלי אתרים קיימים כבר כמה שנים. בעלי אתרים זקוקים כעת לקבל את השליטה על המודעות שלהם ועל הפיצוי המגיע להם.

בעלי אתרים חכמים יבחרו פתרונות בקפידה כדי שיוכלו להתמודד עם חסימת פרסומות באופן שיבטיח שהפתרון יפעל לטובת המפרסמים וקהל היעד הסופי.

5 חוסמי פרסומות שכדאי לשים לב אליו ב-2018

לנוחיותך, הבאנו רשימה של חברות שמתנגדות לחסימת פרסומות המספקות את הפתרונות המובילים לחסימת פרסומות שיעשו את ההבדל ב-2018.

1) גוגל:

נוסדה: 1998

איך זה עובד: גוגל עשוי להיות באופן מפתיע אחד מפתרונות חסימת המודעות, אבל כרשת מודעות גדולה ומשפיעה, לגוגל יש חלק גדול בשוק. גוגל מאפשרת למשתמשים לבחור אילו מודעות הם רוצים לראות תוך כדי שימוש בכלים של גוגל. Google תאפשר לבעלי אתרים להשתתף בתוכנית 'בחירות מימון'. כאשר משתמש שמשתמש בחוסם פרסומות של צד שלישי מבקר באתר משתתף באמצעות Chrome, המשתמש יתבקש לכבות את חוסם הפרסומות או לשלם עבור התוכן. אם הם יבחרו לשלם את העמלה, Google תיקח קיצוץ של 10% ואם הם לא יבחרו בשניהם, הם לא יוכלו לצפות באתר. מפרסמים לא יצטרכו לנהל בעצמם הנחיות מסוג זה. הם יכולים לבצע מיקור חוץ של משימה זו לגוגל.

2) Pagefair:

נוסדה: 2012

איך זה עוקף חסימת מודעות: זהו כלי אנליטי מורשה שעוזר לבעלי אתרים למדוד חסימת מודעות. הוא מבין את הדרך לעשות את ההבדל על ידי הקשבה לצרכים של כולם ומציאת פתרונות מנצחים ובכך לעזור לבעלי אתרים לשפר את בעיות חסימת המודעות. כתוצאה מכך, למפרסמים אין כל כך תחרות בכל עמוד ולמשתמשים יש פחות עומס. בנוסף לכך, PageFair מאפשרת להם להשתמש בנתוני צד ראשון וליצור מגזר פרימיום לקוראים שמוכנים לשלם עבור תוכן.

3) נקודת מקור:

נוסדה: 2014

איך זה עובד נגד חסימות: פתרון זה נגד חסימת מודעות עוזר לבעלי האתרים לפצות על הפסדי ההכנסות שלהם ממודעות. זה יוצר אפשרויות פיצוי עבור מפרסמים וצרכנים ומספק סט שלם של כלים המאפשרים לבעלי אתרים להתאים את פתרון תגמול התוכן שלהם לצרכים הספציפיים שלהם. זה מסייע לבעלי אתרים להבהיר שתהיה החלפת ערך כאשר אנשים צורכים תוכן, ולתת לכל משתמש לבחור אם הוא מעדיף חוויה חינמית, מבוססת מודעות, או דרך אחרת לפצות את בעל האתר. זה עוזר לבעלי אתרים לטפל במקור הבעיה. זה מאפשר לבעלי אתרים לתקשר עם המשתמשים שלהם לגבי בחירת פיצויים. הוא מקים חילופי ערכים ברורים ושקופים.

4) Adzsafe:

נוסדה: 2017

איך זה חוסם חסימת מודעות: Adzsafe הוא הניסיון האחרון להתמודד עם ההשפעות של חסימת מודעות. זה מונע מחוסמי פרסומות להפריע למודעות מקוונות ותומך בטעינת פרסומות ולהצגה בטוחה ללא כל הפרעה של חוסמי פרסומות. היא עושה זאת מבלי לבקש מבעלי אתרים להחליף את ספקי המודעות המקוונות שלהם והיא אינה זקוקה לדרישת תנועה מינימלית, כמו שפתרונות חסימת מודעות אחרים דורשים. זה עוקף את חסימת המודעות מהפיכת המשתמשים ללא גישה לתוכן מקוון ומונע הפסדי הכנסות ממודעות. יש לו כלים 'הגנת אינטרנט בחינם' המסייעים לאתרים המספקים אינטרנט בחינם להגן על התוכן שלהם בדפדפן של המשתמש שמותקן בו חוסם פרסומות. זה עוזר לבעלי אתרים להשיג פיצוי שמגיע לך ושליטה על המודעות שיוצגו ובאיזה מחיר. בנוסף לכך, אין צורך שבעלי אתרים יחלקו איתם את ההכנסות שלהם ממודעות.

5) אימונומיה:

נוסדה: 2012

הוא מספק מודעות שניתנות לצפייה, משפר את חוויית המשתמש ומעניק פלטפורמת מונטיזציה יעילה. הוא משתמש בניתוח הקשר והתנהגותי כדי להבטיח שכל המודעות שאנו מציגים הן רלוונטיות של המודעות שהן מציגות למשתמשים ולכן מועילות במקום מטרד. זה מציע הזדמנות מצוינת להתמודד עם חסימת מודעות. הוא מציע מודעות תמונה מותאמות לנייד כדי להבטיח חווית משתמש מעולה לקוראים. המטרה העיקרית של פתרון חסימת פרסומות זה הייתה לשפר את חוויית המשתמש על ידי אספקת מודעות ויזואליות איכותיות מכיוון שדפים עם רכיבים ויזואליים ממירים טוב יותר באתרים. פלטפורמה פרוגרמטית מתוחכמת זו ממנפת נכסים ויזואליים כדי לרתק את המשתמשים להפקת RPM גבוהות. זה מייעל את הערך של כל הופעה באמצעות RTB וניתוח ביג דאטה בזמן אמת כדי למקסם את המחיר לאלף הופעות. פורמטים של מודעות תוכן חזותי מספקים שיעורי קליקים גבוהים על ידי שימוש במדידות אופטימיזציה דינמיות. הוא מייעל ללא הרף את יכולת הצפייה של המלאי ואת מיקומי המודעות כדי למקסם את נקודות המגע עם קהל היעד של בעלי אתרים.

הפוך את 2018 לשנה שבה ניצחת את מגמת חסימת המודעות

עכשיו זה הזמן לבחור בצורה חכמה אסטרטגיה ולהשיג פיצוי מהמודעות שלך שמגיע לך. אם תתחיל עכשיו, יהיה לך הרבה יותר טוב כששנת 2019 תגיע.Source by Charles Smith

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved