סקירת נגן מדיה זורמת Roku HD

/
/
/
39 Views

נגן Roku יצא במקור בתור "נגן נטפליקס" בשנת 2008. כעת, זוהי משפחה של שחקנים שמציעה הרבה יותר מסתם נטפליקס.

נגן ה-Roku HD דומה במראהו למוצרים אחרים במשפחתו. המידות שלו הן 1.75"x 5.25×5.25" בקצה האחורי של המכשיר, יש יציאות ל-HDMI, S-, component ו-Composite ויציאות סטריאו דיגיטליות אופטיות/סטנדרטיות. (יש תמיכה בסראונד צליל עם HDMI כמו גם חיבורי אודיו דיגיטליים.

נגן Roku HD משתמש ב-Ethernet או 802.11g Wi-Fi שלו לחיבור לרשת שלך. אתה יכול לצפות לפעולה חלקה במהירויות של 802.11g רוב הפעמים, עם זאת, זה נבדק רק עם נתב אלחוטי המוצב ליד המכשיר. אם אתה מחפש חיבור מהיר יותר, עליך להשתמש באפשרות קווית או לקנות את קופסת Roku XR, מכיוון שיש לה מהירויות Wi-Fi מהירות יותר של 802.11n.

השלט פשוט מאוד ועובד מספיק טוב. אתה יכול גם לתכנת בקלות את הפונקציות שלו לכל שלט אוניברסלי טוב. אם ברצונך להשתמש ב-iPod Touch/iPhone כשלט, תוכל לעשות זאת באמצעות Wi-Fi עם אפליקציית Rokumote החינמית.

ההגדרה פשוטה. לאחר הפעלת התיבה, תוכל לנווט באשף ההגדרה הפשוט באמצעות השלט. אם אתה משתמש ברשת אלחוטית מאובטחת, פשוט הזן את מפתח האבטחה שלך דרך המקלדת הווירטואלית שעל המסך.

נקודה שלילית לגבי הנגן היא שעליך לקשר ערוצים בנפרד לחשבונות ספק נפרדים דרך דפדפן האינטרנט של המחשב שלך.

לאחר הגדרת הערוצים המועדפים עליך, תוכל להתחיל ליהנות מהם. לרוב הערוצים יש את אותו ממשק כללי. על ידי שימוש בכרית 5 הכיוונים של השלט, תוכל לעבור בין רשימות של תוכניות הממוקמות אופקית.

נטפליקס: עם מנוי בתשלום, אתה יכול לבחור מתוך כ-12,000 סרטים/תוכניות טלוויזיה לפי דרישה, עם תוכן HD מסוים. השתמש בדפדפן האינטרנט של המחשב שלך ליצירת תור צפייה מיידי, ואז תוכל לצפות בכותרים אלה ב-Roku.

אמזון ו-MLB TV: אמזון מספקת יותר מ-40,000 סרטים/תוכניות טלוויזיה למכירה/להשכרה א-לה-קארט. כותרים אלה יכולים לעלות לך בין $2-$4 עבור השכרות ו-$6-$15 עבור רכישות. עם מנוי MLB TV בתשלום, אתה יכול לצפות בשידור חי כמו גם במשחקים מוקלטים – אולם זה זמין רק לקבוצות מחוץ לאזור.

MobileTribe: זהו שירות בתשלום שפועל על ידי צבירת מידע מחשבונות רשת חברתית שונים שיש לך כרגע, כולל חשבונות בפייסבוק, Plaxo ומייספייס.

שירותים בחינם: Pandora, שירות השמע החינמי המוכר והמוכר זמין דרך המכשיר. שירותים חינמיים נוספים אליהם תוכלו לגשת כוללים: Mediafly, המציעה שידורי אודיו/וידאו ממקצוענים/חובבים; Revision3, ספקית וידאו ממוקדת בטכנולוגיה; TWiT, בדומה ל-Revision3; Blip.tv (חינם): צובר ומפיץ של תוכניות וידאו עצמאיות באינטרנט; FrameChannel, שירות שיתוף תמונות; Motionbox, אתר דומה ליוטיוב המאפשר לך לצפות בסרטים הביתיים שלך.Source by Gus Miles

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved