ספק שירותי ה-VoIP – מהי מהירות האינטרנט המינימלית הנדרשת כדי שהוא יפעל?

/
/
/
38 Views

אנשים רבים שואלים שאלה מסוימת לאחרונה. מהי מהירות האינטרנט המינימלית הנדרשת כדי ש-VoIP יפעל כראוי? אם אינך יודע את התשובה, ההשקעה שלך בספק שירותי ה-VoIP עלולה מאוד להיות בזבוז מוחלט. אז מאמר זה יראה לך כיצד להימנע מביצוע הטעות הזו על ידי כך שיגיד לך מהי מהירות האינטרנט המינימלית שאתה צריך.

זה עשוי להפתיע אותך אבל ספק שירותי VoIP בונה את המערכת כך שהיא תופסת כמה שפחות רוחב פס. המשמעות היא שזה בקושי יעיק על מהירות האינטרנט שלך כשזה מגיע להתמודדות עם ה-VoIP. רוב הזמן, VoIP פשוט משתמש בסביבות 50 קילובייט לשנייה (kpbs), וזה ממש ממש מעט. אז תיאורטית זה אומר שאם מהירות האינטרנט שלך הייתה בערך 128kpbs אתה יכול להשתמש ב-VoIP ללא כל בעיה. אבל יש עוד כמה דברים שאתה צריך לשים לב אליהם.

הדבר הראשון שיש לשים לב אליו הוא זה – מהירות האינטרנט המפורסמת מושגת לעתים רחוקות. מה שאני מתכוון הוא שנגיד שמהירות חיבור האינטרנט שלך, כפי שפורסמה על ידי החברה, היא 11mbps. מהירות זו תושג לעתים רחוקות. לרוב, הוא יהיה נמוך יותר, אולי בסביבות 5mbps. אז באופן טבעי, זה אומר שאם מהירות האינטרנט שלך היא 128kpbs, בטוח לומר שאתה עלול להיתקל בבעיות בעת השימוש ב-VoIP. הבעיות הללו הן ככאלה. השיחות שלך עלולות להתנתק לפתע. השיחה שאתה מקיים עלולה להישמע לא ברורה לשניכם. פעמים רבות, האדם שאתה מדבר איתו אפילו לא יכול לשמוע אותך. אבל כל הבעיות האלה מתרחשות רק אם יש לך חיבור אינטרנט איטי.

אז חיבור אינטרנט אידיאלי שאתה צריך כדי להשתמש ב-VoIP הוא בערך 1.5mbps. מהירות זו מאפשרת ל-VoIP לפעול בצורה חלקה, ובמקביל היא מוודאת שתוכלו לגלוש באינטרנט ללא בעיות.

עם זאת, אם יש לך מהירות אינטרנט מהירה יותר של אולי 3mbps, תוכל לבצע ולקבל יותר שיחות דרך ספק שירותי ה-VoIP שלך בהשוואה למישהו המשתמש במהירות אינטרנט של 1.5mbps. אבל זו לא בעיה גדולה וכדאי לך לשקול להשתמש במהירות חיבור לאינטרנט מהיר יותר רק אם אתה מנהל עסק וצריך לקיים שיחות ועידה לעתים קרובות. אם אתה לא מנהל עסק, או לא צריך לבצע שיחות ועידה לעתים קרובות, אז 1.5mbps תהיה מהירות מספיק טובה להפעלה.

אז הנה לך. המהירות המינימלית שעליה כדאי לרוץ על מנת להשתמש בספק שירותי VoIP ביעילות וללא בעיות היא כ-1.5 מגה לשנייה.Source by Carlos Munez

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved