נקודת גישה לאינטרנט אלחוטי

/
/
/
27 Views

תחום התקשורת הוא התחום הצומח ביותר בתחום המדע והטכנולוגיה. ההתקדמות בתקשורת האלחוטית החלה בשנת 1901 עם פיתוח טלגרף אלחוטי באמצעות קוד מורס. לרשתות אלחוטיות יש שימושים רבים, אנשים בדרכים יכולים כעת לשלוח הודעות, נתונים, דואר, קבצים וכו' מכל מקום בעולם. עם ההתקדמות בטכנולוגיית האינטרנט בשנות ה-80, יש עניין הולך וגובר ברשת אלחוטית.

רשת היא קבוצה של התקני תקשורת מחוברים כגון מחשב. אינטרנט הוא שיתוף פעולה של יותר ממאות אלפי רשתות מחוברות. אנשים פרטיים וכן ארגונים שונים כגון סוכנויות ממשלתיות, בתי ספר, מתקני מחקר, תאגידים וספריות ביותר מ-100 מדינות משתמשים באינטרנט.

האינטרנט חולל מהפכה בהיבטים רבים בחיי היומיום שלנו. זה השפיע על הדרך שבה אנחנו עושים עסקים כמו גם על האופן שבו אנחנו מבלים את שעות הפנאי שלנו. ספור את הדרכים שבהן השתמשת באינטרנט לאחרונה. אולי שלחת דואר אלקטרוני (אימייל) לשותף עסקי, שילמת חשבון חשמל, קראת עיתון מעיר רחוקה, או חיפשת לוח זמנים של סרטים מקומיים – הכל באמצעות האינטרנט. או שאולי חקרתם נושא רפואי, הזמנתם הזמנה במלון, שוחחת עם עמית טרקי, או ערכתם השוואה במכונית. האינטרנט הוא מערכת תקשורת שהביאה שפע של מידע לך או בקצות האצבעות וארגנה אותו לשימושנו.

פותחה טכנולוגיה חדשה המכונה wifi אשר מייצגת Wireless fidelity המאפשרת למשתמשים להעביר נתונים בקצב מהיר. כל הרעיון של wifi מבוסס על נקודות גישה.

נקודות גישה.

ניתן לחשוב על נקודת גישה כהתקן חומרה או תוכנה שמייצרת תקשורת אלחוטית [http://www.topwifireviews.com/USB_Wi-Fi/]. נקודת גישה זו מתחברת לרשת מקומית קווית כגון DSL, כבלים. כל שתי מערכות המותאמות ל-WiFi יכולות כך להתחבר ללא צורך בחיבור פיזי. זה משפר את הניידות אם הצמתים.

נקודת הגישה גם מאפשרת למשתמש חיבור מהיר יותר על ידי מתן רוחב פס טוב יותר. עכשיו זה אפשרי למשתמש לצפות בסרטים, להוריד תוכנות ולשחק במשחקים מרובי משתתפים הכל בו זמנית, כל זה מתאפשר על ידי חיבור wifi המספק רוחב פס מעולה על פני רשתות קיימות.

על מנת לנצל את רשת ה-wifi למקסימום עלינו להבין היטב את היסודות שלה. עלינו להבין את המשמעות של נקודות גישה ועלינו לדעת כיצד להתקין וליישם אותן. מכיוון שישנם יתרונות רבים של רשתות wifi אלה,Source by David Faulkner

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved