מקסם את פוטנציאל האינטרנט המהיר בעזרת הטיפים האלה

/
/
/
30 Views

רובנו תלויים בחיבור שלנו לאינטרנט. רבים משתמשים בו עבור מדיה חברתית וחדשות, חלקנו משתמשים בו לעבודה, וכולנו משתמשים בו בבידור. לכן, זה לא רק מתסכל אלא גם יכול להיות מתיש כאשר אינטרנט מהיר בעבר מתחיל לקרטע. טיפים אלו יסייעו להבטיח חיבורים יעילים במהלך כל שלבי התהליך, מההגדרה ועד לפתרון בעיות.

1) ערוך מחקר מעמיק על הצעות החברה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת התוכנית הטובה ביותר, כגון מכשירים נתמכים, משתמשים וצרכי ​​הזרמת וידאו. חשש שהרבה פעמים מתעלמים ממנו הוא גודל הבית. בתים גדולים יותר עם הרבה קירות או מכשולים אחרים ידרשו שירות אינטרנט מהיר חזק יותר.

2) לא משנה כמה טוב המודם ראוטר גרוע יכול להרוס הכל. השקיעו בנתב טוב עם ביקורות חזקות בשיפור היכולת וחיבורים עקביים כדי להפיק את המרב מהאינטרנט המהיר.

3) לפעמים הפתרון כל כך פשוט שהוא נראה בלתי סביר. כבלים רופפים, אבק שנאסף והתחממות יתר עלולים לגרום לחיבורים לקויים. יש לאחסן את כל הציוד הטכנולוגי בסביבה מבוקרת ונקייה כדי לשמור על החיבור חזק. מאיץ Wi-Fi יכול גם לעזור להרחיב את טווח הנתב.

4) אבטח את הרשת כדי למנוע מהשכנים החטטנים לקפוץ לרשת ולהאט אותה. רוב החברות מעודדות סיסמאות פרטיות כשהן מתקינות את האינטרנט המהיר, אך ניתן להגדיר אותן לאחר ההתקנה.

5) נקה את הדפדפן, כולל היסטוריה, קובצי Cookie וכרטיסיות ישנות. אף אחד מהגורמים הללו לא ישפיע מאוד על המהירות, אבל איסוף המידע יכול להצטבר ולהאט את האינטרנט בהדרגה.

6) תהליך ההאטה מחריף כאשר הוא משולב עם וירוס או תוכנה זדונית. אני מקווה שתוכנית אנטי-וירוס טובה תוודא שזו לעולם לא תהיה בעיה. גם אז, חשוב להתקין עדכונים עבור תוכנית האנטי וירוס כשהם הופכים לזמינים, מכיוון שגם וירוסים מסתגלים כל הזמן. ליתר ביטחון, סריקות מחשב מלאות עם תוכנות נגד תוכנות זדוניות יכולות לאתר תוכניות חשודות ולעזור למשתמש להסיר אותן.

7) שדרג את הדפדפן ובחר את האפשרות המתאימה ביותר לצרכים הנוכחיים. בדומה לטיפים קודמים, דפדפן משודרג ויעיל ממקסם את עיבוד האינטרנט במהירות גבוהה. רוב המחשבים מאפשרים להתקין מספר דפדפנים, כך שבדיקת כל אחד מהם עם תוכניות ואתרי אינטרנט מועדפים היא דרך מעשית לעשות זאת. לא משנה הדפדפן, השתמש רק בכלים ובפלאגינים הדרושים, והסר את אלה שפשוט תופסים מקום.

8) כבה את המחשב באופן קבוע. זה נותן למחשב הפסקה מהפעלה וישפר את הפונקציונליות הכוללת של המחשב. זמן השבתה זה מאפשר להתקין עדכונים גם כן.

אף אחד מהטיפים הללו אינו יקר או גוזל זמן רב. הבעיה העיקרית שאנשים מתמודדים איתם היא לא לעשות מחקר לפני שהם בוחרים. גם מי שלא מחשיב את עצמו למתקדם טכנולוגית יכול לעשות מחקר ולבקש מאנשי מקצוע לדעתם. לאורך כל התהליך, היזהר והורד רק דברים שמקורם בחברות מהימנות.Source by Andrew Stratton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved