מערכת Linksys Velop Wifi Mesh

/
/
/
20 Views

בניגוד לנתבים מסורתיים אחרים של Linksys, למכשיר הזה יש יציאות בתחתית המכשיר. בנתבי Linksys האחרים תמצאו יציאות חיבור בצד האחורי של המכשיר.

מכשיר זה מכיל 2 יציאות Ethernet. אתה יכול לחבר את הצומת הראשי שלך עם מודם האינטרנט או המודם/נתיב שלך לאחת מיציאות ה-Ethernet ב-Node.

במקרה של נתבים אחרים של Linksys, עליך לחבר מחשב או מחשב נייד אחד לנתב עבור התצורה הראשונית. אבל במקרה של הגדרת Linksys Velop, אתה לא צריך שום מחשב. ניתן להגדיר מערכת זו באמצעות נייד. עליך להוריד ולהתקין את Linksys Velop App במכשיר אנדרואיד או אפל שלך. באמצעות אפליקציה זו, אתה יכול להגדיר את המכשיר בקלות.

קח את כבל ה-Ethernet שמגיע עם המכשיר וחבר אותו למודם האינטרנט וליציאת Velop Ethernet. חבר את הכוח והפעל את המכשיר. בזמן הפעלת הצומת, תראה אור כחול מהבהב. כאשר האור הכחול מוצק, הצומת מופעל ופועל.

הפעל את אפליקציית Linksys. בחר Velop System מהאפשרות. חיבור ה-Bluetooth הנייד שלך ישמש כדי להגדיר את המערכת, אז אבקש ממך להפעיל את ה-Bluetooth בנייד שלך. במקרה אם הוא מבקש להפעיל את המיקום, הפעל גם את הגישה למיקום. כעת האפליקציה תחפש את ה-Primary Node ברשת והיא תנסה להתחבר אליו באופן אוטומטי. ברגע שהוא מוצא את המכשיר.

התוכנית תבדוק אם יש חיבור לאינטרנט. במקרה של סוג חיבור אינטרנט PPPoE, התוכנית לא תמצא חיבור לאינטרנט אם היא מחוברת ישירות למודם. כאן לחץ על הקישור שאומר אני רוצה להזין את הגדרות ISP שלי באופן ידני. הזן את שם המשתמש והסיסמה של PPPoE ועבור להבא. במקרים מסוימים, ספק שירותי האינטרנט עשוי לתת לך הגדרות כתובת IP סטטית. הזן את כתובת ה-WAN ה-IP הסטטית שניתנה על ידי ספק שירותי האינטרנט.

אם הכל בסדר אז זה ייתן לך הודעת הצלחה.

אם אתה מוסיף צומת חדש עם החיבור הקווי, אינך צריך לעשות דבר. פשוט חבר את החשמל למכשיר. חבר כבל Ethernet להתקן שעובר לצומת הראשי או לצומת קיים אחר. המתן עד שהמכשיר יידלק. המתן עד שהאור הכחול יהפוך למוצק. ברגע שהוא כחול אחיד אז זה עובד.

הפעל את אפליקציית Linksys בנייד שלך והתחבר. הקש על סמל התפריט. בחר באפשרות בתחתית "הגדר מוצר חדש" בחר הוסף צמתים לרשת Wifi קיימת. הקש על הבא.

במקום להסתמך על נתב Wi-Fi בודד בקצה אחד של הבית, אתה מציב מספר נקודות חמות של Velop ברחבי הבית כדי ליצור רשת רשת – שנראית כמו רשת WiFi אחת לכל הגאדג'טים האלחוטיים שלך. הגאדג'טים שלך יכולים לקפוץ בצורה חלקה בין צמתי Velop בזמן שאתה מסתובב בבית, בהתאם לאות החזק ביותר, שהוא כמו הנייד שלך עובר בין מגדלים ניידים.

שימוש ב-Range Extender יפחית את מהירות ה-Wifi של הרשת. התמונה למטה מסבירה כיצד מאריך הטווח ישפיע על המהירות.

לפי התמיכה הטכנית של Linksys בפורום שלהם – כל צומת יכול להתמודד עם עד 32 משתמשים. אז אם יש לך 100 משתמשים אז 4 צמתים יספיקו. המספר המרבי של צמתים שניתן להוסיף עדיין נבדק על ידי צוות הנדסה של Linksys, אך נכון לעכשיו, הם בדקו עד שישה צמתים.

אתה לא צריך מחשב עבור תצורה ראשונית. אתה יכול לעשות זאת באמצעות אפליקציית Linksys אותה תוכל להוריד באנדרואיד או iOS שלך.Source by Jim P Williams

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved