מכונת צביעה סיבים – זיהוי קל של מספר סיבים אופטיים

/
/
/
70 Views

עם ההתקדמות המהירה בטכנולוגיה, תקשורת סיבים אופטיים הפכה גם לפופולרית מאוד עם מגוון רחב של יישומים שימושיים. כבלים אלו דומים לכבלים חשמליים, אך הם מכילים סיבים אופטיים רבים המשמשים לשאת אור. סוגים שונים של כבלי סיבים אופטיים מיוצרים בהתבסס על הסביבה שבה הם מיושמים.

תפקידו של קו ציפוי משני בתהליך הייצור:

קווי ציפוי משני מצוידים בטכנולוגיה מודרנית ונמצאים בשימוש נרחב לייצור מספר סוגים של צינורות. ה קו ציפוי משני משמש לא רק בייצור אלא גם בתהליך של ציפוי משני של הסיב האופטי ביעילות גבוהה. ציוד זה מבוסס על טכנולוגיית ריבוי מעברים ומורכב מתשלום של כ-12 סיבים אופטיים.

הציפוי המשני של הסיב חיוני להשלמת תהליך הייצור שכן הוא מוציא את הצינורות הרופפים, אם יש, ומקדם את האיכות והיעילות הכוללת של הצינור. מהירות העבודה המרבית של קו הציפוי המשני היא 600 מטר לדקה ומורכבת ממערכת בקרה חשמלית עם PLC ומסך מגע. זהו ציוד אמין ביותר שמחליק את תהליך הייצור.

הפרדת סוגים שונים של כבלי סיבים אופטיים:

כבלים סיבים אופטיים נמצאים בשימוש נרחב להעברת נתונים ויש להם מגוון רחב של יישומים ברשתות מחשבים, אינטרנט, מכניקה, טלפון וכו'. עבור כל אחד מהיישומים הללו, נעשה שימוש בכבלים מסוגים שונים של סיבים אופטיים. סוג מסוים של כבל סיבים אופטיים מזוהה על סמך קודי צבע. לכן, לכל סוג של סיב אופטי מוקצה צבע מסוים, שפועל כמזהה. זה נעשה כדי לזהות בקלות את סוגי הסיבים השונים ולהשתמש בהם בהתאם.

כדי להפריד בין הסיבים השונים, הצביעה הפכה למנגנון חשוב. כדי להשיג זאת, טכנאים משתמשים מכונת צביעת סיבים כדי לקבל את הצבעים המתאימים על משטח הסיבים האופטיים.

עבודה של מכונת צביעה סיבים:

ה מכונת צביעת סיבים הוא ציוד שימושי המשמש לצביעת כבלי הסיבים האופטיים לזיהוי קל. בנוסף לצביעה, ציוד זה משמש גם בפיתול לאחור של הכבלים כדי להגביר את הפרודוקטיביות.

מכונה זו מצוידת בטכנולוגיה בינלאומית מתקדמת המגבירה את היעילות וקלה לתפעול. ציוד אמין זה מקל על דיוק מכיוון שהבקר הניתן לתכנות מקורקע ואמין היטב. למכונה זו יש את כל התכונות והמאפיינים המודרניים שהופכים את המכשיר לקל יותר לשליטה.

תכונת הכיבוי והאזעקה האוטומטית היא בולטת שכן המכשיר מכבה את המשימה באופן אוטומטי, ובכך חוסך באנרגיה ומונע שימוש יתר. מכונה זו מצוידת גם בחיישנים פוטו-אלקטריים המסייעים לבצע כמות שווה של איסוף ללא חזרות. ניתן לעקוב בקלות אחר גורמים שונים הנחוצים לניטור בזמן צביעה והליכה לאחור, כמו טמפרטורה, לחץ, אספקת חשמל וכו', ולהתאים אישית בתצוגת החיישן. מערכת הבקרה היציבה של המכונה החשמלית כולה מסופקת על ידי חברת סימנס גרמנית המציעה שירות ואמינות באיכות טובה.Source by Arthur Huang

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved