מה שכל חברה צריכה לדעת על VoIP לעסקים ותקשורת מאוחדת

/
/
/
29 Views

פתרון VOIP לעסקים הוא אלטרנטיבה לשירות קולי מסורתי. במקום להשתמש בטראנקים ייעודיים בין מרכזיות, אתה יכול לחלוק את רוחב הפס עם שירותי הנתונים שלך, ולנצל טוב יותר את הקיבולת הזמינה. כמו כן, בעולם העסקים של היום הזמינות של שפע של תכונות של תקשורת מאוחדת בתוך מערכת ה-VoIP היא ברכה עצומה לתקשורת עסקית בכל הרמות.

לא משנה לאיזה כיוון העסק שלך הולך עם פתרון VoIP עסקי… המפתח הוא להבין איך אתה מתקשר ומה אתה רוצה להשיג.

החיפוש אחר פתרון VoIP עסקי, או יותר נכון Voice Over Internet Protocol, יכול לבלבל כל עסק. ישנם טעמים רבים של VoIP… ויתרונות וחסרונות רבים… שעליכם להיות מודעים אליהם כשאתם שוקלים באיזה שירות לבחור. המטרה של מאמר זה היא לעזור לך לנווט דרך ה-technospeak כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת שתחסוך לך זמן וכסף.

VOIP לעסקים

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת על שירות VoIP עסקי הוא שהוא יכול להחליף את חברת הטלפונים המקומית שלך. בין אם יש לך רק קו POTS אחד (שירות טלפון ישן רגיל)… או T1 קולי (24 קווים ייעודיים מצרפים)… פתרון VoIP עסקי נועד להחליף את חברת הטלפונים שלך. במקום להשתמש בחיבור הקולי של חברת הטלפון המקומית שלך, VoIP יעשה דיגיטציה של האות הקולי שלך וישלח אותו דרך חיבור לאינטרנט.

כדי שהקול שלך ישדר דיגיטלית דרך האינטרנט, אתה צריך להיות בטוח שיש לך מספיק רוחב פס כדי להקל על קישור התקשורת. כדי לייעל את איכות החיבור העסקי שלך, אנו ממליצים על מינימום קו T1 (רצוי סיב Ethernet בהתאם לגודל הארגון שלך) – קישור ייעודי ישירות לאינטרנט שמובטח יהיה למעלה מ-99.999% מהזמן. מכיוון שאתה תפקיד את כל התקשורת הקולית העסקית שלך בטכנולוגיה זו, החיבור שלך לאינטרנט הופך לקשר הקריטי. אתה לא רוצה להסתכן בהפסקת טלפון בכל החברה כדי לחסוך כמה מאות דולרים בחיבור רוחב הפס שלך. אז תמיד בחר לפחות קו T1 (רצוי סיב Ethernet) על פני DSL. זה פשוט הגיוני לעסקים.

אם אתה צריך סיוע באיתור והקצאת רוחב פס… פיתחנו תוכנה שתאפשר לך לייצר מחיר מעגל בשניות בלבד. אתה יכול לבקש הצעת מחיר ברוחב פס (כמו גם הצעות מחיר עבור פתרונות VoIP לעסקים) פשוט על ידי בקשה ב-Business-VoIP-Solution.Com. כמובן שההצעות חינם וללא התחייבות. הערה:… כל המעגלים שנרכשו באמצעות משאב זה כוללים גם ניטור מעגלים עצמאי בחינם.

לאחר שתטפל בחיבור האינטרנט המהיר שלך, הגיע הזמן לבחור ספק שירותי VoIP לעסקים – החברה שבעצם תנתב את האות הקולי הדיגיטלי שלך לטלפון אמיתי בצד השני. למעשה, ספק ה-VoIP שלך יהפוך לספק שלך למרחקים ארוכים. נותני השירות איתם אנו עובדים מציעים שיחות טלפון ללא הגבלה לארצות הברית ולקנדה, הכל במחיר אחד קבוע. עבור חברות שממוצע של יותר מ-$40 בשימוש מקומי ומרחקים ארוכים לעובד, VoIP שווה את ההשקעה הראשונית. במקרים מסוימים יש גם אפשרויות חסכוניות מאוד לשיחות בינלאומיות גם {פשוט שאלו אם אתם מעוניינים}.

ישנם גם יתרונות נסתרים נוספים של שירות VoIP לעסקים, היתרון העיקרי הוא רוחב הפס המופחת הנדרש לניהול שיחת טלפון רגילה. מכיוון ששידור VoIP דורש רק 32KB של רוחב פס, אתה יכול לתקן עד 24 'קווי VoIP' ב-Data T1, ועדיין ישארו 768KB לגישה ייעודית לאינטרנט במהירות גבוהה! זה אומר שאתה יכול להעביר את כל מערכת הטלפון שלך ל-T1 הקיים שלך ועדיין להקצות מחצית מרוחב הפס לנתונים.

יתרון נוסף של VoIP טמון בתעדוף של האותות הקוליים הדיגיטליים שנוצרים כשאתה מדבר. במקרה שאף אחד לא מדבר, קו ה-VoIP אינו מעביר נתונים. זה מאפשר ל-T1 Line שלך ​​להקצות באופן דינמי רוחב פס לפי הצורך, במקום לחסום לצמיתות ערוץ שלם של נתונים.

VOIP עסקי פירושו תקשורת חכמה. בין אם מדובר בניתוב שיחות עוקף אגרה, תקשורת מאוחדת (טלפון משולב, אימייל, הודעות מיידיות וכו'), או אפליקציה ספציפית בטלפון עצמו, הכוח של IPT הוא באפליקציות. למעשה, היכולות והפונקציונליות החזקה של יישומי התקשורת המאוחדת הזמינים הם נקודת מכירה אמיתית באימוץ ה-VoIP העסקי.

בארגון מכירות נייד מאוד "מצא אותי עקוב אחרי" הפונקציונליות עשויה להיות לא יסולא בפז. בארגון שבו יש לעמוד בלוחות זמנים, הגדרות בקרת שיחות באמצעות הצבע ולחיצה עשויות להיות קריטיות. ארגונים אחרים עשויים להרוויח עם מדדי יומן שיחות ברמה גבוהה למעקב אחר זמן לחיוב. מתן אפשרות לניידות אמיתית בכל כוח העבודה שלך, שיפור פעילות הווידאו/ועידות ושימוש קל בנסיעות גלובליות הן גם תכונות אטרקטיביות מאוד לעסקים.

עם כל כך הרבה תכונות זמינות ברוב הפלטפורמות… לעתים רחוקות אתה רואה כל משתמש מפעיל את אותם פקדים ותכונות. החופש לשלוט בתקשורת ברמת משתמש יחיד הוא זה שהופך את ה-VoIP לפתרון עסקי נהדר. בנוסף, השילוב של טכנולוגיית VoIp לעסקים ותכונות של תקשורת מאוחדת פותח עולם של אפשרויות ואפליקציות בלתי מוגבלות לתקשורת העסקית של היום.Source by Michael Lemm

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved