מה לשקול כשמחפשים טלוויזיה מוכנה לאינטרנט

/
/
/
38 Views

ככל שהאינטרנט וטכנולוגיות אחרות השתפרו, המציאות של שימוש בטלוויזיה שלך לצפייה בתכנים מהאינטרנט היא כעת מציאות עם טלוויזיה מוכנה לאינטרנט. לטלוויזיות אלו יש את היכולת לצפות בתכני אינטרנט המובנים בהן.

ישנן מספר תכונות שונות שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחליטים אם הטלוויזיה הזו מתאימה לך. במובנים רבים, שיקולים אלה דומים לאלו כאשר מחפשים טלוויזיית HD לבידור הביתי שלך. אני אכסה כמה מהגורמים האלה כאן אבל בעיקר אסתכל על אלה ספציפיים לטלוויזיות שמוכנות לאינטרנט.

גודל נכון של מסך

טלוויזיות מוכנות לאינטרנט מגיעות במגוון גדלים שונים, מ-32 אינץ' ועד 64 אינץ'. אז חשוב לשקול אם אתה יכול לצפות בו בנוחות בחדר שבו אתה הולך לשים את הטלוויזיה. גדול מדי ואתה עלול להיות המום מהכל. כמו כן אתה מתכוון לתלות אותו על הקיר או לשים אותו בפינה על מעמד?

תוֹכֶן

אחד הדברים העיקריים שיש לחשוב עליהם הוא התוכן שסביר להניח שתרצה לצפות בטלוויזיה. טלוויזיות אלו נועדו לצפות בתכנים זורם דרך האינטרנט. לרבים מהיצרנים יש גישה מאגדת לתוכן בלעדי להם, ניתן לצפות בו ללא עלות נוספת. בנוסף לזה אתה יכול לגשת ל-You Tube, Netflix וכו', אך תצטרך לשלם בנפרד עבור כל שירותי מנוי בתשלום.

הגלישה באינטרנט מוגבלת לשימוש בדברים כמו ווידג'טים של Yahoo, כך שכרגע אינך מקבל את חווית הגלישה המלאה.

אַלחוּט

רבות מהטלוויזיות מספקות כעת יכולת אלחוטית להתחבר לרשת האלחוטית הביתית שלך, כך שאין צורך בכבלים וחוטים כדי להתחבר למחשבים אישיים וכו' שהם חלק מהרשת הביתית שלך. בדרך זו תוכל לצפות בתוכן במכשירים אחרים דרך הטלוויזיה המוכנה לאינטרנט שלך.

הטלוויזיות שיש להן יכולת זו עשויות להזדקק ל"דונגל" כדי להתחבר לרשת שלך או שהוא עשוי להיות מובנה. תצטרך לבדוק שהמפרט של הטלוויזיה תואם לרשת הביתית שלך כדי להבטיח שהיא תתחבר אליה כראוי אם תרצה לעשות שימוש בפונקציונליות זו. עם זאת, ברוב המקרים הטלוויזיות מגיעות עם יציאת Ethernet שניתן להשתמש בה כדי להתחבר לנתב הביתי באמצעות כבל.

יציאות קלט/פלט

כמו בכל טלוויזיה מודרנית, אתה צריך לשקול אילו מכשירים אחרים תרצה לראות דרך הטלוויזיה שלך כמו נגני DVD, קונסולות משחקים, מחשבים, מצלמות דיגיטליות וכו'. חשוב שתכיר מה נדרש כדי למנוע אכזבה כמו טלוויזיות אלה השתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר וייתכן שלא ניתן יהיה לטפל בכבלים בסגנון ישן יותר.

קיבולת אינטרנט

היכולת לצפות בתכני HD דרך האינטרנט בהחלט מושכת – היא נוחה יותר למתחילים. אבל, המגביל הגדול יהיה מהירות חיבור האינטרנט שלך. אתה צריך חיבור פס רחב מהיר בהרבה לצפייה באיכות HD מאשר תוכן וידאו רגיל. אז, בדוק את הדרישות של הטלוויזיה לצפייה בתכנים רגילים וגם ב-HD. לאחר מכן תסתכל על מהירות חיבור האינטרנט שלך כדי להיות בטוח שתוכל לצפות בתוכן.

בחירת הטלוויזיה המוכנה לאינטרנט המתאימה תהיה תלויה במידה רבה בחדר שבו תצפו בה יחד עם התוכן שבו תרצו לצפות ועד כמה החיבור לאינטרנט שלכם טוב. מציאת הטלוויזיה המתאימה לדרישות הצפייה שלך יכולה להיות מהנה והידיעה אילו תכונות חשובות לך תעזור לך לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורך.Source by Paul Hope

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved