מה הקשר לאינטרנט אלחוטי 4G בדרכים

/
/
/
12 Views

זה אולי נראה כאילו בכל פעם שאתה לומד מערכת אינטרנט חדשה, צצה עוד אחת. במובנים רבים, זה דבר טוב, שכן זה אומר שהטכנולוגיה משתפרת וכנראה שבסופו של דבר תקבל מערכת טובה יותר. אינטרנט סלולרי דור 4 הוא הדבר האחרון בשוק וכבש בסערה מספר ערים בארה"ב. כבר הכרתם את הציוד והמכשירים? אם לא, הנה הצצה למה מה של מערכת האינטרנט האלחוטית האחרונה שהגיעה למקום.

1. הגדרת המונחים. לפני שתכירו מה זה עושה וכיצד אתם יכולים להשתמש בו כדי לחולל שינוי בחייכם, עליכם לגלות מה המשמעות של 4G. רק קיצור של 'דור רביעי', זה מתייחס לתקן הרביעי בתקשורת סלולרית. כולם זוכרים את ההשפעה הלא מבוטלת של יכולת העברת הודעות טקסט שמגיעה לטלפונים סלולריים, ואז את הקפיצה לאינטרנט עם 3G. אתה יכול לחשוב על המערכת החדשה כעל הגרסה הראשונה של אינטרנט סלולרי שנבנתה במיוחד עם מחשבה על האינטרנט. במקום לנסות להוסיף לרשת 3G תחילה, גרסה זו התחילה עם האינטרנט תחילה וזזה אחורה.

2. מודמי USB. כמו כרטיסי הזיכרון הקטנים מסוג USB המאחסנים מידע, מודמי ה-USB יכולים לעשות הרבה מבלי לתפוס הרבה מקום. מודמים אלו הופכים לפופולריים מאוד בקרב משתמשי רשת ה-3G הישנה, ​​מכיוון שאינך צריך להחליף דבר כלל. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להחליף את המכשיר הישן שלך במודם 4G ולהתחיל לעבוד עם המערכת הזו. למה אתה מצפה שהמודם השונה יגביר את המהירות בקליפ של 400%? נראה שזה לא אפשרי, אבל הדרך שבה הם הקימו כל כך הרבה מגדלים ברחבי ערים שונות, זה עבד.

3. מכשיר ה-4G. במקרה של המכשירים, תצטרך אחד שנבנה עבור הטכנולוגיה הזו. מודמי USB יכולים לעבוד עם כל מחשב, אבל אם אתה רוצה לקבל את מערכת האינטרנט הנייד הזו בתא, אתה צריך לסחור עד למכשירים הזמינים למטרה זו בדיוק. כמה זמן ייקח כדי לקבל אחד עד הדלת שלך? בדרך כלל זה לוקח רק יום עד שיש לך את הציוד ביד. אם אתה משווה את זה למערכת הישנה וכמה זמן ייקח הקמת האינטרנט, זה צעד גדול קדימה.

4. נקודות חמות ניידות. איך אתה יכול לקחת איתך נקודה חמה ולמעשה להפוך למרכז ה-Wi-Fi שלך? עם המערכת החדשה, זה באמת אפשרי. כל מה שאתה עושה הוא לשאת את המודם הנייד ברכב שלך או לכל מקום אליו אתה מועד ולהקים חנות. מודמים אלו יכולים לגרום ל-5 או 6 אנשים לפחות לעבוד על אותה מערכת. אם אתה עובד עם צוות ונאלץ לצאת לדרך לעתים קרובות, זה הפתרון הנייד האולטימטיבי. אין שום דבר מעורב שיכול לסבך דברים.Source by Jason Tandle

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved