מה ההבדל בין משחזר אלחוטי לגשר אלחוטי?

/
/
/
33 Views

ההבדל העיקרי בין משחזר אלחוטי לגשר אלחוטי הוא שהחזר פשוט מרחיב את טווח הרשת בעוד גשר קושר בין שתי רשתות. גשר לקוח מקשר בין מחשבים. רפיטר אלחוטי מחבר נתבים. ההגדרות הפשוטות הללו לא ממש מכסות את מה שהן עושות ומדוע אתה עשוי להזדקק להן, אז המשך לקרוא למידע נוסף.

מה עושה משחזר אלחוטי?

רפיטר אלחוטי הוא מכשיר שיוצר נקודת גישה שמקפיץ אות אלחוטי לנתב הראשי. זה מגדיל את טווח האות האלחוטי. לדוגמה, אם נקודת הגישה שלך נמצאת בצד אחד של הבית שלך ואתה רוצה להשתמש ברשת בצד השני, אבל האות נמוך או לא קיים, אז אתה פשוט מגדיר משחזר אלחוטי בקצה הטווח של נקודת גישה ראשונה. לפיכך, האות האלחוטי מורחב.

מה עושה גשר אלחוטי?

גשר אלחוטי מחבר יותר מרשת אחת של אותות יחד. לרוב מדובר ברשתות מופרדות פיזית. זה מאפשר לעסקים לחבר משרדים שונים וקומות רשתות יחד כדי ליצור חיבור חלק במקום להעמיס על רשת אחת עם יותר מדי חיבורים. למה שלא תרצו להעמיס רשת אחת עם יותר מדי חיבורים?

תחשוב על רשת אלחוטית כמו כביש מהיר מקומי. ככל שיש לך יותר נתונים, כמו מכוניות, התנועה נעשית איטית יותר. אם ניתבת את התעבורה הזו כהלכה, תמנע גודש נתונים ותשמור על מהירויות נתונים אופטימליות. זו הסיבה שחיוני להקים רשת נפרדת בכל קומה של בניין משרדים ולאחר מכן לחבר אותם, במקום להקים מערכת רפיטר.

עם זאת, חיוני להקים מערכת רפיטר בתוך קומות, במיוחד אם הקומות גדולות. הנתונים נוטים להאט ככל שהכבלים או המרחב האווירי בין המכשירים ארוכים יותר. משחזר לוקח את הנתונים ושולח אותם מחדש במהירויות מקוריות. אז מחזירים נתוני קלע בין השולח למקלט בעוד נתבים פועלים כמו כבישים מהירים ומכוונים את תעבורת הנתונים. גשרים הם פשוט חיבורים בין רשתות שונות.

מה צריך לבדוק כשקונים רפיטר?

האם הגשר, החזרים, הנתבים והאנטנות האלחוטיות תואמים זה לזה? זה לא תמיד אומר אותו מותג, אבל זה כנראה רעיון טוב. ציוד מסוים מסוגל לשלוח ולקבל אותות רק לציוד אחר מאותו סוג, למשל, גשרים עם גשרים. בדוק היטב את המוצר שאתה קונה וודא שהוא תואם לנתבים שלך ואם הוא מציע את מצב החזר. בדוק אם יש אנטנה נשלפת, מחבר חיצוני ומספר יציאות Ethernet. וודא שיש לו גם צמתים נקודה לנקודה וגם צמתים מרובי נקודות. ודא שהטווח בין המכשירים יכסה את המרחק אליו אתה צריך אותו במיקום שבו אתה מתכנן להגדיר אותו.

מה לחפש בגשר אלחוטי

גשרים נוטים להיות תואמים רק לגשרים אחרים מאותו סוג של ערכת שבבים וקושחה. לפני שאתה רוכש, ודא שהוא תואם לכל הציוד האחר שלך, כמו גם לגשרים אחרים. כמו כן, בדוק את אותם דברים שעשית ב-Repeater. שקול להשיג גשר קו חשמל כדי לחדור לבני מלט, קירות מתכת, מדפי מתכת ומכשולים אחרים שיכולים להפריע או לעצור אות אלחוטי. זה מאפשר לאות לקבל דחיפה על ידי נסיעה במורד חוטי חשמל.

הגדרה בסיסית

מקם את הנתב שלך במיקום מרכזי. עבור בית, זה יהיה באמצע האזורים המשותפים שבהם אתה משתמש. למשרד יש למקם אותו במרכז בבניין. בנה החוצה מזה. בדוק היכן נמצא הטווח של אות הנתב, ולאחר מכן הגדר משחזרים כך שהטווח שלהם חופף לאות הנתב. הגדר את הגשרים בין נתבים של קומות או בניין שונים ובין חדרים המופרדים על ידי מכשולי אות אלחוטיים. כל מותג של מכשיר אלחוטי שונה ויש לו מרחקי טווח שונים. וזכור להגדיר את כל המכשירים בתוך הגדרה אלחוטית לאותו אורך גל.

חשוב להבין היטב כיצד יש להגדיר את הנתבים והחזרים שלך לשירות רשת אופטימלי בין כל המכשירים והאינטרנט בבית או בעסק שלך. ההגדרה הנכונה תאפשר חיבור חלק ומהיר בתוך הרשת שלך ולאינטרנט. זה גם יבטיח חיבור מאובטח להעברת נתונים וקבצים בתוך הרשת שלך ולאינטרנט.Source by James M Shelton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved