מה גורם למדפסות אלחוטיות לפעול?

/
/
/
24 Views

כיום, יש אינסוף אפשרויות לבחירה בכל הנוגע לבחירת המדפסת הנכונה. המדפסת האלחוטית היא אחד הסגנונות החדשים והפופולריים ביותר שיש. אבל אולי עדיין יש לך שאלות לגבי האופן שבו מסמכים יכולים לצאת ממדפסת שאינה מחוברת למחשב.

למעשה, התהליך האלחוטי הוא די בסיסי. המדפסות האלחוטיות הללו פועלות בדיוק כמו אינטרנט Wi-Fi. מועברים אותות שיגרמו להודעה להישלח ממחשב או מקור אחר למדפסת.

כמובן, כאשר אתה מתמודד עם חיבורים אלחוטיים בבית או בעבודה, אתה יכול להיתקל במספר בעיות נפוצות, כגון הפסקות שירות והיעדר חיבור כאשר האות נמצא מחוץ לטווח. אבל גורמים אלה לא אמורים למנוע ממך לבחור במדפסת אלחוטית.

אחד היתרונות הגדולים ביותר של הדפסה אלחוטית הוא שלא יהיו כבלי מחשב ומדפסת מסתבכים על הרצפה. גושים של כבלים יכולים להוות סכנות בטיחותיות פוטנציאליות, במיוחד אם יש לך הרבה מהם. קל לאנשים למעוד בכבלים ולהיפגע, והשיבוש המתמיד של הכבלים יכול להזיק להם או אפילו להרוס אותם.

תקנות הבריאות והבטיחות במקום העבודה דורשות כעת לאבטח את כל הכבלים, כדי למנוע תאונות עובדים שעלולות להתרחש בעבודה. בכל פעם שאתה מסדר מחדש את פריסת מקום העבודה שלך, תצטרך לזוז ואז לאבטח מחדש את כל כבלי המחשב והמדפסת שלך. זה מצריך סיוע מטכנאים, גוזל זמן ויכול להחמיר כשצריך לסדר הרבה כבלים מבולבלים.

באופן כללי, מדפסת אלחוטית זהה בעצם למדפסת כבלים. מלבד העלות, ההבדל העיקרי בין שני הסגנונות הוא הנוכחות של כבלים. רוב המדפסות הללו המיוצרות כיום הן מדפסות הלייזר או הצבע הסטנדרטיות, אם כי גם הדגמים עם מאפיינים רב-תכליתיים נמכרים היטב.

לסיכום, מדפסת אלחוטית ומדפסת כבלים פועלות בעצם באותו אופן, ומתקשרות עם המחשבים באמצעות אות אינטרנט. המחשב, המחשב הנייד או התקן אחר מעביר את הנתונים באופן אלקטרוני למדפסת, שם התמונה מועברת אל הדף המיועד להדפסה. זה אולי נשמע היי-טק, אבל למעשה התהליך כולו די פשוט.Source by Kenneth Ashlene

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved