מה אני באמת מסתכן בלי חיבור מאובטח לאינטרנט?

/
/
/
29 Views

בין אם זה כדי לבדוק מדיה חברתית, להגיב למיילים, או פשוט לצפות בסרטוני חתולים ב-YouTube, אנו משתמשים באינטרנט כל יום, לעתים קרובות במספר מכשירים. אנו מסתמכים על האינטרנט כדי לשמור אותנו מחוברים לחברים ולמשפחה, כמו גם כלי קריטי לעסקים. כשם שחלק גדול מחיינו עבר לכביש המהיר מידע, כך גם קיים זן חדש של סיכון. בעוד שרוב האנשים מודעים לאיום המעורפל של גניבת זהות, יש עוד כל כך הרבה מה לדאוג לגביו. בימינו זה קריטי לחלוטין שיהיה חיבור אינטרנט מאובטח לא רק כדי לשמור על בטיחות כרטיסי האשראי שלך, אלא גם כדי לשמור על תנועת העסק שלך ולשמור על הפרטיות שלך.

היפוך מצלמת אינטרנט

כל מחשב נייד חדש מגיע מצויד במצלמת אינטרנט. זה נהדר עבור שיחות ועידה בווידאו, ראיונות, צ'אט ויצירת בלוגי וידאו פשוטים. עם זאת, האקרים חסרי פחד למדו לאחרונה כיצד להפוך את מצלמת האינטרנט שלך לרחוב דו כיווני. הם יכולים למעשה לקבל גישה למחשב הנייד שלך דרך האינטרנט, ולהסתכל לתוך חדר השינה או המשרד שלך דרך מצלמת האינטרנט שלך. למרות שחסימת מצלמת האינטרנט יכולה בקלות לסכל ריגול זה, היא מאוד לא מעשית. מחשבים ניידים נועדו להיות ניידים, להיפתח ולסגור באופן קבוע. כאשר המחשב הנייד שלך מסתובב כל הזמן, לא סביר שתמיד יהיה לך משהו בקרבת מקום כדי לחסום את המצלמה. יתר על כן, בעלי מחשבים ניידים רבים הם בני נוער וסטודנטים. ילדים פשוט לא מבינים את הסכנות של האינטרנט, ולעיתים רחוקות יתנו את חסימת המצלמה של המחשב הנייד שלהם בראש סדר העדיפויות. כדאי להניח שכאשר המחשב הנייד של ילדכם פתוח, המצלמה פתוחה לתקיפה.

יציבות רשת

עם כניסתו של מחשוב ענן, אינטרנט מאובטח חשוב מעולם לא היה קריטי יותר. חיבור מאובטח אומר רק שהרשת שלך בטוחה מפני האקרים. זה גם אומר שהסבירות שהחיבור שלך לאינטרנט יהפוך פתאום לא זמין. רוב המידע מאוחסן כעת בענן, בין אם זו הצעה עסקית או רשימת מכולת. חיבור לא יציב יהפוך את הענן לבלתי נגיש עבורך, כלומר כל העבודה שעשית נתקעה עד שתוכל להתחבר מחדש. אם אתה עובד מהבית, אתה לא יכול להרשות לעצמך להפסיק את יום העבודה שלך באופן קבוע. אתה צריך להיות מסוגל לאחסן את העבודה שלך, להוריד במהירות משימות חדשות, ולהיות בעל יציבות כדי לבצע את המשימות שלך בזמן.

אין להתעלם גם מאזהרות האינטרנט הסטנדרטיות. וירוסי דוא"ל הולכים ונעשים יותר מדי שנה. לחיצה על הקישור השגוי עלולה לשלוח וירוס הרסני למחשב שלך ולהשחית את כל הנתונים שלך. כאשר המחשב שלך מחובר לרשת עם אבטחה לקויה, הווירוס הזה יכול להיות מועבר לכל מכשיר אחר ברשת.

לא ניתן להמעיט עד כמה קריטי חיבור אינטרנט מאובטח עבור משפחות ובעלי עסקים. המידע שלך פשוט זמין מכדי לקחת את הסיכון שלעולם לא תהפוך למטרה. גם אם אף פעם לא נתקלתם בפושע, יש קבוצות של בני נוער משועממים עם הכישורים לסגור שרתים רק כדי להעביר את הזמן. ודא שאתה מוגן מכל מה שיקרה בדרכך על ידי שמירה על הגישה שלך לאינטרנט בטוחה ככל האפשר.Source by Andrew Stratton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved