מהי גישה לאינטרנט סלולרי

/
/
/
37 Views

אנו יכולים לגשת לאינטרנט (כמעט) מכל מקום בימינו. עם המחשבים, המחשבים הניידים, הטלפונים והטאבלטים שלנו. האם אתה מאמין שרק בסוף שנות ה-90 הטלפונים הניידים הפכו פופולריים? עולם הטכנולוגיה הניידת הנעה במהירות מתפתח מהר יותר ממה שרבים מאיתנו יכולים לעמוד בקצב.

עכשיו אנחנו יכולים לבצע שיחות וידאו לצד השני של העולם עם סקייפ באייפד שלנו, אנחנו יכולים להוריד מוזיקה לאייפון שלנו, אנחנו יכולים לצלם תמונות ולהדביק אותן בפייסבוק מהחוף. באמת עברנו דרך ארוכה בעשור האחרון.

איך זה עובד? חברות טלקום באוסטרליה מקימות רשתות אלחוטיות המשתרעות על חלקים גדולים מאוסטרליה המאוכלסת. בטח ראיתם מגדלים ניידים ברחבי ערים או על גבעות בזמן שאתם מטיילים במדינה. מגדלים אלה המשמשים באופן מסורתי כרכזות קוליות כעת גם משדרים ומקבלים נתונים, כלומר האינטרנט והאימיילים שלך אל וממכשיר האינטרנט הנייד שלך והמחשב שלך.

אסור לבלבל בין אינטרנט סלולרי לרשת אלחוטית ביתית. אינטרנט סלולרי הוא המקום שבו אתה מקבל כרטיס SIM עבור המכשיר שלך ויכול להתחבר לאינטרנט דרך ספק טלקום כגון Optus או Telstra כמעט בכל מקום. רשת אלחוטית ביתית היא בדרך כלל נתב שיושב בבית שלך ויוצר רשת אלחוטית קטנה עבור אנשים בבית שלך להתחבר לאינטרנט.

אולי שמעתם את המונח 3G או 4G בעבר, מונח זה מתייחס לקבוצות הטכנולוגיה המשמשות להפעלת הרשת האלחוטית למשל דור 3 או דור 4. 3G ו-4G הם בעצם מונחים שיווקיים המפשטים קבוצות של טכנולוגיות מתקדמות שרוב הלקוחות לא רוצים או צריכים לדעת עליהן.

ההבדל בין רשת 3G ל-4G הוא שרשת 4G משתמשת בטכנולוגיות חדשות יותר. חיבור מהיר יותר וחזק יותר.

נכון לעכשיו, מדינת הטלקום היחידה שיש לה רשת 4G פעילה היא Telstra. רשת ה-LTE (אבולוציה לטווח ארוך) שלהם פעילה ומשמשת את האוכלוסייה הכללית.

רשת ה-LTE אינה 4G אמיתית, אולם היא מציעה ללקוחות מהירויות 4G וזה כל מה שאנחנו צריכים לדאוג לגביו.

Telstra טוענים למהירויות הורדה ברשת ה-4G שלהם בין 2Mbps ל-40Mbps, אם כי נראה נדיר לקבל מהירויות בקצה העליון של טענה זו. ובכל זאת, מדובר בגידול משמעותי במהירויות ה-3G של Telstra שבדרך כלל סביב ממוצע של 2Mbps. מהירויות הרשת האלחוטית הללו עשויות להשתנות באופן דרמטי בכפוף לשינויי המרחק מהמגדל, נפח השימוש ותצורת המכשיר שלך.

הכיסוי עבור 4G רשת אלחוטית כרגע קטן, תקבלו מהירויות 4G רק ב-CBD של עיר הבירה ובאזורים אזוריים נבחרים. זה צפוי להתרחב בצורה דרמטית ככל ש-Telstra בוחנת ומוציאה את הרשת החדשה.

אם אינך נמצא באזור המאפשר 4G, המכשיר שלך יחזור אוטומטית לרשת 3G.

עם רשת ה-4G של Telstra, האיכות והחוויה של הפס הרחב הנייד גדלו בצורה דרמטית וימשיכו לעשות זאת, כאשר מתחרותיה ישיקו רשתות 4G משלהן וטלסטרה תשפר את הרשת שלה.

האינטרנט הסלולרי התקדם תוך פרק זמן קצר. אם לא השתמשת בו זמן מה אתה תתרשם.Source by Lukas Brassi

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved