מדריך תוכנת אבטחת אינטרנט: כיצד תוכל לבחור את הגנת הסייבר המתאימה לצרכים שלך?

/
/
/
35 Views

אי אפשר להיות שאננים בקשר לאבטחה בימינו. תמיד יש האקרים וגנבים שעושים כל שביכולתם כדי לגנוב כסף של אנשים, מידע אישי, תמונות, זהויות וכו'. הרבה מאיומי הסייבר של היום כוללים הונאה ברמה מסוימת. אם עדיין אין לך תוכנת אבטחת אינטרנט אמינה, הגיע הזמן להשיג אותה. אם יש לך אחד, או ודא שהוא מעודכן או בחר אחד אחר. תמיד צריכה להיות חבילת אבטחה שפועלת במחשב ובמכשירים הניידים שלך בכל עת.

תוכנית אנטי-וירוס רגילה לא ממש מספיקה בימינו, שכן פושעי סייבר מחפשים כל הזמן דרכים חדשות לעקוף את האבטחה. הדבר הטוב בהרבה חבילות אבטחה הוא שהתמחור שלהן כולל בדרך כלל הגנה על מספר מכשירים וכן כלים לבקרת הורים. זה אומר שאתה יכול להגן לא רק על עצמך אלא על ילדיך מפני פושעי סייבר וטורפים.

מצד שני, ייתכן שלא תזדקק לכל הכלים והתכונות שמגיעות איתן תוכנת אבטחת אינטרנט. יותר מדי תהליכים עלולים להוביל לסתם המחשב או המכשיר שלך. עיין בזהירות ברשימה של התכונות הכלולות בכל תוכנית מנוי והחליט איזו תוכנית תספיק לך. אתה באמת צריך הכל? לדוגמה, לא כולם זקוקים להגנת מצלמת אינטרנט נוספת. אתה יכול פשוט לכסות את שלך כשאתה לא משתמש בו. אם אתה לא כל כך באתרי רשתות חברתיות, ייתכן שלא תזדקק להגנה נוספת עבורה. יועץ אבטחת Wi-Fi טוב לעסקים, אבל האם אתה צריך אותו עבור הרשת הביתית שלך?

למה לא ללכת עם תוכנת אבטחת אינטרנט בחינם

תוכנה חופשית היא לא הבחירה הטובה ביותר מכיוון שהיא נוטה לבוא עם מחרוזות מצורפות, כמו פרסומות בכל הממשק. לעתים קרובות תקבל הודעות קופצות המנסות לגרום לך לשלם עבור הגרסה המלאה. הממשק עבור חבילת פרימיום של תוכנות אבטחה הוא בדרך כלל נקי וקל יותר לשימוש.

אם אתה רוצה להגן על מספר מכשירים ומחשבים אישיים, חשוב לבחור חברה שתפשט את התהליך, על ידי מתן סוג כלשהו של שלט רחוק וסריקה. האם תוכל להיכנס לאתר החברה ולגשת לחשבון שלך ולהשתלט על הרשת? זה גם מאוד מועיל כאשר תוכנית האבטחה מעדכנת את עצמה אוטומטית כך שלא תצטרך להתעדכן בכל המכשירים שלך.

אמנם יש תוכנת אבטחת אינטרנט נהדרת לבחירה, אבל Bitdefender Internet Security היא זו ששווה להזכיר יותר מכל. מוצרי Bitdefender קלים לשימוש ומגיעים עם מגוון אפשרויות הרשמה. AV-Comparatives כינה אותו כ"מוצר השנה" בפברואר 2018.

בין אם אתה רוצה אנטי וירוס פלוס, משפחתי פלוס או תוכנת אבטחת אינטרנט, קודי קופון של Bitdefender 2019 זמינים וניתן ליישם אותם כדי לחסוך לך כסף. Bitdefender היא ספקית מהימנה ואמינה של מוצרי אבטחת מחשבים, וזוכה בפרסים כבר שנים.Source by George Botwin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved