מדריך למדפסות אלחוטיות

/
/
/
14 Views

מדפסות Wi-Fi או מדפסות אלחוטיות הופכות יותר ויותר פופולריות. כעת אפילו מדפסות זולות רבות יותר יכולות להציע פונקציונליות אלחוטית. במילים פשוטות מדפסת אלחוטית פועלת באותו אופן כמו שהמחשב הנייד שלך עובד באופן אלחוטי. הם בדרך כלל מתחברים לרשת האלחוטית הקיימת שלך. ההגדרה שלהם היא בדרך כלל פשוטה מאוד ואתה רק צריך להגיד למדפסת האלחוטית את הסיסמה עבור הרשת האלחוטית הקיימת שלך. לאחר שעשית זאת המחשב שלך יכול לראות את המדפסת בכל פעם שאתה מחובר לרשת שלך.

רוב המדפסות האלחוטיות מגיעות עם דיסק הגדרה שמנחה אותך לאורך כל התהליך. כל מה שתצטרך לעשות הוא לבחור את הרשת האלחוטית שלך ולהזין את מפתח האבטחה שלך. זו צריכה להיות משימה קלה אפילו עבור משתמש מחשב מתחיל. לאחר שתתחיל לעבוד תוכל להתחיל ליהנות מהיתרונות של הדפסה אלחוטית. לא תצטרך עוד לחבר את המחשב הנייד שלך למדפסת שלך באמצעות כבל בכל פעם שתרצה להדפיס. זה מקל בהרבה על שיתוף מדפסת בין יותר ממחשב אחד.

מדפסות Wi-Fi זמינות כעת כמעט מכל יצרני המדפסות כולל HP, Lexmark, Canon, Epson, Brother ו-Dell. השיקול העיקרי שלך בעת רכישת מדפסת אלחוטית חדשה צריך להיות התכונות שאתה מחפש. רוב מדפסות ה-Wi-Fi הן כעת התקני "All-in-One", זה אומר שאתה יכול להעתיק, להדפיס ולסרוק ממכונה אחת בלבד. לאחר מכן אתה צריך לשקול את התקציב שלך, מדפסות אלחוטיות הן הרבה יותר זולות ממה שהיו בעבר, אבל בהתאם לדרישות שלך אתה עדיין יכול לבזבז הרבה כסף. מלבד הפונקציונליות האלחוטית, הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון הוא ה-DPI של המדפסת (נקודות לאינץ') אתה יכול בדרך כלל לסמוך על זה כדי לומר לך כמה הדפסה טובה תקבל. אתה יכול גם להשיג מדפסות עם תכונות אחרות כגון קוראי כרטיסי זיכרון מובנים, כך שתוכל להדפיס את תמונות החג מבלי להדליק את המחשב שלך.

כמה מהתכונות המתקדמות יותר שאתה מקבל על ידי הוצאת יותר כסף כוללות דברים כגון הדפסה כפולה או מזיני גיליונות אוטומטיים. הדפסה דו-צדדית עושה בדיוק כפי שהיית מדמיינת ומאפשרת לך להדפיס על שני הצדדים של פיסת נייר ללא צורך בהזנה ידנית. מזין גיליונות אוטומטי שימושי אם סורקים או מעתיקים מסמכים גדולים, שכן זה אומר שאתה יכול לטעון את המסמך המקורי שלך מרובה עמודים ולתת למכונה לעשות את כל העבודה.Source by Marc Hayden

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved