מדפסת ה-WiFi הטובה ביותר – Brother HL-1211W

/
/
/
54 Views

חלק מהמפרטים הבסיסיים זהים למדפסת רגילה/רגילה, למשל –

  • קישוריות: USB Hi-Speed ​​USB 2.0
  • קיבולת זיכרון: 32 MB
  • רזולוציה: עד 2400 × 600 dpi (טכנולוגיית HQ 1200)
  • פלט נייר: עד 50 גיליונות של נייר רגיל 80 גרם/מ"ר (מסירה עם הפנים כלפי מטה למגש הפלט הפונה כלפי מטה)
  • מהירות הדפסה: עד 21 עמודים לדקה (גודל Letter) עד 20 עמודים לדקה (גודל A4)
  • קישוריות: USB, Hi-Speed ​​USB 2.0
  • רֶשֶׁת: רשת אלחוטית אבטחה WEP 64/128 סיביות, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES)

קישוריות הרשת האלחוטית היא לפי הצורך המודרני. אתה יכול לחבר את הנייד שלך על ידי יצירת נקודה חמה או בתוך אותה רשת. פשוט הליך הגדרה פשוט – עליך להוריד את אפליקציית Brother מ-App Store ולחבר את המדפסת והנייד באותה רשת. נתב או נקודה חמה ניידת יעשו את העבודה כדי לחבר את המדפסת.

מלבד ה-wifi הביצועים והזריזות שלו הם הרבה מעבר למקבילו של HP MFP 1005. זמן ההדפסה כל כך פחות, והשיבוש הוא נדיר מאוד, למעט הדפים הדביקים.

כמו כן, אורך החיים של המחסנית הרבה הרבה יותר טוב מכל מדפסת לייזר הקיימת כיום בשוק. זה יכול בקלות להמשיך להדפיס בערך 1500 דפים או יותר בקירוב. אתה יכול בקלות למלא מחדש את המחסנית לפי רצונך. אם כי אתה צריך להתאמץ קצת בשביל זה. עדיף להתקשר מחסנית מחדש – מילוי.

זה יכול להדפיס בקלות נייר באיכות 80,85GSM עם הדפסה משני הצדדים. יש לו פלט נייר עם הפנים כלפי מטה עם כניסת נייר עם הפנים כלפי מטה. קיבולת הזיכרון של מדפסת הלייזר היא 32MB – וזה מספיק טוב כדי להחזיק את כתובת ה-MAC המקשרת וסלול המדפסת במהירות גבוהה.

מהירות ההדפסה היא 21 עמודים לדקה עבור נייר בגודל Letter ו-20 עמודים לדקה עבור הדפסה בגודל A4 שהיא טובה מספיק כדי להיות ללא רבב. מדפסת לייזר Brother עדיפה על מקבילתה בהקשר זה. הרזולוציה היא עד 2400 × 600 dpi וזה מספיק טוב.

בסך הכל מדובר במוצר נחמד שיכול לשמש כמדפסת רשת במשרד או בבית. עם קישוריות ethernet ו- wifi זה אחד המוצרים הטובים ביותר הקיימים כיום בשוק. אני אדרג אותו 8/10 עבור ערך הכסף ו-10 עבור ביצועים. אם אתה צריך מדפסת משרדית קטנה או מדפסת ביתית עם מספר לקוחות אז לכו על זה ללא ספק. לכו על זה – אחים!Source by Sutapa Chowdhury

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved