מדוע לבחור בפס רחב WiMAX במקום זאת?

/
/
/
29 Views

האם אתה מודע לשינוי האינטרנט שמתרחש עכשיו? הזמן הזה הוא הזמן המתאים לדעת על פריצת הדרך האפשרית בזירה הטכנולוגית. מחיוג ועד פס רחב ועד גישה ל-WiFi, כאן מגיעה פריצת דרך נוספת שתעניק לך יתרונות נוספים. טכנולוגיית WiMAX הציגה פס רחב WiMAX כדי לספק חלופה לעלות הגבוהה של חיבור פס רחב באמצעות כבלים או DSL.

WiMAX המכונה Worldwide Interoperability for Microwave Access היא פלטפורמת תקשורת שתספק קישוריות אינטרנט נגישה ואמינה. זה די יעיל בגלל המהירות שלו של עד 70 Mbps. הוא מיושם עבור תקן הרשתות האלחוטיות IEEE 802.16 שיש לו כמה השלמות עם WiFi.

למרות שהוא פועל כמעט כמו חיבור WiFi, WiMAX עושה שימוש בספקטרום מוסמך או לא מוסמך כדי להעביר חיבורים לרשת אינטרנט כדי לכסות מערכת רחבה. WiFi, לעומת זאת, מספק זכות כניסה לרשת מקומית באמצעות קנה מידה בלתי מורשה של קישוריות. יתרה מכך, WiMAX משתמש במנגנון איכות שירות (QoS) המבוסס על חיבורים בין המשדר למכשיר המקבל בהתבסס על אלגוריתמי תזמון מסוימים.

היישומים הפוטנציאליים של רוחב הפס והטווח שלו כוללים קישוריות WiMAX בפס רחב ברחבי ערים גדולות ואזורי מטרופולינים אחרים, למעשה אפילו בקהילות כפריות. יש לו מהירות טווח החורגת מ-1Gbps ומספקת עד 40Mbps. גישת הפס הרחב "המייל האחרון" שלו מספקת גם אפשרות לכבלים ו-DSL המאפשרת לך לחסוך יותר ולהוציא פחות מאחר ופס רחב WiMAX הוא חלופה חסכונית לחיבורים כאלה. העלות הנמוכה הזו בהשוואה לפס רחב DSL מאפשרת לך גם לקבל מקור לקישוריות לאינטרנט כנקודת זינוק לתוכנית העסקית שלך. זה גם רעיון טוב לחסוך בזמן שאתה מרוויח גם כן, לא?

בהתאם, לקישוריות פס רחב WiMAX יש תכונות מתקדמות יותר המביאות לייחודיות מסוימת לאיכויות שלה. מלבד העובדה שהוא יכול לעשות יותר מאשר חיוג או WiFi, כמו גם שהוא עולה פחות מ-DSL או פס רחב בכבלים, ל-WiMAX יש מערכת אקולוגית סיליקון עמידה עם חברות שונות המייצרות ICs ומשולבות RFICs ליישום מלא התכונות שלה. לגבי המשדר שלו, הוא עושה שימוש במגדל WiMAX על מנת להתחבר לרשתות.

פס רחב WiMAX מועדף בהרבה בין חיבורי אינטרנט אחרים מכיוון שהוא מספק חיבור אלחוטי עם מעבר למהירות הרגילה, כיסוי רחב וגישה חלקה של שירות פס רחב. כמו כן, יתרון לדעת שהוא נועד במיוחד כדי להיות מסוגל לבצע גישה לאינטרנט אלחוטי בפס רחב. הנגישות שלו עוברת מעבר לחיבור ה-WiFi שזמין באופן מוגבל לאזורים קטנים עם נתב WiFi.

אם אתה מעוניין להשתמש ב-WiMAX, החדשות הטובות הן שיש חברות שמומלצות לבזבז על חומרה תומכת WiMAX שמתאימה לחומרה הנוכחית שלך. לגבי הרגע הזה, הוא עדיין בעלות גבוהה מכיוון שהוא יצא לאחרונה. בכל מקרה, לאחר שהשקעת בחומרה התומכת אתה יכול כעת להיעזר בשירותים האיכותיים המוצעים.Source by Eddie Perea

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved