מבוא לרמקולים אלחוטיים

/
/
/
45 Views

במשך עשרות שנים, הדוברים נשאו קשר מבשר רעות עם חוטים, בדומה לטלפונים שהיו בימים עברו. בעלי סטריאו תמיד הכירו היטב את החוטים. הרמקולים יכלו להגיע רק עד שהגיעו החוטים ולאן שהחוטים הגיעו, ניתן היה לראות אותם. כמו במכשירים קוויים אחרים, הסתרת חוטי רמקולים פירושה בדרך כלל קידוח חורים בקיר או ברצפה. זה הקשה על הזזת הרמקולים מכיוון שתצטרך להזיז גם את החוטים.

הופעת הקולנוע הביתי הכניסה אפילו יותר חוטים לסביבה הביתית. במקום רק שני רמקולים (כמו בסטריאו), בתי קולנוע ביתיים דורשים שישה רמקולים או יותר, כולם עם חוטים! זה לא רק הקשה על הקמת קולנוע ביתי, אלא גם גרם לחדר להיראות מבולגן עם כל החוטים האלה. השתמשו בשיטות מסורתיות להסתרת החוטים וכולנו התרגלנו אליהם, עד שיצאו עם רמקולים אלחוטיים כמובן. עכשיו אתה יכול למקם רמקולים איפה שאתה רוצה אותם. אם אתה רוצה לסדר אותם מחדש, אתה יכול נכון כי כל עוד אתה יכול למצוא מקום לחבר אותם לחשמל, אתה בסדר.

נוֹחוּת

זה מוביל אותנו לאחד היתרונות הברורים של רמקולים אלחוטיים: נוחות. כבר לא חייבים לקדוח חורים ברצפה ולרוץ חוטים בכל פעם שאתה רוצה להקים משהו חדש. אם אתה רוצה להחליף חדר, זה חתיכת עוגה. רמקולים אלחוטיים נוחים.

משיכה ויזואלית

הסיבה הנוספת שמובילה אנשים לרמקולים אלחוטיים היא משיכה ויזואלית. אתה כבר לא צריך לאהוב עם חוטים מכוערים שהורסים את האסתטיקה של הבית שלך. אתה יכול למקם את הרמקולים שלך בכל מקום שאתה רוצה אותם מבלי שתצטרך לדאוג מה לעשות עם החוטים.

מבצע

כולנו מסכימים שהאלחוט עשה הרבה לשיפור הרמקולים, אבל איך הם עובדים? בעיקרון, ברסיבר הקולנוע הביתי, במקום לחבר רמקולים, אתה מחבר משדר ליציאות הרמקולים. לאחר מכן המשדר משדר את הסאונד לרמקולים באמצעות תדרי רדיו. עכשיו יש לך צליל קולנוע ביתי ללא החסרונות של חוטים.

יישומים אחרים

ניתן להחליף רמקולים קוויים כמעט בכל מקום עם עמיתיהם האלחוטיים. עבור מחשבים, אתה יכול להשיג רמקולים שמתחברים לטכנולוגיית Bluetooth. מערכות רמקולים אחרות מתחברות ל-5.8 GHz, 2.4 GHz או 900 מגה-הרץ, או אפילו דרך רשת אלחוטית. בין אם עבור זימון, כריזה או סתם מערכת סטריאו מיושן, טכנולוגיה אלחוטית יכולה להפוך את הרמקולים לקלים לשימוש וגם להיראות טוב יותר.Source by Leslie Wartman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved