למה ניתן להשתמש בקו האות הדיגיטלי 1-DS1-T1?

/
/
/
76 Views

כשהיא יצאה לראשונה בשנות ה-90, קו הדיגיטל אות 1, או DS1 שימש חברות גדולות וחברות טלפון בלבד. עם זאת, הוא נמצא כעת בשימוש בדרכים רבות ושונות וחלקם הם על ידי אנשים רגילים שמתחברים דרך שולחן העבודה הביתי שלהם. לראשונה על ידי Bell Labs, ה-DS1 או T1 היו דרך שבה הן נתונים והן אותות קוליים היו מסוגלים לשדר יחד.

מעגל DS1 מורכב מערוצים של 24-8 סיביות שישלחו ויקבלו מידע. המידע שנכנס מאותות מסוג זה יכול להיות עד 1.544 מגה-ביט לשנייה. כשזה יצא לראשונה זה היה קפיצה עצומה ביכולת החיבור לאינטרנט. למרות שהיום יש שיעורים גבוהים בהרבה, עדיין קודמו זה היה קפיצת מדרגה אחת ענקית בטכנולוגיה.

מידע על a היה ממוסגר, או באמצעות רעיון סופר מסגרת, שבו יתקלו מסגרות של 12-193 סיביות. או מסגרת העל המורחבת שהכפילה את מהירות הפלט. שניהם היו מדהימים, אבל כשהטכנולוגיה הזו יצאה לראשונה היא שימשה רק בעסקים. קצת יקר מדי עבור משק בית לבצע את השינוי לסוג זה של טכנולוגיה.

עם זאת, ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, העלות של חיבורי האינטרנט והמהירויות ישתנו. מאפשר ל-DS1 לשמש מיליוני משקי בית. דרך שבה אמא ​​שעובדת מהבית יכולה למשוך מחקר במהירויות גבוהות יותר ממה שהיא אי פעם דמיינה. או איך ילד יכול לקבל מידע לדוח הבא שלו.

חלק מהעסקים עדיין משתמשים בחיבור האינטרנט DS1. חברות הסלולר משתמשות בו כדי לשלוח את האות העיקרי לכל המגדלים הקטנים יותר שהם ממוקמים ברחבי הערים. זה גורם לטלפונים סלולריים לעבוד טוב יותר, ולאות החיבור הזה שאתה רואה בסלולרי שלך נשאר הרבה מעל המקום שאתה צריך אותו.

עם זאת, כמו כל חיבור לאינטרנט, ה-DS1 אינו חף מבעיות. יש להם בעיות בקישוריות כמו לכל אחד אחר. ישנן שלוש אזעקות שיפעלו בהתאם למצב הבעיה. אדום הוא זה שאתה באמת לא רוצה לראות, זה אומר שאין לך נתונים באים או הולכים. זה אובדן קשר.

ייתכן שתראה אזעקה צהובה שגם היא לא טובה; זה יראה שהמיקום שלך שממנו אתה מקבל נתונים חווה אזעקה אדומה. למרות שאתה עדיין יכול להכניס כמה דברים, אתה לא תתקרב אליהם כל כך מהר. האזעקה הכחולה היא דרך שבה תוכל לדעת שלציוד שלך יש בעיה בקליטת נתונים או מידע קולי. כאשר אתה רואה אזעקה כחולה תצטרך להתקשר לתחזוקה כדי לתקן את הבעיה.

עם סוגים רבים של חיבורים שניתן להשתמש בהם כדי להיכנס לאינטרנט, ה קו DS1 הוא רק אחד מאלה. עם זאת, זהו אחד המהירים יותר שניתן להשתמש בהם במחשב ביתי. הרבה מהרכיבים במחשב שולחני רגיל אינם יכולים להתמודד עם המהירויות הגבוהות יותר המשמשות כיום עסקים גדולים.Source by Ron Legarski

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved