כמה רוחב פס נדרש עבור טלפונים VoIP?

/
/
/
80 Views

שאלה ארוכת שנים עבור צרכני VoIP (Voice over Internet Protocol) פוטנציאליים היא "כמה רוחב פס דורש טלפון VoIP כדי לבצע שיחות טלפון איכותיות?"

קודם כל, רוחב פס מוגדר כיכולת להעביר נתונים (כגון שיחת טלפון VoIP) מנקודה אחת לאחרת בפרק זמן קבוע. ככל שמהירות רוחב הפס תהיה גבוהה יותר, כך תוכל לשלוח יותר נתונים דרך חיבור הפס הרחב שלך לאינטרנט.

ישנם שני סוגים של רוחב פס במיקום שלך: העלאה ורוחב פס הורדה. רוחב הפס ההעלאה הוא כמות הנתונים שאתה יכול לשלוח לאינטרנט ורוחב הפס להורדה הוא כמות הנתונים שאתה יכול לקבל מהאינטרנט. ככל שיש לך יותר רוחב פס אינטרנט מ-ISP שלך (ספק שירותי האינטרנט) כך ייטב.

ברוב המקרים, שיחת הטלפון הרגילה של VoIP תצריך עד 90 Kbps (קילוביט לשנייה). אם יש לך ספק שירותי אינטרנט בפס רחב שאינו מציע רוחב פס רב אז רוב ספקי ה-VoIP נותנים לך את האפשרות להוריד את איכות קול ה-VoIP על ידי הורדת רוחב הפס המשמש לשיחות VoIP ל-60 Kbps או, כדי לחסוך באמת ברוחב הפס שלך, 30 Kbps. . רוב האנשים לא יכולים להבחין בהבדל בין שלוש ההגדרות. אנו ממליצים להשתמש בהגדרת איכות הסאונד הגבוהה (90 Kpbs ברוב המקרים), אם רוחב הפס אינו מהווה בעיה. איכות קול גבוהה של VoIP היא בדרך כלל הגדרת ברירת המחדל, אבל אם אתה נתקל במצב שבו רוחב הפס שלך מוגבל אז אתה יכול להתאים את רוחב הפס של ה-VoIP לאחת מההגדרות הנמוכות יותר. חלק מהצרכנים עם חיבורי העלאה של 128 Kbps יכולים לקבל פחות איכות שירות VoIP עקב ספק שירותי אינטרנט (ספק שירותי אינטרנט) באיכות ירודה. על ידי בחירת הגדרת רוחב פס VoIP באיכות נמוכה יותר, ניתן למנוע בעיה זו.

אם אתה מתכנן להשתמש בספק שירותי VoIP, האם עליך לקבל DSL או ספק גישה לאינטרנט בכבלים? באופן כללי, רוחב הפס להעלאת DSL מתחיל ב-128k כאשר רוחב הפס להעלאת אינטרנט בכבלים מתחיל בסביבות 600k. אינטרנט בכבלים הוא קצת יותר יקר, אבל הוא גם מהיר יותר פי 4-5 מ-DSL למגורים וקצת יותר ידידותי לשיחת טלפון VoIP. עם זאת, גם שירותי DSL וגם שירותי מודם כבלים במהירות גבוהה מספקים רוחב פס רחב של גישה לאינטרנט בפס רחב כדי לתמוך בכל אחד מספקי שירותי ה-VoIP המובילים. אם אתה חווה רוחב פס נמוך של ספק שירותי אינטרנט בפס רחב, אנו מציעים לך לנסות Packet8 VoIP. Packet8 VoIP מתגאה בטכנולוגיית דחיסה מתקדמת שבה כל קו קול פעיל משתמש בכ-23Kbps בלבד של תפוקת נתונים כוללת, במעלה הזרם ובמורד הזרם.

כמות רוחב הפס שספק VoIP דורש כדי לבצע שיחת טלפון איכותית היא רק דבר אחד שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ספק שירותי VoIP. למעשה, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון בבחירת ספק VoIP. צרכן משכיל מביא בדרך כלל לצרכן מרוצה.

אנא עיין במאמר VoIP דברים שיש לקחת בחשבון (http://www.voipchoices.com/voip-considerations.html) כדי למצוא רשימה של דברים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת ספק VoIP. אתה יכול גם להשוות ספקי VoIP זה לצד זה לפי מחיר ותכונות ב http://www.VoIPChoices.comSource by Chris Landry

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved