כיצד לתקן את הבעיות הנפוצות ביותר בהפעלת Roku

/
/
/
70 Views

בין אם אתם מתכננים להפסיק את הכבלים או הלוויין לצורך פתרון טלוויזיה בסטרימינג או רוצים לנטוש את הממשק הנורא המובנה בטלוויזיה החכמה שלכם, השגת מכשיר Roku יכולה להיות אופציה אידיאלית. עם נגני סטרימינג של Roku, לא רק שאתה יכול להזרים את הסרטים ותוכניות הטלוויזיה האהובות עליך מאלפי ערוצי מנויים פופולריים, אלא שהמכשירים האלה גם פותחים לך את האפשרויות לגלוש באינטרנט ובאתרי רשתות חברתיות. שלא לדבר על, מכשירי הסטרימינג הללו תואמים כמעט לכל טלוויזיה ואינם דורשים מחשב אישי לסטרימינג. עם זאת, בעוד שאתה יכול למצוא שורה של חברות שיכולות לעזור לך עם הפעלת קישור Roku, עדיין יש מספר בעיות שאתה יכול להתמודד עם בעת הפעלת מכשיר Roku שלך

הבעיות האלה מתסכלות, אבל היה סמוך ובטוח, רוב הבעיות הללו ניתנות לתיקון בקלות בבית עם כמה צעדים פשוטים. להלן בעיות ההפעלה הנפוצות ביותר של Roku וכיצד לתקן אותן.

1. דפדפן תקוע במסך קוד הקישור-אחת הבעיות הנפוצות ביותר בעת הפעלת מכשיר Roku היא הדפדפן שנתקע במסך קוד הקישור. אם אתה רואה שגיאה לאחר הזנת קוד הקישור, הקפד להזין את הקוד פעם נוספת. ייתכן שהייתה שגיאת הקלדה כאשר הזנת את הקוד או בעיות אחרות כמו רשת זמנית או שגיאת מערכת. עם זאת, אם זה לא פותר את הבעיה, חזור לנגן הסטרימינג של Roku שלך ולחץ על כפתור הכוכב בשלט שלך ולאחר מכן בחר באפשרות קבל קוד חדש. לאחר הצגת קוד הקישור החדש, חזור למסך קוד הקישור והזן את הקוד החדש.

2. לא ניתן להתחבר-באופן כללי, הסיבה הנפוצה ביותר לאי היכולת להיכנס לחשבון Roku שלך היא האישורים השגויים, כלומר הזיהוי והסיסמה השגויים. יתר על כן, לפני הכניסה קבל אישור על האישורים שלך ולאחר מכן קדימה כדי למנוע כל מהומה.

3. שחקן Roku תקוע במסך קוד הקישור-בעיה זו מתרחשת בדרך כלל עקב מהירות אינטרנט איטית או כל בעיה אחרת בחיבור לאינטרנט. לתיקון בעיה זו, נסה להמתין זמן מה שכן הפעלת נגן הסטרימינג של Roku עשויה להימשך זמן מה לאחר שתזין את קוד ההפעלה במסך קוד הקישור. אם נגן הסטרימינג של Roku עדיין לא מופעל, בדוק אם יש קוד שגיאה כלשהו בחלק העליון של המסך. אם אתה רואה שגיאה 001 וההודעה לא מחוברת בפינה השמאלית העליונה של מסך הטלוויזיה, זה אומר שהמכשיר שלך לא מחובר לאינטרנט. על מנת לחבר את מכשיר ה-Roku שלך לחיבור אינטרנט תקין, וודא שאתה הולך להגדרות, בחר באפשרות הרשת ובחר את שם המשתמש שלך ב-WiFi.

4. לא ניתן ליצור חשבון Roku-בעיה נפוצה נוספת שמשתמשים מתמודדים עם בעת הפעלת נגן הסטרימינג של Roku היא אי היכולת ליצור חשבון Roku. כדי לפתור בעיה זו, הקפד לנסות דפדפנים שונים במחשב או בסמארטפון שלך ולנקות ממנו קובצי Cookie ומטמונים לפני יצירת חשבון Roku.

להבין כיצד להפעיל את נגן הסטרימינג של Roku יכול להיות מעט מסובך, מכיוון שלהגדרה יש מספר שלבים. חוץ מזה, בעוד שאתה יכול למצוא שפע של חברות שיכולות לעזור לך עם הפעלת קישור Roku, הקפד לזכור את הטיפים והטריקים שהוזכרו לעיל להפעלת מכשיר ה-Roku שלך ללא כל טרחה.Source by Vinny Singh

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved