כיצד לחבר את ה-PSP שלך לאינטרנט באמצעות התקני Bluetooth

/
/
/
33 Views

היום Sony PlayStation Portable (המכונה PSP) הופכת לקונסולת המשחקים הפופולרית ביותר עבור ילדים, בני נוער, ואפילו עבור מבוגרים. ישנם סוגים רבים של משחקים שאתה יכול לשחק ב-PSP, למשל משחקי ספורט, משחקי הרפתקאות, משחקי מירוצים, משחקי פאזל, משחקי לחימה, משחקי תפקידים (RPG) ועוד רבים אחרים. Sony PSP הוא לא רק מכשיר שמאפשר לשחק משחקים, אלא הוא מוצע גם עם תכונות רבות כגון נגני מדיה, נגני MP3, יכולות מובנות של רשת אלחוטית, Bluetooth ויציאת טלוויזיה.

בתור קונסולה ניידת, PSP מאפשר לך ליהנות מגישה חופשית לאינטרנט באזור הנקודה החמה עם המערכת האלחוטית והתקן ה-Bluetooth המוכן לאינטרנט. אם אתה רוצה לעשות את זה, אנו ניתן לך הנחיות כיצד לחבר את ה-PSP שלך לאינטרנט. ראשית, עליך להפעיל את מערכת PSP-Go ו-Bluetooth. לאחר מכן, בחר את "הגדרת Bluetooth" בהגדרת PSP-Go. לאחר מכן, בחר באפשרות "נהל Bluetooth". במסך הבא תראה "סרוק עבור התקני Bluetooth", פשוט לחץ על כפתור "X" כדי להמשיך. לאחר מכן, ה-Bluetooth שלך יסרוק את מכשירי ה-Bluetooth הקרובים ביותר באזור. לאחר שתקבל אחד, פשוט התחבר או התאמת את ה-Bluetooth שלך אליו לצורך השימוש בגישה לאינטרנט. היזהר מכיוון שחלק מהמכשירים מוגנים באמצעות קוד PIN.

השלב הבא, בחר "הגדרת רשת" בתפריט ההגדרות שלך והמשך בחר במצב תשתית. לאחר מכן, בחר את החיבור החדש שלך באמצעות "מודם Bluetooth". אתה יכול ליישם את השלבים האלה עבור מספר מכשירים שברצונך לאחסן ב-PSP והקונסולה תעביר אותך דרך השלבים האחרונים כדי לאפשר את חיבור האינטרנט דרך מכשיר ה-Bluetooth. שלב אחרון, בחר את החיבור שיצרת עם מכשיר ה-Bluetooth שלך.Source by Raedy Kurniawan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved