כיצד לגלות אם אנשים אחרים משתמשים באינטרנט האלחוטי שלך

/
/
/
21 Views

אינטרנט אלחוטי הוא הצורה המועדפת ביותר של קישוריות לאינטרנט כיום. עם יותר אנשים המשתמשים במחשבים ניידים, החיבור לאינטרנט קל ונוח יותר באמצעות שימוש בנתבים אלחוטיים. עם זאת, מערכת זו גם נוטה לפריצה. רשתות אלחוטיות עשויות להיות חדירות על ידי האקרים שרוצים לנצל את האינטרנט שלך או מה שיש לך במחשב.

דרך אחת לבדוק אם מישהו משתמש באינטרנט שלך היא לשים לב למהירות העברת האינטרנט שלך. התקשר לספק האינטרנט המקומי שלך וגלה אם יש משהו לא בסדר בקישוריות שלך. אם לא, ייתכן שהחיבור האיטי שלך נגרם על ידי גורם חיצוני שמנסה לשחרר ממך אינטרנט אלחוטי.

כך ניתן לאשר חשד זה:

שלב 1: הפעל את כל המחשבים ברשת המקומית שלך. הפעל גם את הנתב שלך.

שלב 2: השתמש במחשב הראשי שמחובר לרשת האלחוטית ולאחר מכן קבל את כתובת ה-IP של אותו מחשב. כדי למצוא את כתובת ה-IP, פתח את שורת הפקודה. הקלד "ipconfig" בשורת הפקודה שלך. לחץ על מקש "Enter". בצע את אותו הליך עם המחשבים האחרים שלך כדי שתוכל לקבל את כתובות ה-IP. כעת רשום את כל כתובות ה-IP מהמחשבים שלך.

שלב 3: חזור למחשב הראשי שלך ואז פתח דפדפן אינטרנט. בתיבת הכתובת של הדפדפן שלך, הקלד את כתובת ה-IP של הנתב. 192.168.1.1 היא כתובת ה-IP הרגילה. הקש על מקש Enter וזה יפנה אותך לדף התצורה של הנתב שלך. זה עשוי לבקש ממך שם משתמש וסיסמה. הקלד את שם המשתמש והסיסמה.

שלב 4: לחץ על לשונית האפשרות ולאחר מכן לחץ על "קובצי יומן". זה יפרט את כל כתובות ה-IP שהשתמשו באינטרנט שלך. עיין ברשימת כתובות ה-IP שרשמת בעבר. בררו אם כתובת לא תואמת מהרשימה שרשמתם.

שלב 5: אבטח את האינטרנט שלך מיד לאחר שזיהית כתובת זרה. עליך לשנות את הסיסמה ואת ה-SSID של המחשב שלך. אפשר גם את ה-WAP או ה-WEP של הרשת שלך כדי שאנשים אחרים לא יוכלו לזהות אות מהרשת שלך. זה יהפוך את הרשת שלך לבלתי נראית ממחשבים.

שלב 6: ייתכן שיהיה עליך לאפס את הסיסמה גם מהמחשבים האחרים שלך כדי למחשבים האחרים שלך תהיה גישה לאינטרנט שלך.Source by Alan Cassidy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved