כיצד לגלוש באינטרנט בכל מקום באמצעות ה-HTC Sensation XE ותכונת נקודת ה-Wi-Fi שלו

/
/
/
65 Views

ה-HTC Sensation XE כולל תכונה מובנית של נקודה חמה של Wi-Fi, כלומר אתה יכול להשתמש בחיבור הנתונים שלך כדי לספק גישה לאינטרנט אלחוטי למגוון מכשירים תואמים. במאמר זה אסתכל על איך זה עובד, וכמה מהיישומים בעולם האמיתי שהוא מתאים להם.

לפעמים אתה עשוי לגלות שאתה צריך לגלוש באינטרנט במחשב הנייד שלך אבל לא מצליח להשיג חיבור לאינטרנט אלחוטי. אם בבעלותך סמארטפון כמו HTC Sensation XE הכולל תכונת נקודה חמה של WI-Fi, תוכל להשתמש בו כדי לספק חיבור Wi-Fi למחשב הנייד או האייפד שלך. אם אתה מחוץ לטווח של חיבור Wi-Fi או שאין לך את פרטי הכניסה המתאימים, אתה יכול להשתמש בתכונה זו כדי לאפשר גלישה באינטרנט במכשיר תואם.

כדי להפעיל את התכונה, פתח את תפריט ההגדרות המהירות ב-HTC Sensation שלך שאליו ניתן לגשת על ידי החלקת האצבע מהחלק העליון של המסך כדי לחשוף את לוח ההתראות. בחלק התחתון, בחר הגדרות מהירות ובחר בתכונת נקודה חמה של Wi-Fi. לאחר המתנה של מספר שניות, התכונה תופעל. לאחר שהדבר נעשה, עבור אל המכשיר שבו תרצה להשתמש באינטרנט, כגון מחשב נייד או טאבלט כמו אפל אייפד. בהגדרות חיבור האינטרנט המתאימות של המכשיר, אתה אמור לראות אפשרות בשם "HTC Portable Hotspot". בחר באפשרות זו וכעת תוכל להשתמש באינטרנט במחשב שלך ללא חיבור Wi-Fi מסורתי. בפעם הראשונה שאתה משתמש בזה במכשיר חדש, הטלפון יציג קוד גישה שיש להזין במחשב שבו ברצונך להשתמש, כדי לוודא שאתה האדם היחיד המשתמש בנקודה החמה של ה-Wi-Fi שלך, אם כי אתה כמובן יכול לשתף זה עם אחרים אם תרצה, כלומר הם יכולים גם להרוויח.

תכונת הנקודה החמה של Wi-Fi תפעל רק כאשר לטלפון שלך יש חיבור 3G. לאחר מכן, הנתונים הללו מומרים לחיבור Wi-Fi שמיש עבור התקנים אחרים. עד חמישה מכשירים יכולים להשתמש בחיבור האינטרנט המסופק על ידי HTC Sensation XE, אך השימוש בנתונים ישקף זאת. תכונה זו יכולה להיות בעלת ערך רב במספר תרחישים. אם אתה נמצא במיקום ציבורי ללא קישוריות לאינטרנט אלחוטי, תוכל להפעיל את תכונת הנקודה החמה כדי לספק חיבור לאינטרנט, או שאולי חיבור האינטרנט שלך הפסיק לפעול באופן בלתי צפוי בבית או במשרד.

אם אתה בתוכנית נתונים מוגבלת (תעריפים רבים מגבילים נתונים ל-500MB או 1GB לחודש בבריטניה) אז אני ממליץ להשתמש בתכונה רק כגיבוי ובשום אופן לא כתחליף קבוע לנתב אלחוטי. אם התמזל מזלך לקבל את היתרון של נתונים בלתי מוגבלים על התעריף שלך, אתה יכול להשתמש בו כמה שתרצה. אם זה המקרה, אנא ודא שלטלפון שלך יש סוללה מספקת או שעדיף שהוא בטעינה בעת השימוש בו, מכיוון שניתן לרוקן את התכונה במהירות אפילו סוללה טעונה במלואה. בעת שימוש בתכונת נקודה חמה של Wi-Fi, סביר להניח שהטלפון שלך יהיה איתך כשאתה על המחשב הנייד או מכשיר נתמך אחר, מה שאומר שעוצמת האות תהיה מצוינת.

לסיכום, תכונת ה-Wi-Fi חמה בטלפונים כמו HTC Sensation XE היא תוכנית גיבוי שימושית אם חיבור האינטרנט שלך יפסיק לעבוד, או שתצטרך לבצע עבודה חשובה כאשר אתה מחוץ לטווח של חיבור Wi-Fi נגיש. אם יש לך נתונים בלתי מוגבלים על התעריף שלך, אתה יכול לנצל את האות המצוין מבלי לדאוג לעבור על קצבת הנתונים החודשית שלך.Source by Chris Westley

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved