כבל סיב אופטי – הזדמנויות לעסקים מקוונים בקניה

/
/
/
36 Views

עסקים מקוונים הם עסקים המופעלים דרך האינטרנט. במקום להיות עסקים המוגדרים על ידי ארבעת קירות האבן המקובלים, הוא מוגדר באמצעות רוחב פס ו-SEO. פריצה זו מההגדרה העסקית המקובלת הציגה הזדמנויות בלתי מוגבלות ביצירת עושר ומקומות עבודה. עסקים מקוונים בניגוד לעסקים מסורתיים נותנים מקום שווה לכל אדם להצליח, שכן הקריטריונים הנדרשים לפתיחת עסק מקוון אינם מחמירים כמו עסקים מסורתיים. עם אתר מותאם אישית ורעיון טוב אתה בעסק. ההון ההתחלתי הוא מינימלי ברוב המקרים וזה היופי של עסקים מקוונים שכן התגמולים באמת עולים על כל הסיכונים שאתה לוקח. עסקים מקוונים מגוונים כמו הבעלים עצמם. הם כוללים שירותי מיקור חוץ, קמעונאות, הפצת מידע וכו'.

קניה, כמו רוב אפריקה, פיגרה מאחור במהפכה הטכנולוגית. היינו תלויים מאוד בלוויין היקר והלא אמין לחיבור האינטרנט שלנו. זה הפך את חדירת האינטרנט בקניה לזניחה. עלויות השימוש באינטרנט גורמות למשקי בית ועסקים לאסור לגשת אליו. בתי הקפה ברשת האינטרנט של קניה חוו פריחה בתקופה זו, מכיוון שהקנייתים רצו להשתמש באינטרנט לפרקי זמן קצרים במקום להוציא הון תועפות על עלויות התקנה ותשלומים חודשיים. עסקים מקוונים נתפסו כבלתי אפשריים בשל העלויות הגבוהות.

אבל עכשיו, עם נחיתתו של כבל הסיבים האופטיים מול חופי מומבסה, זה נותן הזדמנויות לרעיונות שנראו בלתי אפשריים. עלויות האינטרנט צפויות לרדת בצורה דרסטית ובכך להפוך אותו למשתלם יותר עבור רבים. זה מספק הזדמנויות אינסופיות ליזמים קנייתים להקים עסקים מקוונים שסומנו כבלתי אפשריים לפני זמן מה. אם אתה לוקח את הדוגמה של ספריית רפואה/בריאות קנייתית שבה ניתן למצוא רשימות של רופאים קנייתים, למרות שמדריך בריאות/רפואה של רופאים קנייתים אינו פורץ דרך מכיוון שאתרים דומים למדינות אחרות כבר פועלים, זו הזדמנות גדולה עבור הקנייתים כדי לגשת לרופאים או לבתי חולים קניה באינטרנט. רשימה של רופאים קנייתים היא מעבר טוב מספרי הכריכה הקשה שאנשים צריכים לקנות כדי לגשת למידע.

עם הכמיהה הזו לתוכן מקומי בקניה ועם התמיכה הגורפת שהממשלה מעניקה לקניה, היא יכולה להפוך למרכז ה-IT הבא במזרח אפריקה. החדירה לאינטרנט אמורה לעלות באופן אקספוננציאלי, מה שהופך תוכן ספציפי להרבה יותר משתלם.

זה קריטי שתפתח הבנה ברורה של השוק שלך וניתן להשיג זאת על ידי מציאת מנטור שיוכל לייעץ לך על השוק, כמו גם כיצד לתמרן בסביבה. אתה יכול גם להצטרף לפורומים מקוונים בקניה הדנים בנושאים העוסקים באינטרנט ובעסקים מקוונים. אם אתה לוקח את הדוגמה שלעיל של רופאים קנייתים אז אתה צריך למצוא רופא קנייתי שיסביר לך על הסביבה.

עם המרכיבים הנכונים כגון:

1. פתיחת עסק שיש לך מומחיות בו

2. סבלנות להרוויח כסף מעסק מקוון אינה מובטחת ואינה מהירה.

3. שיווק את האתר שלך הן באינטרנט והן לא מקוון.

4. הבן את השוק שלך.

אז לא צריכה להיות סיבה מדוע לא תצליח לפתח עסק מקוון.Source by Michael Muthuri

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved