כבלי Ethernet – אדום, צהוב או כחול?

/
/
/
33 Views

כבלי Ethernet מגיעים בצבעים רבים, מקובל לראות לידים אדומים, ירוקים, כחולים, צהובים, לבנים ואפורים בכל משרד. הרבה אנשים מתבלבלים כשהם קונים ליד חדש מכיוון שהם מאמינים בטעות שהצבעים השונים עושים עבודות שונות. כבל Ethernet צבעוני משמש לזיהוי. אם יש לך רשת משרדית שיש לה חיבורים רבים, יכול להיות קשה לדעת איזה כבל הולך לאן. זו הסיבה שמשתמשים בליטים צבעוניים, אתה יכול לזהות בקלות שהכבל הכחול מחבר את מחשב A לרשת בעוד שהצעק מחבר את מחשב B והירוק עובר למחשב C. לא נדיר לראות לידים נמכרים בעשרים פלוס צבעים שונים.

סיבה נוספת להשתמש בלידים צבעוניים היא לעזור בהקמת ציוד חדש. ספקי שירותי אינטרנט רבים ישלחו מודם חינם ללקוח כאשר הם מוציאים חיבור חדש. לא כולם בטוחים בהגדרת מודמים אלה, הם יכולים להגיע עם שני סוגים שונים של עופרת, עופרת RJ11 ADSL וכבל Ethernet. שני הכבלים הללו נראים מאוד דומים ואנשים רבים מנסים לחבר את כבל RJ11 לשקע ה-Ethernet. ספקי שירותי אינטרנט משתמשים בלידים צבעוניים בדיוק מהסיבה הזו. ספר ההוראות ימליץ ללקוח לחבר קצה אחד של כבל ה-Ethernet הכחול (או כל צבע שסופק) לשקע A במודם ולאחר מכן למחשב שלך, זה מונע כל בלבול וכנראה חוסך אותם מאלפי שיחות קו סיוע טכני כל אחד. שָׁנָה.

לא משנה מה הסיבה להחלפת כבל ה-Ethernet שלך, אולי אתה צריך אורך ארוך יותר ככל שהזזת את המחשב, יכול להיות שהכלב לעס את המקור שלך, יכול להיות שאתה מנסה להגביר את המהירות עם כבל איכותי יותר (אנחנו מכסים את זה במאמר אחר ) או שפשוט איבדת את ההובלה כשעברת דירה. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה יכול להשתמש בכל כבל Ethernet צבעוני. האזהרה היחידה להוסיף היא להבטיח שלא תקנה כבל קרוסאובר, אלה משמשים לחיבור שני מחשבים יחד ללא שימוש בנתב, הם תמיד מפורסמים בבירור כ-Crossover ויהיה קשה לקנות אחד בטעות.

אם אתם מחפשים לשדרג את מהירות החיבור שלכם, שדרוג קל וזול הוא לבחור בכבל Cat6. כבלי Cat6 הם כבלים במהירויות Gigabit מהירות יותר ותואמים לאחור עם מערכות Cat5e סטנדרטיות.

כאשר קונים ליד חדש מומלץ לחפש באינטרנט, יש חיסכון גדול. חנויות מקוונות רבות יכולות למכור בשבריר מהמחיר חנות ברחוב מכיוון שיש להן פחות תקורה. עבור כבל קצר של שני מטר, אתה צריך לצפות לשלם בסביבות שלושה פאונד.Source by Jason Smythson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved