יתרון ה-SDSL

/
/
/
30 Views

משתמשי אינטרנט מהירים רבים עדיין חשים בחשיכה לגבי חיבור זול שהוא מהיר יותר מקוי השירות הדיגיטלי האסימטריים (ADSL), כבלים או אפילו קווי סיבים.

סוג אחר של DSL הנקרא סימטרי דיגיטלי שירות קו (SDSL) אינו ידוע למדי לאלה שאינם מתמצאים באינטרנט, עם זאת, ניתן להשתמש בו כדי לשדר ולקבל נתחים גדולים של נתונים במהירויות גבוהות יותר. SDSL יכול לקבל או לשדר עד 3 מגה-ביט לשנייה ואילו ADSL יכול לקבל נתונים בקצב של 1.5 Mbps ויכול לשלוח נתונים רק בקצב של 16 עד 640 קילו-ביט לשנייה.

יתרונות נוספים של SDSL כוללים את היעדר הציוד הנדרש כדי להגדיר אותו מכיוון שהוא אינו דורש רשת כבלים אופטית או קואקסיאלית. במקום זאת היא משתמשת בחוטי נחושת מעוותים סטנדרטיים שבהם משתמשים טלפונים קוויים. ולמרות שחלק ממשתמשי האינטרנט אולי לא יודעים על SDSL, השירות זמין כעת באזורים רבים והופך לחלופה משתלמת לצורות יקרות יותר של אינטרנט מהיר.

SDSL מתאים לעסקים קטנים או בינוניים, אך צרכנים הזקוקים לדרך זולה להשיג רוחב פס גבוה עשויים למצוא ב-SDSL את הפתרון המושלם גם לבתים. לדוגמה, אנשים שמשתמשים ביישומי אינטרנט רבים שדורשים כמויות גדולות של נתונים כדי להישלח או להתקבל, כגון פרוטוקול קול על אינטרנט (VoIP), משחקי מחשב מתקדמים, שיחות ועידה בווידאו או שידור חי באינטרנט עשויים לגלות שבגלל ש-SDSL תומך בהעברות נתונים במהירות גבוהה – הן עבור קבלה והן עבור שליחה – זה עדיף על צורות אחרות של אינטרנט עבור רק עלייה קלה בעלות.

לחיבור SDSL נדרש מודם מיוחד המחבר את קו הטלפון לנתב או ישירות למחשב. מודם זה ממיר את האותות הדיגיטליים מהטלפון ומחליף אותם לפורמט שהמחשב מסוגל להבין. ניתן לשכור או לרכוש את המודם בהתאם לצרכי הצרכן.

לחיבור SDSL יש יתרונות רבים על פני בן דודו, חיבור ה-ADSL ועבור עסקים רבים הוא עשוי בקרוב להחליף את ADSL בגלל יכולתו להעביר נתחי נתונים כה גדולים תמורת עלייה קלה בלבד במחיר.Source by Henny Van Droven

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved