טיפים פשוטים לשיפור חווית המשחקים המקוונים שלך

/
/
/
73 Views

משחקים מקוונים מרובי משתתפים זכו לפופולריות רבה, במיוחד עם התכונות והאריזה השונות שהם מגיעים איתם מה שהופך את חווית המשחק ללא יותר ממרגש. משחקים שונים מגיעים עם דמויות ומשימות שונות להשיג והדבר האחרון שאתה רוצה הוא להפסיד בכל פעם פשוט בגלל שאתה לא ממלא את התפקיד שלך בשיפור הביצועים שלך. הנה כמה דברים שאתה יכול לשקול לעשות כדי לשפר את הביצועים ואת חווית המשחק הכוללת שאתה מקבל מהמשחק המועדף עליך.

טיפ 1 – שדרג את החומרה שלך

זה כולל את המקלדת, העכבר והאוזניות שלך אם אתה צריך להשתמש בהם. אתה לא רוצה בסופו של דבר להיאבק בשליטה, במיוחד כשאתה עוסק במשחק עז שבו כל שנייה חשובה. כשאתה מתחיל עם חומרה שנותנת לך בקרות מהירות וקלות, אתה יכול להיות בטוח שאתה במיטבך בעת משחק המשחק.

טיפ 2 – שקול חיבור קווי

משחק מקוון בהחלט מהנה יותר בעת שימוש בחיבור קווי מאשר בחיבור אלחוטי. אם אתם מחפשים פתרון מסודר ומסודר, אז הגיע הזמן שתרכשו מתאמים שיכולים להציע לכם בדיוק את זה. אתה יכול גם לשקול אפשרויות תוכנה שיכולות לעזור לשפר את החיבור לאינטרנט תוך כדי משחק. חיבורים קוויים מגיעים עם הפרעות מופחתות בהשוואה לאלו האלחוטיים.

טיפ 3 – סגור תוכניות אינטרנט ומזער את מספר המשתמשים

תוכניות מחשב פתוחות המחוברות לאינטרנט יגמרו בסופו של דבר לרוקן את הביצועים המשפילים ברוחב הפס שלך בתהליך. עקוב אחר תוכניות באמצעות מנהל המשימות שלך וסגור תוכניות שאינך צריך בזמן שאתה משחק כדי לשפר את הביצועים. זה גם עוזר לצמצם למינימום את מספר המשתמשים ברשת שאליה אתה מחובר כדי למנוע עיכובים בחיבור שיכולים להיות מתסכלים. במידת האפשר, שחרר משתמשים אחרים מהרשת כדי ליהנות מחוויה טובה יותר של משחק.

טיפ 4 – שמרו על המערכת שלכם משודרגת ומעודכנת

לפעמים כל מה שאתה צריך זה לבצע כמה שינויים בכרטיס מסך כדי ליהנות מחוויית משחק מקוון טובה יותר. ישנם כרטיסים סבירים בחוץ שיכולים להתמודד עם כל דבר שאתה זורק אותם כך שאתה לא צריך להסתפק בשדרוגים היקרים ביותר כדי להפעיל את המשחק שלך עם הגדרות מקסימליות. בדוק מנהלי התקנים גרפיים עדכניים מיצרן הכרטיס הקיים שלך לקבלת עדכונים שיציעו לך ביצועים נוספים. מערכת מיושנת תגרור אותך מאחור רק כאשר אתה עובד קשה כדי להתקדם.

טיפ 5 – שקול שרת קרוב אליך

משחקים מסוימים יתנו לך את החופש לבחור שרתים. אם זה המקרה, וודא שאתה בוחר בשרת המוגדר גיאוגרפית בקרבתך עבור חווית המשחק הטובה ביותר וזמני פינג נמוכים. ככל שהשרת רחוק יותר כך ייקח יותר זמן להחלפת נתונים. אתה יכול להחליט להוריד גרסת ניסיון עבור השרת המועדף עליך לפני שתתחייב אליו. שרת שיש לו אמצעים להפחתת זמן ההשהיה, דילוגים גרועים של הנתב וסטיית מהירות עשוי להתגלות כאמין יותר. זה גם עוזר לשקול שרתים שלא יכניסו אותך לצרות משפטיות.Source by Satvik Mittal

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved