זרקור נתב אלחוטי נייד – WiFlyer Mobile

/
/
/
19 Views

עם הצגת רשתות אלחוטיות, לאנשים קל יותר להתקין ולהגדיר רשת. עם זאת, עד לפני מספר שנים, אם רצית להתחבר לאינטרנט או להתחבר לרשת, היית צריך לחבר כבל רשת והייתה מוגבל להישאר ליד תקע כבל UPT. אם רציתם להסתובב, היו פתרונות מאוד קשים ויקרים. מהנדסים פיתחו סדרה של מכשירים אלחוטיים המסוגלים להעביר נתונים סביב בניין, אך במהירויות נמוכות מאוד ובעלויות אדירות. כאשר הוקמו תקני ה-WiFi, ניתנה לאנשים וארגונים הזדמנות להתחבר זה לזה מבלי להשתמש בחוטים כלל, בעלויות נוחות ומהירות חיבור הגונה בו זמנית. הטכנולוגיות התפתחו בצורה משמעותית. ישנם מכשירים רבים התואמים Wi-Fi המאפשרים לך לגשת לאינטרנט מנקודות Wi-Fi ורשתות אלחוטיות: מחשבים ניידים, מחשבי כף יד וטלפונים 3G הם רק חלק מהמכשירים הניידים המשלבים שבבים אלחוטיים. למעשה, הרשתות התפתחו כל כך מהר, שהן מציעות מהירויות דומות לחיבורי פס רחב.

יצרניות ציוד אלחוטי מעצבות מכשירים מתקדמים יותר ויותר וניתן לראות זאת בגודלם. נתב אלחוטי נייד יכול להיות בגודל של מחשב כף יד. נתב WiFlyer הוא מכשיר רב עוצמה המאפשר לך להגדיר רשת אלחוטית תוך זמן קצר ולהגדיר ולאבטח אותה בקלות. אתה יכול לחבר ביניהם כל מיני מכשירים תואמי Wi-Fi, כגון מחשבים ניידים מודרניים, טלפונים וידאו התומכים בטכנולוגיות Wi-Fi וכרטיסי רשת אלחוטיים USB או PCI.

הנתב האלחוטי הנייד WiFlyer תומך בתקני 802.11 העדכניים ביותר, מפרטי 802.11b ו-802.11g. זה מתורגם למהירות של מעל 54Mbs והוא מסוגל לשלוח ולקבל נתונים ברדיוס של עד 200 רגל (במרחקים אלו הוא תומך במהירות של מעל 11Mbs). אם אתה מעוניין לאבטח את הרשת האלחוטית שלך, הנתב האלחוטי הנייד WiFlyer תומך בהגנה של 128 סיביות WEP כדי לוודא שאף אחד לא ניגש לרשת שלך ללא הרשאה. ה-WiFlyer פשוט יחסית להתקנה ולהגדרה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לחבר אותו לחיבור האינטרנט הראשי והוא יגדיר את עצמו אוטומטית עם ההגדרות הנדרשות. הוא תומך גם בחיבורי חיוג והוא מסוגל לשתף את חיבור האינטרנט הזמין בין מספר מכשירים. הוא מגיע עם מתאם מתח חיצוני, אבל הוא מאוד קומפקטי (למעשה הוא קטן יותר מהנתב עצמו), מה שהופך את המכשיר ליחידה ניידת באמת. בביקורות עצמאיות, הנתב האלחוטי הנייד WiFlyer הצליח לשלוח ולקבל נתונים דרך קירות בטון בתוך משרדי לשכה, מה שהפך אותו לפתרון בר-קיימא עבור עסקים ורשתות פרטיות.Source by Dean Forster

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved