התכונות והכלים הטובים ביותר של תוכנת אבטחת האינטרנט – מה צריכים להיות למשתמשים ביתיים ועסקים קטנים

/
/
/
23 Views

עוד בשנות ה-90 ובתחילת שנות ה-00, כל הגנת הסייבר שכל אחד היה צריך הייתה אנטי-וירוס ואנטי-טרויה. כיום, יש הכל מהתקפות דיוג ועד ריגול מצלמות אינטרנט. ולא רק מחשב צריך להיות מוגן – כל מכשיר שמתחבר לאינטרנט עלול להיפרץ או להידבק. הדבר היחיד שצרכנים ועסקים יכולים לעשות הוא להשקיע בתוכנת אבטחת האינטרנט הטובה ביותר.

אבל מה אם יש לך מספר מכשירים ומחשבים, שלכל אחד מהם מערכת הפעלה שונה? תזדקק לפתרון תוכנה המציע רישיון לשימוש ליותר ממכשיר אחד. רוב החברות מציעות מגוון אפשרויות מנוי במחירים שונים. Norton Security Premium, למשל, מאבטח עד 10 מחשבי PC, iOS, Mac ומכשירי אנדרואיד.

שירות לקוחות ותמיכה טכנית הם חיוניים בכל הנוגע לפתרונות אבטחת אינטרנט. אתה לא רוצה לגמור עם ממשק מסובך שמיועד למשתמשים מנוסים, אלא אם כן אתה בעל ידע רב ויודעים מה לחפש. גם אם אתה מנוסה, אתה אף פעם לא יודע מתי אתה עלול להיתקל בבעיה. אתה אמור להיות מסוגל ליצור קשר עם התמיכה הטכנית בכל שעה ביום או בלילה. גישה למסד נתונים של מדריכים לפתרון בעיות חשובה גם כן.

תוכנת אבטחת האינטרנט הטובה ביותר מעדכנת את עצמה אוטומטית על מנת להילחם בכל האיומים החדשים שצצים. זה רעיון טוב ללכת עם תוכנית עם תחזוקה נמוכה.

עבור מערך עסק קטן, ניהול ריכוזי הוא חשוב ביותר. Norton מציעה שירות מבוסס ענן כך שלא תזדקק לחומרה או לשרת פיזי במשרד שלך. אתה יכול להחליט אילו מכשירים (עד 20 לעסקים) מקבלים את ההגנה, ואילו עובדים רשאים להתקין אותה.

מה לחפש בתוכנת אבטחת האינטרנט הטובה ביותר

תכונות המוצעות על ידי תוכנת אבטחת האינטרנט הטובה ביותר:

• הגנה בזמן אמת מפני כל האיומים הנוכחיים והאיומים המתעוררים

• הגנה על מידע פיננסי ופרטי בכל פעם שאתה נכנס לאינטרנט

• גיבוי ענן מאובטח

• התראות לגבי אפליקציות מסוכנות לפני שתנסה להתקין אותן

• הגנה מפני גניבת זהות

• גיבוי אוטומטי של כל הקבצים הפיננסיים, התמונות וכל המסמכים החשובים שלך

• חומת אש חכמה לבית או לעסק קטן

• בקרת הורים (למשתמשים ביתיים) כדי להגן על הילדים מפני תוכן ואיומים מזיקים

אחריות של 100% היא גם חיונית. תמיד חייבת להיות תמיכת לקוחות מסופקת על ידי מומחים שיעזרו לך להגדיר הכל. עבור רוב האנשים, Norton Security Premium ו-Deluxe הם פתרונות תוכנת אבטחת האינטרנט הטובים ביותר.

קבל הגנה מקיפה על הנתונים והזהות שלך בפתרון אחד. כל מה שאתה צריך זה תוכנת אבטחת האינטרנט הטובה ביותר. ישנן תוכניות שונות לבחירה, ואתה יכול להגדיר את הכלים כך שיתאימו לצרכים שלך. עיין בקודי קידום מכירות של Norton כדי ללמוד על דרכים לחסוך.Source by George Botwin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved