העברת קבצים מקוונת

/
/
/
21 Views

האינטרנט הפך לחלק בלתי נמנע מהחיים הרגילים שלנו. בדור הזה, לא תמצאו שום משרד או מוסד שלא שכר חיבור לאינטרנט. גישה למידע וחילופי תקשורת הן שתי הסיבות העיקריות שהופכות את הדור שלנו לתלוי ביסודיות באינטרנט. אתה יכול לקבל מידע על ידי קריאת ספר וגם לשלוח הודעות באמצעות שירותי דואר ושליחויות, אבל אף אחד מהם לא יכול להשתוות למהירות הבהרה של האינטרנט. שירותי האינטרנט הפכו לזולים ואמינים יותר, מה שהרחיב עוד יותר את טווח ההגעה שלו גם בכפרים ובאזורים כפריים מרוחקים.

יותר מאשר למידה, אנשים תלויים באינטרנט כדי לשוחח עם חברים, לחלוק רעיונות ולהחליף נתונים. אתה יכול לשלוח אפליקציות, תוכנות, משחקים, תמונות, שירים, סרטונים ואפילו סרטים באמצעות מערכת העברת הקבצים של חיבור האינטרנט שלך. אתה יכול להיות מרחב אינטרנט משלך שבו אתה יכול להעלות אוסף של קבצים כדי שחבריך יוכלו לצפות ולשתף. אנשים רבים מעלים קבצים בצורה של תמונות, תמונות ושירים וסרטונים אהובים כדי שאחרים במעגל שלהם יוכלו ליהנות מהם בחינם. בזמן נסיעה אנשים משתמשים במכשירי אינטרנט ניידים כדי להעביר קבצים, תמונות והודעות לחברים ובני משפחה.

ישנן שיטות שונות להעלות ולהעביר קובץ דרך יישום אינטרנט. בהתאם לסוג הקובץ ולגודלו, ייתכן שתחווה מגבלות בפלטפורמות מסוימות להעברת קבצים. העברת קבצים כקובץ מצורף לדואר שלך היא האפשרות הקלה והבטוחה ביותר שיש. ישנם שירותי דיוור רבים המאפשרים העברת נתונים לא קטנה. אבל לכל ספק שירות יש מערכת תקנות משלו בנישה זו. לדוגמה, Yahoo Mail מאפשר לך לשלוח רק 10 קבצים מצורפים עם כל דואר. בנוסף, אינך יכול להעביר יותר מ-10 MB בו-זמנית. אם תנסה לצרף קובץ גדול מ-10 מגה-בייט או לצרף מספר קבצים בהיקף של יותר מ-10 מגה-בייט, העברת הדואר שלך תיכשל באופן מיידי. עם זאת, עם Gmail, שהוא שירות של גוגל, אתה יכול להעביר עד 25 MB בכל פעם. אבל אתה לא יכול לשלוח תוכנות או משחקים דרך Gmail מכיוון שהם נמצאים בקטגוריית קבצי ההפעלה.

מהדיון לעיל, ניכר שלא ניתן לשלוח קבצים גדולים באמצעות דואר אלקטרוני. עם זאת, אתה יכול לחלק את הקובץ שלך לערכים קטנים יותר ולצרף אותו כמספר מיילים. לחלופין, אתה יכול להשתמש בתוכנת דחיסה כדי לדחוס את גודל הקובץ שלך. עם זאת, כשמדובר בסוגי מדיה מסוימים, פיצול אינו אפשרי. במקרים כאלה, העברת דואר אלקטרוני הופכת לבלתי אפשרית. לכן, אנשים משתמשים בפלטפורמות חלופיות להעברת קבצים לשליחת קבצים גדולים כל כך.

ישנם אתרים המאפשרים לנו לאחסן ולהעביר קבצים ענקיים. המגבלות נעות בין 500 MBs ל-2000 MBs. הגודל המרבי שניתן לצרף עשוי להשתנות בתוך מגבלה זו בהתאם לספק השירות.

אפשרות נוספת היא שיתוף נתונים ישיר או העברת מחשב למחשב. ההעברה תתרחש מהר יותר בשיתוף ישיר. עם זאת, בשיטות מסוג זה של העברת קבצים, המחשב שלך משותף עם משתמש אחר שיכול לקבל גישה ישירה לקבצים ולתיקיות שלך. אבל זה עלול להפריע לפרטיות שלך.Source by Mary K Lam

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved