היתרונות והחסרונות של שירותי אינטרנט DSL וכבלים

/
/
/
65 Views

אם אתה מתכנן לעבור לאינטרנט מהיר, תצטרך לבחור בין חיבור לכבלים או DSL. למרות שלשניהם יש את היתרונות והחסרונות שלהם, אולי כדאי שתשקול כמה דברים כי תבחר באחד מהשניים.

מהירות היא ככל הנראה ההיבט החשוב ביותר בחוויית האינטרנט שלך. מהירויות חיבור הכבלים הן בדרך כלל די מהירות יותר ממהירויות חיבור DSL. DSL מציע בדרך כלל מהירויות של עד כ-10 Mbps, בעוד ששירותי כבלים יכולים לספק ללקוחותיהם מהירויות של עד 50 ו-60 Mbps. רוב שירותי הכבלים מחפשים להגביר את המהירויות הללו במהלך השנים הקרובות.

בכל הנוגע להפרעות למהירויות החיבור שלך, גם כבלים וגם DSL לא יכולים להבטיח שירות מושלם ללא הרף. DSL הוא שירות רגיש למרחק שמקבל את החיבור שלו דרך חיבור הטלפון הביתי שלך. זה אומר שככל שאתה רחוק יותר מהמיקום המרכזי הזה, כך גדל הסיכוי שתאבד את הקשר שלך. לכמות התעבורה שתעבור דרך החיבור שלך תהיה השפעה גם על החיבור שלך. אם יש הרבה תעבורה בבת אחת, מהירות החיבור שלך בהחלט תרד.

אבטחה מקוונת היא גם גורם חשוב מאוד שמשחק בבחירת האינטרנט שלך. עם DSL, יש לך קו אישי משלך, כך שהם נוטים להיות מאובטחים ובטוחים ביותר. עם זאת, עם כבל, אתה תשתף חיבור עם אחרים באזור שלך, כך שאתה מסתכן בחיבור פחות מאובטח. עם זאת, כל עוד אתה מנצל את מלוא היתרונות של מערכות אבטחת מחשבים, סביר להניח שתהיה בסדר גמור.Source by Jonathan Wickham

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved