החשיבות בהשגת גישה מלאה ל-Wi-Fi

/
/
/
25 Views

אינטרנט אלחוטי משמש כמונח כללי ורחב מאוד. אם תחפש את המונח, אתה עשוי למצוא מאה יישומים שונים אשר עשויים להיות שימושיים או לא שימושיים לצורך שלך. הסיבה מאחורי זה היא שישנם יישומים שונים של האינטרנט האלחוטי. ישנן רשתות ביתיות שצריכות נתב אך מאפשרות לך להיות נייד בתוך הבית ועדיין לקבל גישה לאינטרנט. אפליקציה נוספת היא Wi-Fi המוצעת דרך נקודות חמות. אלה מועברים באמצעות לוויין. יישום נוסף הוא גישת ה-Wi-Fi המסופקת לספקי האינטרנט והסלולר. הם משתמשים ברשת הנקודות החמות ומספקים את שירותיהם באמצעות אותות רדיו. שירות זה נקרא פס רחב נייד והוא היחיד שהוא באמת נייד.

אז אתה רואה שגם אם אנשים סביבך עשויים להשתמש במונח אינטרנט אלחוטי, ייתכן שהם מתכוונים ליישום שונה ממה שאתה חושב. מה שאתה צריך יכול להיות פס רחב נייד אשר באמת מציע גישה לאינטרנט בדרכים, אבל ספק השירות חייב לחשוב על רשת אלחוטית ביתית. אולי אפילו תהיה לך גישה לאינטרנט אלחוטי בבית, אבל ייתכן שלא תוכל להגדיר רשת ביתית אלחוטית בגלל רוחב פס נמוך. זה יהיה נכון במיוחד אם יותר מאדם אחד חולק את הקשר. טכנולוגיית Wimax 4G היא הצעת השירות העדכנית ביותר בתחום זה והיא נראית מבטיחה מאוד. זה כרוך בהפיכת אזור גיאוגרפי לנקודה חמה גדולה, כך שתוכל ליהנות מגישה רציפה לאינטרנט בביתך וגם בחוץ כשאתה נייד ללא כל בעיה ברוחב פס.

כיום, טכנולוגיית אינטרנט אלחוטי אומצה על ידי עסקים בגדול. מכיוון שטכנולוגיה זו מאפשרת הקמת רשתות ללא חוטים עבור מכונות לקוח, עלות הנחת הכבלים והרשתות מופחתת מאוד. אפילו במקומות שבהם לא ניתן להניח כבלים כמו למשל, אזורים חיצוניים או אנדרטאות, ניתן כעת לחבר אותם לרשת אלחוטית. לרוב המחשבים הניידים יש כעת את המתאם האלחוטי המובנה במערכת מה שהופך אותו למכשיר רשת זול.

מכיוון שהרשת האלחוטית מציעה יתרונות כלכליים כאלה מלבד קיבולת הרשת המוגדלת הכוללת, מספר נקודות הגישה גדל מיום ליום. מתבצעים שיפורים בטכנולוגיית האינטרנט האלחוטי, מה שמתאים ליישומי קול ווידאו. שיפורים כאלה יאפשרו שימוש נרחב בטכנולוגיה זו. הטווח שבו רשתות אלחוטיות יכולות לפעול מוגבל. עם זאת, ניתן לשפר אותו על ידי מיקום אנטנות במרחק של כמה קילומטרים זה מזה. חשש נוסף הוא שלאור אופי הרשתות האלחוטיות הללו, רמת צריכת החשמל גבוהה מאוד.

צריכת חשמל כה גבוהה מקצרת את חיי הסוללה של מכשירים ניידים. בשל הניידות המוגבלת של טכנולוגיה זו, היישומים מוגבלים גם לאזורים ספציפיים. שימוש במהלך ניידות על פני שטח רחב אינו מתאים. הסיכון של גניבת נתונים הוא אמיתי עם השימוש בטכנולוגיה אלחוטית במיוחד כאשר הרשת אינה מאובטחת. משתמשים מתחילים, תוך שהם מועילים בשל תצורה קלה צריכים להבטיח שהם נוקטים בצעדים לאבטחת נתונים. זה יכול להיעשות על ידי הפעלה על רשתות מאובטחות או על ידי נקיטת צעדים להצפנת הנתונים שלהם על ידי הגדרת מכשיר האינטרנט האלחוטי שלהם.Source by Reed Vallejera

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved