הזוג הטוב ביותר – מודם ונתב

/
/
/
29 Views

שני המרכיבים העיקריים של המערכת שמחברים את המחשב הביתי או הנייד שלך לאינטרנט הם המודם והנתב. המודם מתקשר עם הרשת של ספק שירותי האינטרנט שלך. זה נקרא מודם כבלים אם הוא מתחבר לספק הכבלים שלך באמצעות כבל קואקסיאלי. זהו מודם DSL אם הוא מחובר לקו הטלפון שלך. המודם שלך יהיה תלוי בהכרח ביכולת התשתית של ספק האינטרנט. זה יכול להיות סיבים או לווין גם.

הנתב חולק את חיבור האינטרנט הזה בין המכשירים השונים בבית או במשרד. אם הוא אלחוטי ויוצר רשת Wi-Fi שהמכשירים יכולים להתחבר אליה. הנתב עשוי להיות מסופק עם יציאות עבור כבלי Ethernet. הנתב מתחבר לאינטרנט, דרך המודם והוא המקבל והבעלים של כתובת IP בודדת באינטרנט, אליה שרתים ברשת יכולים להתחבר.

נתבים מגיעים עם חומות אש המהוות מחסומי הגנה מפני האינטרנט ומציעות הגנה בפורמט החומרה בנוסף להגנת חומת האש של התוכנה הזמינה במחשב שלך.

התקני ADSL משלבים את שניהם בציוד אחד.

כל מותגי המודמים והנתבים פועלים באופן זהה למעט כמה הבדלים קוסמטיים.

אבל יש מגוון של מודמים ונתבים לבחירה והמחירים נעים בין 30 דולר לכמה מאות.

מודמים

בעת בחירת מודם, אם ספק השירות שלך מספק אינטרנט דרך רשת הכבלים, המודם לכבלים הוא מודם סטנדרטי הנקרא DOCSIS 3.0, והוא הפורמט העדכני ביותר בכל המותגים. אם מדובר בחיבור DLS, הייתם הולכים על חיבור VDSL למהירויות גבוהות מ-15 Mbps וחיבור ADSL למהירויות נמוכות יותר.

מספר הערוצים הזמינים חשוב. עבור אדם אחד או שניים, 8 ערוצי הורדה ו-4 העלאה מספיקים, בעוד שעבור משפחה גדולה יותר, עם מכשירים רבים שפועלים בו זמנית, 16 או 32 ערוצי הורדה, יידרשו מודמים מתקדמים ויקרים.

נתבים

הרבה יותר קל לבחור נתבים. ישנם שני סוגים של טכנולוגיה בשימוש.

· ה-AC המהיר יותר שיש לו טכנולוגיית יצירת קרן, מפנה קרן אל המכשיר שלך במקום טכנולוגיית ה-radius wifi. זה עדיף למכשירים חדשים וגם ישנים עובדים היטב בטכנולוגיה זו.

· טכנולוגיית N איטית יותר באופן יחסי.

גם המספר מציין את המהירות במגה בייט לשנייה. (Mbps) זה יכול לנוע בין 100 Mbps ל-5300 Mbps. באופן אידיאלי, יש ללכת על מהירויות של מעל 1600 Mbps לא יותר מ-2300 Mbps. זוהי עצה חשובה ממומחה.

תמיד עדיף לקנות מודם ונתב לבד ולא ללכת על מה שנותן השירות מספק תמורת שכר דירה נמוך. ההבדל במהירות האינטרנט שווה להוציא כמה מאות דולרים.

במקום לבחור מודמים ונתבים נפרדים, עדיף שתהיה יחידה אחת שתשרת את שתי הפונקציות. זה עוזר במערכת מסודרת, בתנאי, כמובן, אתה מקבל את כל התכונות של המודם הטוב ביותר והנתב הטוב ביותר, מכיוון שניתן להשתמש במותגים שונים יחד.Source by Satvik Mittal

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved