ההשפעה של התקדמות הטכנולוגיה האלחוטית על חיינו

/
/
/
30 Views

טכנולוגיה אלחוטית תהפוך את חיינו לפשוטים יותר ממה שחזינו

לטכנולוגיות מודרניות יש יותר פלאים ממה שאנשים יכלו לחשוב שיהיו להם. טכנולוגיה אלחוטית היא אחד מהפלאים הללו. טכנולוגיה זו לא רק שינתה את מערכת התקשורת שלנו אלא גם את סגנון החיים שלנו. מחקר שנערך לאחרונה הראה שיותר מ-80% מכלל האנשים בעולם משתמשים בטכנולוגיה אלחוטית ורובם משתמשים במכשירים אלחוטיים לפחות פעם אחת ביום. אנשים משתמשים במכשירים אלחוטיים כל כך הרבה בחיי היומיום שלהם, כך שהם אפילו לא יכולים לחשוב שזה מכשיר אלחוטי. טכנולוגיה אלחוטית הפכה לחלק מחיי היומיום שלנו. אנחנו לא יכולים לבלות יום אחד בלי להשתמש במכשיר אלחוטי כלשהו.

תקשורת מודרנית התחילה על ידי שימוש בקווי טלפון ובזמן ההתחלה היא שימשה רק לשליחת חדשות אנשים אפילו מאמינים לחדשות דרך חוט AP אבל איפה שהם לא יכולים ללכת אז הם חיכו לחדשות באוויר שמגיעות על ידי מכשירים אלחוטיים . כאשר הרדיו המציא הרעיון של שליחת חדשות באמצעות חוט הפך לחסר תועלת אפילו מערכת זו הורסת גם את השימושים בקווי טלגרף או טלפון. עכשיו עידן הטכנולוגיה האלחוטית, אנשים משתמשים רק בקווי הטלפון לתקשורת רשמית והשימוש בטלגרף נהרס על ידי שימוש בפקס אלחוטי או כמו מכונות אלה.

רשת המחשבים לשעבר הייתה מבוססת על חיבורים חוטים אך כיום רשת המחשבים המודרנית מבוססת על חיבורים אלחוטיים. אז למה אתה משתמש בחיבור חוטי במקום בחיבור אלחוטי? למה אתה יושב על הכיסא שלך כדי לתקשר עם אחרים במקום לתקשר עם מישהו מכל מקום עם כל מכשיר אלחוטי. אתה יכול לחשוב שהעלות של מכשיר אלחוטי גבוהה יותר מחיבורים קבועים, אבל העלות בפועל היא מעט יותר מעלות חיבור קבוע ועלות החיבורים האלחוטיים יורדת והיום לא כל כך ארוך שבו אתה יכול בקלות לקנות חיבור אלחוטי.

ה-Worldwide Interoperability for Microwave Access או WiMAX היא ההמצאה העדכנית ביותר של טכנולוגיה אלחוטית והשימוש במערכת זו הפך גבוה יותר ממה שחשבנו קודם. רשת WiMAX יכולה להגיע בקלות ל-30 מיילים שבהם החיבורים האלחוטיים הרגילים יכולים להגיע לכמה מטרים בלבד. טכנולוגיה זו תשנה את ההשקפה של טכנולוגיה אלחוטית ואני מאמין שהיא תספק לך את היתרון שאתה בקושי יכול לחשוב עליו. בלוטות' היא המצאה נוספת של טכנולוגיה אלחוטית. טכנולוגיה זו הופכת פופולרית על ידי השימוש שלה בטלפונים ניידים. לטכנולוגיה זו יש כיום שימושים שונים. אתה יכול למצוא בשוק נגני Bluetooth מקלדת, עכבר או DVD שיעזרו לך להפחית את השימוש בחוטים.

החיים שלנו יהיו קלים יותר בעזרת טכנולוגיה אלחוטית. אנחנו יכולים לבצע את רוב העבודות שלנו מכל מקום רק עם שימוש במכשירים אלחוטיים. אני לא חושב שזה רק יקל על החיים שלנו, אבל החיים שלנו יהיו חלקים ומקסימים עם הטכנולוגיה הזו.Source by Ben C Carroll

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved